برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری

برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری

برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری ویژه آن دسته از مادرانی است که به هر دلیل شرایط شیردادن به نوزاد خود را ندارند. برنامه رژیم غذایی این گروه از مادران با برنامه رژیم غذایی لاغری مادران شیرده تفاوت‌هایی دارد. این گروه از مادران نیاز به یک برنامه رژیم غذایی جهت رسیدن به وزن ایده‌آل و حذف توده‌های چربی هستند که به دلیل شرایط بارداری در طی دوران بارداری برای آن‌ها شکل گرفته است.

اهمیت برنامه رژیم غذایی پس از بارداری

هرچند حس مادرشدن و داشتن نوزاد بسیار شیرین و دلنشین هست ولی تحمل وزنی بین 10 الی 12 کیلوگرم مازاد بر وزن اولیه و اضافه وزن و توده‌های چربی در بخش‌هایی از بدن از چالش‌های پس از زایمان برای مادران می‌باشد.

یکی از تمایلات و خواسته‌های مادران بعد از زایمان رسیدن به وزن مناسب می‌باشد. پس از یک دوره 9 ماهه بارداری و دوران شیردهی اولیه وقت آن هست که کم کم به خود نیز توجه کنید. برای رسیدن به وزن ایده‌آل متخصصان تغذیه فیتولند در کنار شما خواهند بود.

مراحل سفارش برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری فیتولند

برنامه رژیم غذایی لاغری بعد از بارداریبرای دریافت برنامه لاغری بعد از زایمان، ابتدا مشخصات اولیه خود را وارد نمایید. در مرحله بعد اطلاعات تکمیلی مورد نیاز از مادر و نوزاد دریافت خواهد شد. پس از تحلیل و طراحی برنامه رژیم غذایی پس از زایمان توسط متخصصین فیتولند، کار اصلی شما به عنوان یک مادر شروع خواهد شد.

هدف این برنامه رژیم غذایی برگشت مادر به شرایط وزنی قبل از بارداری و یا کاهش وزن می‌باشد. پس از درخواست برنامه، شما از طریق کانال ارتباطی که به شما معرفی خواهد شد می‌توانید سوالات احتمالی خود را از متخصصین تغذیه فیتولند داشته باشید.

 الف- تحلیل اطلاعات به صورت اختصاصی

بعد از تکمیل و ارسال فرم، متخصصین تغذیه فیتولند با شما تماس خواهند. این بخش برای دریافت اطلاعات تکمیلی از شما ضروری می‌باشد.

ب- ارایه برنامه رژیم غذایی بعد از زایمان

متخصصین تغذیه فیتولند طی 3 الی 5 روز کاری از زمان تکمیل اطلاعات ، با توجه به اطلاعات دریافتی و تحلیل‌های صورت گرفته برنامه غذایی بعد از باردرای را طراحی و آن را برای شما ارسال می‌نمایند.

ج- تماس با مشتری

در این قسمت از طرف کارشناسان تغذیه با شما تماس گرفته شده و ضمن اطمینان از دریافت برنامه غذایی در صورت نیاز توضیحات تکمیلی به شما مادر گرامی داده می‌شود.

د- پایش برنامه رژیم غذایی لاغری بعد از زایمان

در طی دوره برنامه و به صورت دوره‌ای، متخصصین تغذیه با شما تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات اولیه، راهنمایی‌ها و توصیه‌های لازم به شما داده می‌شود. ضمن آن‌که در صورت نیاز تغییراتی در برنامه رژیم غذایی شما داده می‌شود.

پایش برنامه با هدف بازنگری برنامه رژیم غذایی به خصوص با توجه به تغییرات مادر و سن نوزاد صورت می‌گیرد.

برنامه رژیم غذایی لاغری بعد از زایمانسخن پایانی

برنامه رژیم غذایی لاغری بعد از بارداری برای سلامتی مادر و نوزاد از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه برای اغلب مادران، تناسب اندام و وزن ایده‌آل اهمیت زیادی دارد. متخصصین تغذیه فیتولند در جهت تحقق این خواسته، در کنار شما خواهند بود.

در صورت تمایل می‌توانید برنامه‌ها و نوشته‌های زیر را نیز در فیتولند دنبال کنید.

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

PN:0332


۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question