برنامه تمرینی بانوان

معرفی برنامه تناسب اندام بانوان

برنامه تمرینی بانوان شامل برنامه‌های بدنسازی و تناسب اندام ویژه بانوان می‌باشد که با توجه به شرایط هورمونی و فیزیولوژی بانوان ویژه بانوان طراحی شده است. برنامه‌ تمرین بانوان زیر نظر متخصصین بدنسازی فیتولند که دارای مدرک رسمی فدراسیون بدنسازی ایران هستند طراحی شده است.

انواع برنامه‌های تمرینی بانوان

این برنامه‌ها در حال حاضر شامل سه برنامه تمرینی می‌باشد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از هر کدام از این برنامه‌ها نوشته مربوط به آن را کلیک نمایید. ضمن آن‌که در صورت تمایل به استفاده از این برنامه می‌توانید فرم اطلاعاتی و ثبت نام برنامه تمرینی بانوان در انتهای این نوشته را تکمیل نمایید.

برنامه تناسب اندام بانوان

این برنامه تمرینی شامل ۴ هفته تمرین ۳ جلسه‌ای می‌باشد. هدف اصلی این برنامه تمرینی شامل تقویت عضلات بدن، چربی‌سوزی و فرم‌دهی به عضلات بدن به خصوص سینه، شکم و پهلو می‌باشد.

جدول راهنمای برنامه تناسب اندام بانوانجهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید برنامه تناسب اندام بانوان را مطالعه نمایید.

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان

این برنامه تمرینی نیز شامل ۴ هفته تمرین ۳ جلسه‌ای می‌باشد. هدف اصلی این برنامه تمرینی تقویت عضلات بدن، چربی‌سوزی و فرم‌دهی به عضلات بدن به خصوص سینه، شکم و پهلو می‌باشد که در سطحی پیشرفته‌تر از برنامه تناسب اندام طراحی شده است. این برنامه پیشرفته شامل سه تمرین متفاوت و جذاب برای رسیدن به فرم بدنی جذاب زنانه می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان را مطالعه نمایید.

برنامه افزایش حجم باسن

این برنامه تمرینی برای افزایش حجم باسن طراحی شده است. این برنامه تمرینی هم می‌تواند برای خانم‌ها مورد استفاده قرار گیرد و هم آقایان. اگر شما به دنبال حجم دادن به باسن خود بوده یا به دنبال فرم بدنی جذاب‌تر در قسمت پایین تنه می‌باشید از این برنامه تمرینی استفاده نمایید.

جدول زمانبندی برنامه افزایش حجم باسن HPجهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید برنامه افزایش حجم باسن را مطالعه نمایید.

برنامه پیشرفته چربی سوزی بانوان

این برنامه بدنسازی آنلاین شامل سه جلسه تمرین هفتگی مجزا می‌باشد که به مدت یکماه جهت حذف چربی‌های زاید بدن به ویژه در قسمت‌ها شکم و پهلو و ران پیشنهاد می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر معرفی برنامه چربی سوزی بانوان فیتولند را دنبال کنید.

 

برنامه فرم دهی عضلات بانوان

اگر به دنبال داشتن بدنی جذاب با فرم بدنی ایده‌آل خود هستید از این برنامه تمرینی آنلاین کمک بگیرید. هدف این برنامه تقویت عضلات و ایجاد فرم مناسب در عضلات بانوان می‌باشد که شامل ۴ جلسه تمرین هفتگی است. جهت کسب بیشتر معرفی برنامه تقویت و فرم دهی عضلات بانوان فیتولند را دنبال کنید.

جدول زمان بندی برنامه تمرینی بهبود فرم عضلات بانوان

برنامه تمرینات کگل

شاید به جرات بتوان گفت یک برنامه تمرینی مناسب برای تمامی سنین همین تمرینات کگل هست. این برنامه تمرینی با سه جلسه تمرین هفتگی با هدف تقویت عضلات کف لگن طراحی شده است. تقویت و محافظت از رحم، روده بزرگ، روده کوچک و مثانه و بهبود عملکرد جنسی از جمله فواید این برنامه تمرینی می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید برنامه تمرینی کگل را دنبال کنید.

 

شما می‌توانید به راحتی از طریق فرم زیر و با وارد کردن اطلاعات اولیه خود نسبت به انتخاب برنامه دلخواه و سفارش برنامه تمرین بدنسازی خود اقدام نمایید.

 

PN:0372


۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question