معرفی برنامه افزایش حجم باسن

معرفی برنامه افزایش حجم باسن

اگر به دنبال رسیدن به فرم بدنی جذاب در بخش باسن هستید با معرفی برنامه افزایش حجم باسن در فیتولند همراه باشید. افزایش حجم عضلات هدف بسیاری از ورزشکاران است. بدین منظور بهتر است که یک برنامه فشرده افزایش حجم باسن در کنار یک رژیم غذایی غنی و کافی داشته باشید. عضله باسن با نام تخصصی عضله سرینی می‌باشد و اکثر افراد تمایل به افزایش حجم در این عضله برای تناسب‌اندام بیشتر دارند.

باسن برجسته تنها هدف بانوان نیست بلکه بسیاری از آقایان برای تناسب بهتر عضلات و اندام خود این هدف را دنبال می‌کنند. برنامه فشرده افزایش حجم باسن کاملاً مناسب این ورزشکاران نیز می‌باشد. عضله سرینی متشکل از سه گروه ماهیچه می‌باشد و ناحیه باسن را تشکیل می‌دهد. سرینی بزرگ، سرینی متوسط و سرینی کوچک این سه ماهیچه را تشکیل داده که برنامه تمرین افزایش حجم باسن این عضلات را مورد هدف قرار می‌دهد.

برنامه افزایش سایز باسن مناسب چه افرادی است؟

برنامه افزایش حجم باسنبرنامه تمرین برای ساختن باسنی جذاب مناسب تمام افراد است. چه بانوانی که علاقه‌مند به افزایش حجم پا بوده و یا حتی آقایانی که برای تناسب‌اندام بیشتر عضلات به دنبال این تمرینات هستند. بسیاری از افراد به دلایل متعددی امکان انجام تمرین ورزشی در باشگاه را ندارند؛ به همین منظور فیتولند برنامه تمرینی برای افزایش حجم باسن را طراحی کرده است تا به‌راحتی در منزل ورزش کنید و به هدف خود دست‌یابید.

برنامه بدنسازی برای حجیم شدن پا برای چه افرادی مناسب نمی‌باشد؟

برنامه تمرین برای ساختن باسن فوق‌العاده جذاب برای افرادی که مشکلات خاص و آسیب‌دیدگی در ناحیه کمر به همراه درد زیاد دارند مناسب نیست. اگر به دلایل مختلفی آسیب‌دیدگی دارید حتماً قبل از شروع انجام برنامه تمرین بزرگ کردن باسن با پزشک متخصص خود مشورت داشته باشید.

آیا تمرینات افزایش حجم باسن نیاز به سطح آمادگی دارد؟

خبر خوب ما برای شما همین است که  برنامه بدنسازی افزایش حجم باسن نیاز به هیچ آمادگی بدنی نداشته و کاملاً مناسب ورزشکاران مبتدی می‌باشد. همچنین این برنامه تمرینی آنلاین دارای محدودیت سنی نیست.

معرفی برنامه افزایش حجم پا فیتولند

به‌صورت کلی برای اکثر ورزشکاران افزایش سایز باسن با چالش همراه است. متخصصین فیتولند این مسیر را برای شما هموار کرده تا به‌راحتی به هدف خود دست‌یابید. برنامه تمرینی افزایش حجم باسن مناسب برای تمام افراد حتی مبتدیان بوده و با هدف درگیری عضلات پا، باسن (سرینی)‌ و فیله کمر طراحی‌شده است.

جدول برنامه افزایش حجم باسن برنامه تمرینی باسن شامل 6 حرکت در هر جلسه بوده و تنها به 45 دقیقه زمان نیاز دارد. فیتولند به شما در برنامه تمرین برای افزایش سایز باسن پیشنهاد می‌دهیم که تمرینات را 2 روز در هفته و بافاصله انجام دهید. برای مثال روزهای شنبه و چهارشنبه پیشنهاد ما به شما است. همچنین تمرینات را به مدت یک ماه ادامه دهید.

سخن پایانی

برنامه تمرینی افزایش حجم پا متناسب تمام ورزشکاران باهدف افزایش حجم عضلات سرینی می‌باشد. شما با استفاده از این تمرینات عضلات سرینی یا باسن، پا و فیله کمر را مورد هدف قرار می‌دهید. 45 دقیقه زمان و 2 روز در هفته را برای انجام این برنامه بدنسازی در منزل قرار دهید. همچنین رژیم غذایی خود را به‌خوبی رعایت کنید. در این مسیر می‌توانید از متخصصین فیتولند درزمینه تغذیه کمک بخواهید و برنامه رژیم غذایی دریافت کنید.

در صورت تمایل می‌توانید از سایر برنامه‌های تمرینی و رژیم غذایی آنلاین فیتولند بهره بگیرید.

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

انواع برنامه‌های ورزش در خانه

برنامه افزایش حجم باسن

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

 

PN:0355


۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question