معرفی برنامه پیشرفته چربی سوزی بانوان

معرفی برنامه پیشرفته چربی سوزی بانوان

برنامه پیشرفته چربی سوزی بانوان یک برنامه تمرینی ویژه بانوان جهت کاهش وزن و حذف چربی‌های زاید بدن می‌باشد. این برنامه چربی سوزی بانوان فیتولند شامل سه جلسه تمرین در هر هفته می‌باشد که برای هر جلسه تمرین یک برنامه تمرینی جذاب توسط مربیان رسمی فدراسیون بدنسازی فیتولند طراحی شده است. این برنامه تمرینی آنلاین نیاز به تجهیزات باشگاهی دارد و لازم است در باشگاه یا محل مجهز به انجام تمرینات بپردازید. در صورتی‌که امکان رفتن به باشگاه را ندارید پیشنهاد می‌کنیم از برنامه تمرین چربی سوزی در خانه یا برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه یا برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه کمک بگیرید.

جدول برنامه تمرین پیشرفته چربی سوزی بانوان

جدول برنامه پیشرفته چربی سوزی بانوان

جدول زمان بندی برنامه چربی سوزی پیشرفته بانوان 

جدول زمان بندی برنامه پیشرفته چربی سوزی بانوان

سفارش برنامه چربی سوزی بانوان

برای سفارش برنامه تمرینی انلاین چربی سوزی آماده‌اید؟ کافی است در انتهای فرم زیر اطلاعات اولیه خود را وارد کنید.

برنامه تمرینی بانوان را انتخاب کنید و سپس عنوان برنامه پیشرفته چربی سوزی بانوان را انتخاب کنید. شما پس از تکمیل فرایند خرید به صورت اتوماتیک ایمیلی را دریافت خواهید کرد که برنامه تمرینی با توضیحات کامل و تصاویر آموزشی از حرکات تمرینی را خواهید داشت.

آیا این برنامه تمرینی آنلاین نیاز به آمادگی بدنی دارد؟

برای انجام این برنامه پیشرفته شما نیاز به آمادگی بدنی دارید. در صورتی‌که تا کنون تمرین نداشته‌اید یا مدتی است از برنامه‌های تمرینی دور بوده‌اید، توصیه می‌کنیم با برنامه‌های ورزش در خانه فیتولند یا با برنامه تمرین چربی سوزی در خانه فیتولند امادگی بدنی خود را به سطح مطلوب برسانید.

آیا برنامه پیشرفته چربی سوزی بانوان تضمینی است؟

نتایج یک برنامه تمرینی هم به انجام منظم تمرینات توسط شما بستگی دارد و هم رعایت یک برنامه رژیم غذایی مناسب. در صورتی‌که شما تمام تمرینات فوق را مطابق جدول زمانی اعلام شده انجام دهید و در طی مدت این یکماه حتما برنامه رژیم غذایی مناسبی را دنبال کنید حتما نتایج مطلوبی خواهید گرفت. اما این نکته را مد نظر داشته باشید که میزان پیشرفت علی‌رغم رعایت دو نکته فوق به شرایط فیزیکی و وزن شما نیز بستگی دارد. ممکن است شما لازم باشد مدت بیشتری این برنامه تمرینی را دنبال کنید و قطعا پس از تکمیل دوره نیز به تمرینات هوازی خود برای حفظ فرم بدنی خود ادامه دهید.

در صورتی‌که نیاز به مشاوره و دریافت برنامه رژیم غذایی نیز دارید با متخصصین بدنسازی فیتولند همراه باشید.

در صورت تمایل می‌توانید از سایر برنامه‌های تمرینی و رژیم غذایی آنلاین فیتولند بهره بگیرید.

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

انواع برنامه‌های ورزش در خانه

برنامه افزایش حجم باسن

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

PN:0389


۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question