برنامه رژیم غذایی دوران شیردهی

برنامه رژیم غذایی دوران شیردهی

برنامه رژیم غذایی دوران شیردهی ویژه مادرانی است که شرایط شیردادن به نوزاد خود را دارند. برنامه رژیم غذایی این گروه از مادران با برنامه رژیم غذایی لاغری بعد از بارداری تفاوت‌هایی دارد. این گروه از مادران دو هدف اصلی دنبال می‌شود. لاغری طی یک بازه زمانی، تامین منابع انرژی لازم برای تغذیه نوزاد به دلیل شیردادن مادر به نوزاد.

در صورتی که شما شرایط شیردهی را ندارید از برنامه رژیم غذایی لاغری بعد از بارداری استفاده کنید.

اهمیت برنامه رژیم غذایی دوران شیردهی

برنامه رژیم غذایی شیردهی
برنامه غذایی شیردهی

تغذیه نوزاد از طریق شیر مادر دارای مزایای زیادی برای نوزاد و رسیدن به رشد کامل و همه جانبه برای وی می‌باشد. یکی از فاکتورهای مهم برای تامین ماده غذایی نوزاد، تغذیه خود مادر می‌باشد.

مسلما رژیم غذایی مادری که شرایط شیردادن به نوزاد را دارد با مادری که دوران شیردهی وی تمام شده است یا شرایط آن را دارد تفاوت‌های زیادی دارد. نوزاد تمام نیازهای خود را در دوره شیردهی اولیه از مادر تامین می‌کند. در طی دوره تکمیل شیردهی نوزاد تا انتهای دوره دو سالگی نیز بخشی از این نیازها از طریق شیر مادر تامین می‌شود.

در صورتی‌که سلامتی نوزاد و رشد مناسب وی برای شما اهمیت دارد به تغذیه دوران شیردهی توجه زیادی داشته باشید.

مراحل سفارش برنامه رژیم غذایی دوران شیردهی فیتولند

برای دریافت برنامه ابتدا مشخصات اولیه خود را وارد نمایید. در مرحله بعد اطلاعات تکمیلی مورد نیاز از مادر و نوزاد دریافت خواهد شد. پس از تحلیل و طراحی برنامه رژیم غذایی شیردهی، کار اصلی شما به عنوان یک مادر شروع خواهد شد.

هدف این برنامه رژیم غذایی برگشت مادر به شرایط وزنی قبل از بارداری و یا کاهش وزن می‌باشد به گونه‌ای که تمام نیازهای تغذیه‌ای نوزاد تامین شود.

پس از درخواست برنامه، شما از طریق کانال ارتباطی که به شما معرفی خواهد شد می‌توانید سوالات احتمالی خود را از متخصصین تغذیه فیتولند داشته باشید.

برنامه غذایی دوران شیردهی الف- تحلیل اطلاعات به صورت اختصاصی

بعد از تکمیل و ارسال فرم، متخصصین تغذیه فیتولند با شما تماس خواهند. این بخش برای دریافت اطلاعات تکمیلی از شما ضروری می‌باشد.

ب- ارایه برنامه رژیم غذایی

متخصصین تغذیه فیتولند طی 3 الی 5 روز کاری از زمان تکمیل اطلاعات ، با توجه به اطلاعات دریافتی و تحلیل‌های صورت گرفته برنامه غذایی دوران شیردهی را طراحی و آن را برای شما ارسال می‌نمایند.

ج- تماس با مشتری

در این قسمت از طرف کارشناسان تغذیه با شما تماس گرفته شده و ضمن اطمینان از دریافت برنامه غذایی دوران شیردهی در صورت نیاز توضیحات تکمیلی به شما مادر گرامی داده می‌شود.

د- پایش برنامه رژیم غذایی دوران شیردهی

در طی دوره برنامه و به صورت دوره‌ای، متخصصین تغذیه با شما تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات اولیه، راهنمایی‌ها و توصیه‌های لازم به شما داده می‌شود. ضمن آن‌که در صورت نیاز تغییراتی در برنامه رژیم غذایی شما داده می‌شود.

پایش برنامه با هدف بازنگری برنامه رژیم غذایی به خصوص با توجه به تغییرات مادر و سن نوزاد صورت می‌گیرد.

سخن پایانی

برنامه رژیم غذایی دوران شیردهیبرنامه غذایی شیردهی برای سلامتی مادر و نوزاد از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه برای اغلب مادران، تناسب اندام و وزن ایده‌آل اهمیت زیادی دارد. فیتولند سعی دارد در کنار تامین این خواسته شما، نیازهای غذایی نوزاد را به گونه‌ای در برنامه غذایی شما طراحی نماید که مسوولیت یک مادر در این حوزه نیز به خوبی و با کیفیت بالا به انجام برسد.

در صورت تمایل می‌توانید برنامه‌ها و نوشته‌های زیر را نیز در فیتولند دنبال کنید.

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

PN:0331


سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp همکار مورد نظر خود را انتخاب کنید
۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question