معرفی برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه عمومی ورزش در خانه فیتولند، از سری برنامه تمرینات تناسب اندام است. شما می‌توانید برای حفظ تناسب اندام و سلامت عمومی بدن خود از آن استفاده کنید. این برنامه‌ها برای همه اقشار جامعه مناسب خواهد بود و نیاز به مهارت یا شرایط خاص جسمی یا آمادگی جسمانی ندارد. این برنامه در سه سطح G1,G2 و G3 طراحی شده است و برای انجام نیاز به وسیله ورزشی ندارد.

سن و سال و جنسیت در انجام برنامه عمومی ورزش در خانه و تمرینات عمومی اهمیت ندارد. شما در هر شرایطی بدون نیاز به هیچگونه ابزار یا تجهیزاتی می‌توانید با در اختیار داشتن این برنامه عمومی ورزش در منزل فیتولند به تناسب اندام زیبا و استاندارد برسید.

این برنامه از سری برنامه‌های ورزش در خانه فیتولند می‌باشد. برنامه‌های ورزش در خانه برای عموم در سه سطح مقدماتی، نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای طراحی شده است. با فیتولند همراه باشید تا با مشخصات برنامه عمومی ورزش در منزل بیشتر آشنا شوید.

چرا برنامه عمومی ورزش در خانه را انتخاب کنیم؟

قطعا بسیاری از ما به علت شرایط شغلی یا سبک زندگی شهری تحرک زیادی در روز نداریم. تقریبا بیشتر روز را در حالت نشسته هستیم و به‌خاطر شرایط کاری فعالیت بدنی زیادی نداریم. زندگی در آپارتمان با متراژ کوچک دست و پای ما و مخصوصا کودکان را برای تحرک بیشتر بسته است.

این کم تحرکی عامل بروز مشکلات بسیاری از جمله بیماری چاقی، دیابت، دردهای مفاصل، عضلانی و حتی بی حوصلگی در فرد می‌شود. پس هر طور که ببینید ما در حق خودمان و سلامت عمومی بدن خود ظلم کرده‌ایم.  اما برای جلوگیری از بروز این خطرات چه باید کرد؟

فیتولند با در نظر گرفتن موارد ذکر شده یک برنامه عمومی ورزش در خانه را زیر نظر اساتید برتر بدنسازی کشور برای شما طراحی نموده است. ورزش کردن از هر نوعی که باشد شادی آفرین است و میزان انرژی بدن را بالا می‌برد.

شما با انجام تمام حرکاتی که در برنامه ورزش عمومی در منزل آمده نشاط را در وجود خود حس خواهید کرد. فیتولند به شما پیشنهاد می‌کند با انجام تمرینات عمومی بدون هیچ تجهیزاتی در منزل و حتی همراه با خانواده ورزش کنید و لحظات شادی را برای جمع خود بسازید.

برنامه عمومی تمرین در خانه

چه نوع حرکاتی در برنامه عمومی ورزش در خانه آمده است؟

حتما برای شما این سوال پیش آمده که مگر می‌شود بدون هیچ تجهیزات ورزشی در خانه ورزش کرد؟ جواب فیتولند به سوال شما قطعا یک بله جانانه است.

  • در برنامه تمرینات تناسب اندام فیتولند، حرکات بسیار ساده و به راحتی قابل اجرا هستند.
  • اغلب از حرکات کششی و استقامتی استفاده شده است.
  • در هر حرکت مجموعه‌ای از عضلات بدن شما درگیر می‌شوند. تمرینات تناسب اندام در خانه به‌صورت ایستاده، نشسته و خوابیده انجام می‌شود.
  • برخی از حرکات برنامه عمومی ورزش در منزل از نوع حرکات هوازی است که ریه و اندام تنفسی بدن را تقویت می‌کند.

برای مثال به یک نمونه از برنامه ورزش عمومی در منزل توجه کنید:

شنا روی زانو 10*3

در وضعیت شنا بر روی زمین قرار بگیرید. دست‌ها را به اندازه عرض شانه بر روی زمین قرار دهید. حال زانو‌ها را بر روی زمین بگذارید. با فشار دست‌ها به سمت پائین بروید تا سینه شما نزدیک به زمین قرار گیرد. سپس با استفاده از عضلات دست و انقباض عضلات سینه به حالت شروع بازگردید.

برنامه عمومی ورزش در منزل

آیا من هم می‌توانم از برنامه عمومی ورزش در خانه استفاده کنم؟

قطعا شما در هر شرایط سنی و فیزیکی ای که باشید، می‌توانید برای سلامت عمومی بدن و تناسب اندام از برنامه عمومی ورزش در خانه فیتولند استفاده کنید. مهمترین نکته این است که شما موقعیت تمرین یک ورزش عمومی را برای خود بسازید.

ورزش عمومی در خانه برای کودکان:

کودکان بیشترین استقبال را از ورزش عمومی در خانه دارند. ورزش گروهی برای آن‌ها مصداق بازی با والدین را داشته و آن‌ها عاشق بازی کردن با والدین و بزرگترها هستند.

با اجرای ورزش عمومی در منزل، کودک شما احساس می‌کند که به او توجه ویژه‌ای کرده‌اید و برای انجام حرکات ورزشی بیشتر راغب می‌شود. بچه‌ها نسبت به بزرگترها پر جنب و جوش‌تر و پر انرژی‌تر هستند و در هر زمانی حاضرند شما را در این راه همراهی کنند.

با اجرای برنامه تمرینات تناسب اندام در کنار فرزندانتان، آن‌ها یاد می‌گیرند تا از سن کودکی به تناسب اندام و سلامت عمومی بدن خود اهمیت دهند. بچه‌ها همیشه از رفتار والدین الگوبرداری می‌کنند. این بهترین شیوه برای تشویق کودکان به ورزش کردن است.

ورزش عمومی در خانه برای کودکان

ورزش عمومی در خانه برای زنان باردار:

اگر شما جزو بانوان بارداری هستید که از انجام حرکات ورزشی واهمه دارند؛ برنامه عمومی ورزش در منزل را حتما دنبال کنید.

برنامه تمرینات تناسب اندام مناسب با شرایط افراد است. مطمئن باشید بدون این‌که فشار خارج از عرف بارداری به شما و جنین‌تان وارد شود، می‌توانید در خانه ورزش کنید. پیش از تناسب اندام، سلامت عمومی بدن شما و جنینتان در حین انجام حرکات ورزش عمومی در منزل اهمیت می‌یابد. برای شما که زمان زیادی را در خانه هستید، این ورزش یک نوع داروی تقویتی هم برای خودتان و هم برای کودکتان است.

 

برنامه عمومی ورزش در منزل برای زنان باردار

ورزش عمومی در منزل برای شاغلین:

مهم نیست چه شغلی دارید یا در چه رتبه‌ شغلی هستید. مهم این است که چگونه در تمام طول روز، زمان خود را مدیریت می‌کنید. بیشترین خطر کم تحرکی متوجه افرادی است که در طول ساعت کاری یا فعالیت بدنی زیادی ندارند و یا نشسته‌اند. فشاری که در حین ساعت کار به اندام شما وارد می‌شود، به مرور آسیب‌های جدی بر سلامت شما وارد می‌کند. همچنین تحرک کم باعث تجمع چربی‌های غیر مفید در بدن و کندی حرکت در عضلات می‌شود.

 احتمالا شما بعد از زمان کار بسیار خسته هستید و فرصت رفتن به باشگاه را ندارید. باور کنید این یک بهانه است فیتولند برنامه عمومی تمرین در خانه را برای شما طراحی کرده است. بنابراین درنگ نکنید و برنامه تمرینات تناسب اندام را جدی بگیرید.

ورزش عمومی در منزل برای شاغلین

ورزش عمومی برای مادران:

اگر شما جزو مادران زحمت‌کشی هستید که کل روز را مشغول رسیدگی به کودک و امور منزلتان هستید؛ این برنامه ورزش عمومی در منزل مناسب حال شما خواهد بود. فراموش نکنید شما یک بانو هستید و اول از همه باید به خودتان اهمیت دهید.

قطعا با انجام ورزش عمومی در خانه روحیه خود شما هم بهتر و شادتر می‌شود. در نتیجه با انرژی مضاعفی به مدیریت امور منزل خواهید پرداخت. ضمن اینکه کودک شما هم از این رفتار ورزشی استقبال خواهد کرد. بی‌شک با یک برنامه تمرین تناسب اندام، برای همسر و فرزند خود جذاب‌تر خواهید بود.

ورزش همگانی در منزل برای مادران

ورزش عمومی در میانسالی و سالمندی:

دوره میانسال و سالمندی دوره‌ای است که ورزش در آن اهمیت بیشتری می‌یابد. عضلات به تدریج تحلیل می‌رود و تراکم بافت استخوانی ضعیف می‌شود. شما باید ورزش را جدی بگیرید. در حالی که رفتن به باشگاه و حتی اغلب رفتن به بوستان محل برایتان سخت است. تنوع حرکات در برنامه عمومی ورزش در خانه فیتولند مناسب حال شما عزیزان است. زیرا به وسیله آن می‌توانید در محیط منزل برای تقویت ماهیچه‌ها و سلامت عمومی بدن خود ورزش کنید.

شما در هرکدام از این شرایط که باشید می‌توانید با برنامه عمومی ورزش در خانه به راحتی، بدون هزینه و داشتن تجهیزات ورزشی و با صرف یک زمان کوتاه به فرم ایده‌آل خود و تناسب اندام برسید.

برنامه عمومی تمرین در خانه برای سالمندان

نحوه سفارش برنامه تمرینات تناسب اندام و ورزش عمومی در منزل

نحوه دریافت برنامه عمومی ورزش در منزل بسیار راحت است. این یک برنامه آنلاین ورزشی است که شما با کلیک بر روی لینک می‌توانید به راحتی برنامه مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید.

سخن پایانی

برنامه عمومی ورزش در خانه یک برنامه تمرین تناسب اندام استاندارد است که عموم اقشار جامعه می‌توانند در کنار تمام مشغله‌های روزمره خود از آن استفاده کنند. بزرگترین امتیاز ورزش همگانی در منزل این است که به هیچ تجهیزاتی نیاز ندارد. تمرینات همگانی و ساده‌اند. مطمئن باشید به راحتی از پس آن برمی‌آیید. فراموش نکنید هیچ چیز به اندازه سلامت عمومی بدن شما مهم نیست.

ر صورت تمایل می‌توانید از انواع برنامه‌های تمرینی و رژیم غذایی فیتولند با اطمینان کامل استفاده نمایید.

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان

برنامه تناسب اندام بانوان

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری

 

PN:0305


۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question