برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی
 • برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی برای جه افرادی مناسب هست؟ آیا به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه در تناسب اندام و بدنسازی هستید؟ داشتن یک برنامه اختصاصی بدنسازی حرفه‌ای بهترین انتخاب برای شماست. آیا داشتن یک برنامه آنلاین بدنسازی زیر نظر یک مربی متخصص امکان‌پذیر است؟ فیتولند با کمک مربیان مجرب خود از هر نقطه‌ای از کشور که باشید، امکان داشتن یک برنامه تمرین با راهنمایی و مشاوره لازم از بهترین مربیان را برای شما فراهم نموده است.

  وقت خود را با انجام حرکات و برنامه تمرین غیرحرفه‌ای تلف نکنید. بسیاری از افراد زیر نظر مربیان ناکارآمد با یک برنامه بدنسازی اشتباه به نتیجه دلخواه خود نرسیده‌اند. در حالی که یک برنامه اختصاصی زمان رسیدن به هدفتان را حداقل 3برابر کوتاه‌تر خواهد کرد.

  با فیتولند همراه باشید تا بهترین برنامه تمرین را برای تناسب اندام و داشتن فرم بدنی مناسب، زیر نظر مربیان متخصص و دارای گواهی مربی‌گری از فدراسیون بدنسازی ایران داشته باشید.

  ما به شما علاوه بر ارایه یک برنامه تمرینی، آموزش خواهیم داد به شکلی صحیح و درست حرکات را اجرا کنید. شما علاوه بر برنامه تمرینی می‌توانید یک برنامه تغذیه ورزشی یا رژیم غذایی مناسب خود را در کنار برنامه مکمل‌های ورزشی دریافت کنید. ضمن ان‌که می‌توانید سوالات خود را مطابق با برنامه درخواستی از مربی خود داشته باشید.

  برنامه تمرین بدنسازی

  برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

  تعیین یک برنامه اختصاصی بدنسازی و تناسب اندام که واقعا تاثیرگذار باشد کار ساده و راحتی نیست. به همین دلیل خیلی از افرادی که زیر نظر مربی تمرین می‌کنند، نتیجه دلخواه عایدشان نمی‌شود. این روزها انواع برنامه‌های تمرینی را در سایت‌های مختلف ورزشی می‌بینیم اما این‌که بدانیم کدام یک به لحاظ طراحی و اصول علمی درست است کار راحتی نیست.

  این برنامه به شما پیشنهاد می‌شود : برنامه رژیم غذایی

  الف- مهمترین ویژگی یک برنامه اختصاصی بدنسازی این است که بر اساس توانایی و هدف شما نوشته شده باشد. شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه، نیاز نیست همه تمرینات بدنسازی را انجام دهید. مثلا اگر فقط سیکس‌پک برای شما مهم است نیاز نیست اسکات را زیاد تکرار کنید یا لیفت‌های سنگین بزنید.

  بنابراین مهمترین ویزگی یک برنامه اختصاصی بدنسازی این است که بر اساس نیاز و توانایی بدنی شما نوشته شود.

  برنامه بدنسازی اختصاصی

  ب- دومین ویژگی یک برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی این است که بتوانید مدیریت درستی در افزایش حجم و چربی‌سوزی بدن خود داشته باشید. بهتر است هدف خود را روی حرکاتی بگذارید که بافت عضلانی بدون چربی را بیشتر افزایش می‌دهد.

  یک برنامه دقیق باید موجب رشد عضلات شده و سیستم مرکزی بدن را به درستی تحریک کند. بسیاری از حرکات، استقامتی هستند که با انجام آن‌ها افزایش حجم درستی را نتیجه خواهید گرفت.

  برنامه اختصاصی فیتنس

  ج- سومین ویژگی که می‌توان برای یک برنامه تمرین اختصاصی مثال زد برنامه‌ای است که در دراز مدت سلامت جسمی شما را به مخاطره نیاندازد. بلند کردن وزنه‌ها با وزن‌های بالا و تکرار آن بدون رعایت نکات، شاید امروز برای شما هیجان‌انگیز به نظر بیاید اما قطعا در دراز مدت روی مفاصل شما تاثیر خواهد گذاشت. پس این نکته مهم را فراموش نکنید.

  برنامه تمرین بدنسازی

  د- چهارمین ویژگی که برای یک برنامه اختصاصی بدنسازی می‌توان در نظر گرفت حرکات آمادگی جسمانی مناسب از جمله تمرینات هوازی، حرکات کششی مناسب و تمرینات انعطافی است که بر حسب هدف ورزشی شما تناوب تکرار آن باید در نظر گرفته شود.

  برنامه تمرین اختصاصی

  ه- آخرین ویژگی یک برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی شامل دقت در ست‌های تمرینی، نحوه درست انجام تمرین‌ها، تکرار حرکات و حتی زمان استراحت بین آنهاست که البته بستگی به فیزیک و شرایط جسمی و سابقه ورزشی شما دارد.

  با همراهی و پشتیبانی تیم مربیان فیتولند، نتایج یک برنامه تمرین اختصاصی خوب را خواهید دید و مربیان ما را در کنار خود احساس خواهید کرد.

  کیفیت برنامه اختصاصی آنلاین فیتولند کاملا تضمین شده و یک برنامه مختص شرایط و فیزیک شما ارائه خواهد شد.

  ضرورت مربی برای دریافت برنامه بدنسازی اختصاصی

  قدرت برنامه بدنسازی اختصاصی توسط مربی که آن را تنظیم کرده تعیین می‌شود. نوشتن یک برنامه اختصاصی بدنسازی نیاز به تخصص و دانش خاص خود دارد. مربی که برنامه ورزشی را برای شما می‌نویسد، باید در ابتدا نسبت به انواع ماهیچه‌ها، ساختار بدنی و استخوانی افراد، ضعف‌های بدنی و توانایی رفع آنها، بافت‌های ماهیچه‌ای، نحوه افزایش حجم و چگالی ماهیچه‌ها و یا کاهش چربی از داخل بافت‌های عضلانی، شناخت نقش مواد غذایی و معدنی در بدن و تعیین یک رژیم غذایی مناسب و…..آگاهی و تسلط و تجربه کافی داشته باشد.

  برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

  در ادامه باید به فیزیک اندامی و عادات غذایی ورزشکار توجه کند تا بتواند بهترین تصمیم را برای نوشتن یک برنامه اختصاصی حرفه‌ای بگیرد. چنانچه مربی در یکی از موارد بالا اشتباه کند و یا تمرینات نامناسبی را برنامه‌ریزی نماید، ممکن است فرد دچار مشکلات جبران ناپذیری شود.

   

  برنامه اختصاصی بدنسازی فیتولند برای چه افرادی مناسب می‌باشد؟

  شما فقط از یک مربی حرفه‌ای و با تجربه می‌توانید یک برنامه تمرین بدنسازی که برای شما مناسب باشد، دریافت کنید.

  تیم کارشناسان فیتولند متشکل از مربیان توانمند و بین المللی یک انتخاب عالی جهت مشاوره و دریافت یک برنامه اختصاصی می‌باشد. پس تردید را کنار بگذارید و همین الان با چند کلیک ساده، برنامه خود را دریافت کنید. این مطمئن‌ترین راه جهت دریافت یک برنامه برای شماست.

  این نوشته به شما پیشنهاد می‌شود : تغذیه مناسب بعد از ورزش برای کاهش وزن بیشتر

  شما در هر رده و سطح ورزشی که باشید می‌توانید یک برنامه ورزشی متناسب با شرایط خود داشته باشید. قطعا برنامه اختصاصی بدنسازی برای یک فرد مبتدی با برنامه اختصاصی برای یک شخص حرفه‌ای و با تجربه متفاوت خواهد بود. ضمن این‌که هدف ورزشی افراد با هم متفاوت است و هر فرد بر مبنای هدف ورزشی خود به یک برنامه تمرین نیاز دارد.

  برنامه اختصاصی بدنسازی

  برنامه تمرین بدنسازی فیتولند به این افراد از هر رده سنی و جنسی توصیه می‌شود:

  • اگر در شهر یا محلی که به باشگاه می‌روید امکان دسترسی به مربیان متخصص وجود ندارد.
  • اگر پرداخت شهریه مربی و دریافت برنامه تمرین ورزشی برای شما مقرون به صرفه نیست.

  انواع برنامه بدنسازی اختصاصی فیتولند

  انواع برنامه‌های اختصاصی ما شامل موارد زیر می‌باشد:

  الف- برنامه تمرین بدنسازی

  این برنامه تمرینی به صورت دوره‌های یکماهه و سه ماهه قابل خریداری می‌باشد. در صورت خرید برنامه تمرین بدنسازی 3 ماهه شما تنها مبلغ کمتری پرداخت خواهید کرد و در ابتدای هر ماه یک برنامه تمرینی با توجه به پیشرفت خود توسط مربی دریافت می‌کنید.

  ب- برنامه تغذیه ورزشی و رژیم غذایی

  در این قسمت انواع رژیم‌های غذایی بدنسازی و تناسب اندام قابل انتخاب می‌باشد. شما می‌توانید برنامه تمرینی و رژیم غذایی را با هم نیز انتخاب کنید.

  ج- برنامه مکمل ورزشی

  در صورتی که نیاز دارید مربی برای شما یک برنامه مکمل نیز طراحی کند این بخش را به صورت مجزا یا به همراه سایر برنامه‌های تمرینی خود انتخاب کنید.

  توجه داشته باشید برای سهولت و ارایه خدمات بهتر با قیمت مناسب‌تر امکان انتخاب ترکیبی این برنامه‌ها نیز وجود دارد.

  د- برنامه تمرین بدنسازی VIP

  این برنامه با خدمات بیشتری برای کاربران ارایه می‌شود که در قسمت‌های بعدی توضیحات تکمیلی آورده شده است.

  قیمت برنامه تمرین بدنسازی

  طراحی برنامه تخصصی تمرینی نیاز به علم و تجربه دارد. ممکن است خیلی از افراد تازه‌کار یا حتی افرادی که مدت کوتاهی تمرین کرده‌اند به شما بگویند چرا هزینه یک برنامه تمرینی را بدهید؟ یا به شما توصیه کنند از همان برنامه‌های قبلی یا برنامه دوستان خود استفاده کنید. این کار می‌تواند خطرات جدی در دوره‌های بعدی به خصوص در سنین بالاتر برای شما ایجاد کند. به صورت قطع افرادی می‌توانند اهمیت داشتن یک برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی را درک کنند که یا علم این موضوع را کسب کرده باشند یا تجربه نداشتن یک برنامه اختصاصی را در اطرافیان دیده باشند.

  در هر صورت به این موضوع توجه داشته باشید که ورزش برای سلامتی است و شما لازم است برای برنامه‌های تخصصی خود یک برنامه تمرین اختصاصی داشته باشید. قیمت برنامه تمرینی بدنسازی به عوامل زیادی همچون مربی، تجربه، پشتیبانی برنامه و حتی نوع برنامه‌ای که شما نیاز دارید بستگی دارد. فیتولند به منظور ارایه خدمات بهتر و در دسترس‌تر برای کاربران علاقمند سعی نموده است با بهترین قیمت و شرایط این برنامه‌ها را توسط مربیان حرفه‌ای خود ارایه کند.

  شما با ترکیب برنامه تمرینی و رژیم غذایی و همچنین خرید برنامه‌های بلندمدت‌تر می‌توانید از تخفیفات بیشتری نیز برخوردار باشید. توجه داشته باشید که هزینه‌های مربوط به طراحی برنامه حضوری بیشتر بوده و فضای آنلاین باعث شده است که بتوان در بخشی از هزینه‌ها صرفه جویی کرد. به صورت مثال هزینه طراحی هر کدام از این برنامه‌ها در باشگاه می‌تواند تا دو برابر این اعداد باشد.

  خرید برنامه تمرینی بدنسازی

  برای خرید برنامه بدنسازی ابتدا کافی است اطلاعات خود را در انتهای فرم زیر تکمیل نمایید. در تکمیل این اطلاعات به نکات زیر توجه کنید.

  • در صورتی که تجهیزات ورزشی که دارید محدود می‌باشد حتما در بخش توضیحات قید کنید. اگر شما در باشگاهی که تمرین می‌کنید تجهیزات پیشرفته وجود ندارد یا یکسری تجهیزات خاص را دارد برای راهنمایی بهتر مربیان در طراحی برنامه بدنسازی شما لازم است این اطلاعات را ارایه کنید. یا حتی ممکن است شما قصد داشته باشید در منزل تمرین کنید.
  • میزان آمادگی بدنی خود و مدت زمانی که در نهایت در هفته امکان تمرین کردن را دارید قید کنید.
  • در صورتی‌که مشکلات جسمی خاصی دارید یا از داروهای خاصی استفاده می‌کنید این موارد را قید نمایید.
  • در نهایت هدف از تمرینات خود را نیز قید کنید. در صورتی‌که به دنبال افزایش حجم هستید یا به دنبال کاهش چربی یا حتی تناسب اندام یا حتی تمرینات قهرمانی؛ لازم است این اطلاعات را به صورت کامل برای مربیان روشن کنید.

  برای تکمیل خرید برنامه تمرین بدنسازی کافی است پس از تکمیل اطلاعات وارد صفحه پرداخت شده و با اطمینان از درگاه بانکی پرداخت خود را انجام دهید.

  دریافت برنامه تمرینی بدنسازی

  1. شما ابتدا لازم است فرم زیر را تکمیل نموده و نیاز خود را در مورد برنامه تمرینی،‌ برنامه تغذیه و احتمالا نیاز به مصرف مکمل مشخص کنید.
  2. مربیان متخصص فیتولند طی بازه زمانی حداکثر 5 روز کاری بر اساس اطلاعات دریافتی شما، برنامه تمرین اختصاصی شما را طراحی می‌کنند.
  3. این برنامه تمرینی پس از طراحی توسط مربی اختصاصی شما توسط کمیته مربیان بررسی و تایید می‌شود
  4. سپس برنامه در نرم افزار اختصاصی شرکت وارد می‌شود.
  1. این برنامه تمرین اختصاصی شامل جلسات، ست‌ها، تمرینات هر ست، روش صحیح انجام تمرین و تصاویر راهنما می‌باشد.
  2. شما می‌توانید در مدت دریافت برنامه به صورت رایگان از مربی خود سوال پرسیده و راهنمایی لازم را داشته باشید.

   

  برنامه اختصاصی

  برنامه تمرین بدنسازی VIP

  این برنامه تمرینی بدنسازی تفاوت‌هایی با برنامه تمرین اختصاصی دارد که در ادامه بیشتر شرح داده شده است. البته به این موضوع توجه داشته باشید که هر دو برنامه یک برنامه اختصاصی خواهند بود که خاص شما طراحی می‌شوند. اما برنامه تمرینی VIP دارای طیف گسترده‌تری از خدمات می‌باشد که توسط مربی شما ارایه می‌شود.

  شما در طی مدت برنامه تمرینی VIP در جلسات تمرینی خود امکان ارسال ویدیو حرکات تمرینی و دریافت مشاوره کامل از مربی خود را خواهید داشت. در صورت لزوم مربی تمامی حرکات شما را بررسی و روش اصولی را به شما علاوه بر فایل‌های اولیه ارسالی در هنگام دریافت برنامه برای شما ارسال خواهد کرد.

  شما در هر هفته یکبار توسط مربی مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت و درصورت لزوم تغییراتی در برنامه شما داده خواهد شد.

  به صورت کلی در طی برنامه VIP شما مربی را کامل در کنار خود خواهید داشت.

  تمرینات برنامه تمرین بدنسازی

  این تمرینات بر حسب شرایط بدنی شما، هدفی که دنبال می‌کنید و امکانات ورزشی که دارید توسط مربیان فیتولند طراحی می‌شود. پس از طراحی و تایید کمیته مربیان، این برنامه تمرینی داخل یک نرم افزار اختصاصی وارد شده و برنامه بدنسازی pdf شده برای شما از طریق ایمیل ارسال می‌شود.

  این برنامه تمرینی شامل آموزش حرکات و برنامه جلسات شما می‌باشد. برای هر تمرین یک تصویر آموزشی نیز وجود دارد.

  سخن پایانی

  در این نوشته سعی کردیم تا اهمیت یک برنامه در هر سطح ورزشی را برای شما تشریح کنیم. قطعا با نگاه دقیق‌تر به این مسئله، نتیجه بهتری را از برنامه تمرین بدنسازی خود خواهید گرفت بدون این‌که نگران باشید. کیفیت برنامه‌های ارائه شده از تیم ورزشی فیتولند تضمین شده است و فیتولند افتخار دارد به عنوان یک مرکز و سایت معتبر، بهترین برنامه آنلاین بدنسازی را ارائه کند. با تکمیل فرم با مربیان و مشاورین فیتولند در ارتباط باشید.


  1 اطلاعات فردی
  2 هدف ورزشی
  3 اطلاعات تکمیلی
  4 اطلاعات تکمیلی اختیاری
  5 ثبت و پرداخت


  PN:0303

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۰ رای

  178 دیدگاه برای برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی ثبت شده است

  1. برنامه تمرین بدنسازی‌تون عالی بود. دارم باهاش تمرین می‌کنم و خیلی راضیم. ممنون از شما

  2. سلام. آیا در طول زمان تمرین اگر مشکلی داشته باشیم می‌تونیم با مربی در ارتباط باشیم؟

   1. سلام دوست عزیز
    بله از طریق کانال تلگرام با هماهنگی قبلی در مورد ساعت تمرین این امکان برای شما وجود داره. ضمن اینکه شما می‌تونید از برنامه VIP استفاده کنید تا از خدمات مربی انلاین و وضعیت پیشرفت خودتون به صورت روزانه و هفتگی مطلع بشید.
    از طریق لینک زیر می‌توانید در قسمت انتهای فرم برنامه VIP‌ را انتخاب نمایید.
    https://fitoland.com/services/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C
    با سپاس

  3. واقعا یک برنامه تمرینی اختصاصی خوب برای هر فرد نیازه و نباید از برنامه افراد دیگر استفاده کرد.

   1. سلام فیتولندی عزیز
    ممنون از شما و همراهی خوبتون. امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیرید

   1. سلام فیتولندی عزیز
    بله. کاملا بر اساس مشخصات شخصی شما و شرایط فیزیولوژی شما برنامه تمرین بدنسازی شما طراحی می‌شه

   1. سلام فیتولندی عزیز
    همه همکاران ما با کمال میل در خدمت شما و اهداف شما در مسیر سلامتی هستند

   1. سلام دوست عزیز
    بله با هر شرایطی که شما داشته باشید این امکان هستش. فقط تو ثبت اطلاعات خاطرتون باشه امکاناتی که دارید و قید کنید

   1. سلام فیتولندی عزیز
    تمام طراحان برنامه‌های تمرین بدنسازی و رژیم غذایی فیتولند متخصص بوده و دارای مدارک رسمی می‌باشند. مربیان ما مدرک رسمی فدراسیون بدنسازی را دارند و متخصص تغذیه هم دارای مدارک رسمی و معتبر هستند.

   1. سلام فیتولندی عزیز
    شما هم می تونید برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی داشته باشید که بر حسب شرایط بدنی شما و تجهیزاتی که دسترسی دارید این برنامه برای شما طراحی می‌شه
    هم می تونید از برنامه ورزش در خانهفیتولند استفاده کنید که یکسری برنامه تمرینی اماده با تجهیزات ساده ورزشی است. طبیعیه که این برنامه دیگه اختصاصی نیست و به صورت عمومی طراحی شده

  4. من تا به حال سابقه ورزشی جدی نداشتم. برای من هم برنامه طراحی می‌کنین؟

   1. سلام فیتولندی عزیز
    بله با کمال میل. کافیه به بخش مربوطه در انتهای همین برگه برید و مشخصات خودتون و کامل کنید.

   1. بله برنامه هاي اصلاحي براي مشكلات ستون فقرات مانند كيفوز پشت و يا درد هاي كمر و حركات اصلاحي براي زانوهاي پرانتزي و مشكلاتي نظير اين توسط مربيان و متخصصان داده مي شود

  5. من کارمند هستم و زمان کمی برای تمرین اون هم در منزل فقط دارم. چطور می تونم یه برنامه مناسب بگیرم؟

   1. سلام فیتولندی عزیز
    شما کافیه در قسمت توضیحات شرایط خودتون و تجهیزاتی که دارید و درج کنید تا مربی خاص شما و با توجه به امکانات شما این برنامه رو طراحی کنه

  6. کاش از همون روز اول با شما آشنا ‌می‌شدم و وقتم رو با بعضی مربی‌ها تلف نمی‌کردم. عالی هستین

   1. سلام دوست عزیز
    توصیه ما استفاده از مکمل مطابق با دستور پزشک و متخصص تغذیه یا مربی بدنساز شما هستش.

   1. سلام دوست عزیز
    بله با کمک مربیان به صورت اختصاصی با شرایط شما این برنامه طراحی می‌شه.

   1. سلام فیتولندی عزیز
    برای هر حرکت جدای تصاویر راهنما یکسری توضیحات کامل در مورد روش انجام حرکت تمرینی نیز وجود دارد

  7. سلام. برنامه ای که میدین میشه در منزل هم اجرا کرد؟ اگر برنامه تمرین در منزل بخوام باید چیکار کنم؟

   1. سلام فاطمه عزیز
    بله. لطفا در فرم اطلاعاتی تجهیزاتی که در منزل دارید و یا امکان تهیه رو دارید قید کنید که بر اساس اون مربی برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی رو براتون طراحی کنه

  8. واقعا بهترین هستین. برنامه‌تون عالی بود. برای افزایش حجم عضلات سینه هم برنامه میدین؟

   1. سلام فیتولندی عزیز
    اره با هر هدفی که دنبالش باشید براتون توسط مربی میشه برنامه بدنسازی طراحی کرد.

    1. سلام
     من سال گذشته برنامه گرفتم و به دلایلی شخصی نتونستم ادامه بدم. الان میخام شروع کنم و بیشتر فیزیک کلاسیک میخام کار کنم. راهنماییم کنید؟

     1. به به اقا سیااامک
      برنامه شما رو خود من طراخی می‌کردم. خیلی هم خوب که دوباره دارید ادامه می‌دید در قضا تا جایی که خاطرم هست فرم بدنی شما برای این نوع سبک بسیار هم خاص بود و حتما به نتایج خیلی خوبی می‌رسید. در خدمت شما هستیم.

  9. یک برنامه کاملا حرفه‌ای که واقعا لذت می‌برم از تمریناتم. مرسی از مربیان بسیار خوبتون

  10. برنامه‌هاتون عالیه. من چند ماهه با شما دارم کار می‌کنم و خیلی راضیم. مرسی از زحمات شما

   1. سلام فیتولندی عزیز
    بله لطفا در قسمت مربوطه درج کنید که چه امکانات ورزشی در منزل دارید و به این موضوع هم اشاره کنید که امکان رفتن به باشگاه و ندارید

   1. سلام فیتولندی عزیز
    اصولا بهتره بعد از یک دوره یکماهه مورد بازبینی قرار بگیرند و برنامه جدید دریافت کنید.

   1. سلام فیتولندی عزیز
    این برنامه با توجه به فرم بدنی و شرایط فیزیولوژیکی شما و امکانات تمرینی و سوابق تمرینی شما توسط مربی متخصص و به صورت کاملا اختصاصی طراحی و پشتیبانی می‌شه

   1. سلام دوست عزیز
    بله. کافیه قید کنید به برنامه در منزل نیاز دارید و تجهیزاتی که دارید و برای اگاهی مربی اطلاع بدید

   1. سلام فیتولندی عزیز
    بهتره برنامه بعد از ۴ هفته و حداکثر ۶ هفته تغییراتی داشته باشه تا اثربخشی تمرینات بیشتر بشه

   1. سلام فیتولندی عزیز
    در خدمتیم. در بخش توضیحات لطفا در هنگام خرید برنامه بدنسازی قید کنید.

  11. سلام. تمرینات برای افرادی که درد در ناحیه زانو دارند هم مناسبه و برای اون ها هم داده میشه؟

   1. سلام دوست عزیز
    بله با توجه به شرایطی که دارید برنامه طراحی میشه. لطفا در بخش توضیحات شرایط خودتون و کامل درج کنید.

   1. سلام راشین عزیز
    شما یکی از با استعداد ترین شاگردای ما هستید و خوشحالیم که در کنارتون هستیم

  12. سلام. بعد از چند وقت باید برنامه رو عوض کنیم؟ برنامه ای ازتون گرفتم خیلی خوب و می خوام عوضش کنم

   1. سلام الی عزیز
    بهتره با توجه به توصیه مربیتون اقدام کنید. به صورت عمومی بعد از ۳ الی ۴ هفته تمرین بهتره برنامه تغییراتی داشته باشه

  13. سلام. هر برنامه برای چه مدتی باید اجرا بشه؟ توی هر برنامه نقاط ضعف مورد توجه قرار می‌گیره؟

   1. سلام دوست عزیز
    هر برنامه بهتره برای مدت ۳ الی ۴ هغته باشه. البته بستگی به هدف و شرایط بدنسازی نیز داره. هدف تمرکزی هر برنامه بیشتر روی شرایطی هست که شما باید بهش برسید. قطعا نقاط ضعف بهش توجه میشه و ضمن اینکه در نهایت با توجه به هدفی که از بدنسازی به دنبال اون هستید و شرایطی که دارید مربی برای شما برنامه رو طراحی میکنه

  14. من از شما برنامه گرفتم و واقعا راضیم. همه بهم میگن خوب شدم. شما رو به دوستامم معرفی کردم. عالی هستین

  15. سلام. من از شما هم برنامه تمرین گرفتم و هم برنامه غذایی. بسیار هم راضیم. مرسی از زحماتی که می کشین

   1. سلام بله دوست عزیز. لطفا در فرم در بخش توضیحات شرایط خودتون و مدت زمانی که می‌تونید با امکانات ورزشی که دارید و قید کنید

  16. واقعا طراحی یک برنامه تمرینی که کارساز باشه کار ساده‌ای نیست. ممنون از کارشناساتون

  17. سلام. برای افرادی مثل من که زمان باشگاه زیادی ندارند هم میشه برنامه طراحی کرد؟

  18. سلام. برنامه ماه اول که بهم دادین عالی بود. برای تعویض برنامه باید به سایت مراجعه کنم؟

  19. برنامه‌تون خیلی حرفه‌ایه و کاملا تغییرات رو روی بدنم حس می‌کنم. ممنون از شما

  20. سلام. برنامه‌های شما برای تمرین در باشگاهه یا در منزل هم میشه با این برنامه‌ها تمرین کرد.

   1. سلام مینای عزیز
    بله حتی برنامه ورزش در محل کار هم می‌تونیم براتون طراحی کنیم

   1. سلام اقا محسن عزیز
    بله به صورت تصویری و متنی این حرکات آموزش داده میشه ضمن اینکه می‌تونید در بخش پشتیبانی آنلاین در مدت برنامه هم اطلاعات راهنمایی لازم و بگیرید

  21. اگر مشکل بدنی خاصی داشته باشیم، برنامه بر اساس اون نوشته میشه و در نظر گرفته میشه؟

   1. سلام فیتولندی عزیز
    لطفا در همین بخش می‌تونید درخواست برنامه رو ثبت کنید. قید کنید شرایط سنی و .. را تا مربیان بر اساس شرایط رشد و مشخصات شما این برنامه رو طراحی کنند

  22. طراحی برنامه اختصاصی کار ساده‌ای نیست. ولی برنامه‌های شما عالی هستن. مرسی

   1. بله دوست عزیز
    می تونید در گزینه‌های انتخابی برنامه تمرینی و رژیم غذایی رو انتخاب کنید که از تخفیف هم بهره مند بشید

  23. سلام. برنامه‌تون خیلی سخته ولی حال میده. بعد از تمرین بهترین حس رو دارم. ممنونم

   1. سلام مینو جان
    شما در همین قسمت و در انتهای برگه فرم اطلاعاتی درخواست برنامه تمرین بدنسازی را تکمیل کنید

  24. سه ماه از شما تمرین اختصاصی می‌گیرم و بسیار راضیم. خسته نباشین و دستتون درد نکنه

   1. سلام فیتولندی عزیز
    شما می‌تونید در همین قسمت در بخش توضیحات اشاره کنید که شرایط تمرین در منزل و دارید. اگر به دنبال برنامه تمرین اختصاصی نیستید و از برنامه تمرین آماده می‌خاید استفاده کنید با پشتیبانی فیتولند تماس بگیرید.

  25. یه برنامه عالی که در کنار استفاده از محصولات سالم و ارگانیک شما حتما برام یه بدن خوب می سازه. مرسی

  26. سلام. مربیان شما واقعا متخصص هستند و توی این 4 ماه که از شما برنامه گرفتم بسیار راضیم. ممنونم

   1. سلام فیتولندی عزیز
    بله. برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی صرفا بر اساس شرایط شما و هدف ورزشی شما توسط مربیان طراحی میشه و در هر سطح آمادگی که باشید با توجه به این نکات برنامه مختص شما طراحی و پشتیبانی میشه

  27. برنامه از شما گرفتم و بسیار از شما و سایتتون راضیم. فقط این که برای ادامه کار باید چیکار کنم؟

   1. سلام دوست عزیز
    اگر قصد تمدید برنامه رو دارید از همین بخش می‌تونید اقدام کنید و اگر منظور از سوالتون این بوده که چه شکلی برنامه در اختیارتون قرار داده میشه که حدود 3 الی 5 روز کاری دیگه برنامه براتون ایمیل میشه. باز موردی بود بفرمایید

  28. سلام. برنامه رو از شما گرفتم. ممنون. سوالاتم رو چطور می تونم بپرسم؟

   1. سلام شکوفه خانم
    در همان ایمیل ارسالی که برنامه بدنسازی شما ارسال شده لینک کانال پشتیبانی تلگرام هم ارسال شده که می‌تونید تمام سوالات و از مربی خود داشته باشید. اگر ابهامی دارید لطفا با پشتیبانی تماس تلفنی داشته باشید تا تکمیل تر راهنمایی بشید.

   1. سلام فرشید جان
    اگر امکان باشگاه رفتن و نداشته باشید بر اساس تجهیزات و امکانات در منزل برای شما برنامه بدنسازی طراحی میشه

  29. سلام. برنامه که ازتون گرفتم تمرینات بسیار خوبی داشت و بسیار راضی بودم. ممنون از شما

  30. سلام. برنامه تمرینی که دادین عالی بود و تموم شد. باید چطور تمدید کنم؟

   1. سلام رها جان
    شما در همین قسمت می‌تونید در انتهای فرم درخواست برنامه تمرین بدنسازی خودتون و ثبت کنید.

   1. سلام حمید جان
    بستگی به هدف شما داره. قطعا شما در کنار برنامه تمرینی بهتره از یک رژیم غذایی مناسب هم استفاده کنید. اگر اطلاعات و دانش کافی در این حوزه ندارید حتما توصیه میشه از یک رژیم غذایی تحت نظر مربی استفاده کنید

   1. سلام مریم خانم
    بله . از همین قسمت اطلاعات و تکمیل کنید و با توجه به شرایط سنی مربیان با ویژگی‌های خاص سنی طراحی برنامه بدنسازی رو انجام میدن

  31. من ازتون برنامه گرفتم و خیلی راضیم.خیلی ممنون از شما و متخصصان خوبتون

  32. من نیاز به افزایش وزن دارم در عین حال میخوام که بدنم خوش فرم باشه.چیکار کنم؟

   1. سلام ساناز جان
    پیشنهاد میکنیم ابتدا از راهنمایی مشاوران ما کمک بگیرید و سپس با توجه به شرایط خودتون اینجا در انتهای نوشته درخواست برنامه رژیم غذایی یا برنامه تمرینی و رژیم غذایی داشته باشید

  33. خیلی برنامه تون خوبه من دارم استفاده میکنم و خیلی راضیم کاش زودتر با سایتتون آشنا میشدم.ممنون

  34. من این برنامه رو گرفتم و میخواستم تا عید به نتیجه برسم و خدا رو شکر همین الان به نتیجه دلخواهم رسیدم.ممنون

   1. سلام سونیا جان
    شما تو این دوره سه ماهه با جدیتی که داشتی در کنار این برنامه خوب به نتیجه رسیدی

   1. آقا فواد عزیز سلام
    شما با پشتکاری که داری در کنار این برنامه به این نتیجه خوب رسیدی

  35. من از جاهای دیگه قبلا برنامه گرفته بودم اصلا خوب نبود ولی برنامه شما خیلی برام عالی بود.ممنون

   1. سلام همراه گرامی فیتولند
    ما انواع سیستم های تمرینی در بدنسازی داریم که هر کدوم با هدف خاصی طراحی شدند. این سیستم ها 16 مورد هستند که جهت اطلاع کلی شما در اینجا لیست اونها رو اوردم.
    1-انواع سیستم تمرینی هرمی (Pyramid Training)
    2-سیستم هرمی معکوس (Reverse pyramid)
    3-سیستم پیش خستگی (Pre Exhaust)
    4-سیستم پس خستگی (Post Exhaust)
    5-سیستم افزایش وزنه در هر ست (افزایشی)
    6-سیستم کاهش وزنه در هر ست (ست‌های کاهشی یا نزولی)
    7-ست‌های منفی (Negative)
    8-ست‌های متوالی
    9-ست‌های کمکی
    10-سوپرست
    11-ست‌های ترکیبی
    12-تری ست (سه ستی)
    13-ست‌های 21 تکراری
    14-تکرار‌های نیمه
    15-سیستم تمرینی استراحت، وقفه (Rest- Pause)
    16-ست‌هایی با تکرارهای زمانی
    اگر شما به سیستم تمرینی خاصی علاقمندید در زمان تکمیل فرم درخواست برنامه تمرین بدنسازی در بخش توضیحات لطفا قید کنید. در غیر این صورت توصیه می‌شه که این انتخاب و بر عهده مربی بدنسازی اختصاصی خودتون قرار بدید تا بر اساس تجربه و فرم بدنی و هدف تمرینی شما انتخاب سیستم تمرینی انجام بشه

   1. سلام شایان جان
    سیستم VIP شامل یکسری خدمات بیشتری برای کارآموزان گرامی است. به عنوان مثال در برنامه VIP به صورت هفتگی وضعیت پیشرفت شما توسط مربی بررسی،‌آنالیز و در صورت نیاز توصیه‌های لازم برای اصلاح تمرینات در هفته آتی ارایه می‌شه. در این نوع برنامه تمرینی مربی بدنسازی شما با شما ارتباط مستمرتر و نزدیک‌تری داره و ما تمام تلاش خودمون و برای همراهی بیشتر با شما خواهیم داشت.

  36. من چند ساله تمرین و کنار گذاشتم الان میخام‌مجدد شروع کنم. قبلا تا سطح نسبتا حرفه ای جلو رفته بودم. الان میخام برنامه تمرینی و رژیم غذایی انلاین سفارش بدم میگید از کجا دوباده شروع کنم؟

   1. سلام نادر جان
    قطعا شما باید از یه چند تا پله پایین تر برای رسیدن به آمادگی بدنی شروع کنید. این که از دقیقا کجا تمرینات و شروع کنید به شرایط بدنی الانتون و این‌که طی این مدت چقدر ورزش کردید بستگی داره. اگر قصد تهیه برنامه تمرین بدنسازی خودتون رو از مجموعه فیتولند و مربیان بدنسازی فیتولند داشتید، حتما در قسمت تکمیل اطلاعات و در بخش مرتبط علاوه بر بارگذاری تصاویر خودتون، این نکته رو اشاره کنید و مشخص کنید که در حال حاضر و طی این چند ماه چه مدت در هفته ورزش یا تمرین داشتید. در صورت نیاز هم برای مشاوره تلفنی همکاران بنده در خدمت شما هستند.

   1. سلام جواد
    ممنون که صادقانه سوال کردید. این سوال خیلی ها میتونه باشه. برنامه آماده به هیچ وجه مورد تایید مراجع علمی نیست. به دلیل آن که علم ورزش یک علم تجربی و تحقیقاتی است. وزن وزنه‌ای که مي‌زنید تعداد ست تمرینی، نوع حرکت تمرین و میزان و شدت جلسات در هفته تماما به شرایط خاص بدنی شما و هدف ورزشی شما بستگی دارد. برنامه تمرین بدنسازی در صورتی که علمی و درست طراحی شود باعث سلامتی و افزایش قدرت و توان شما می‌شود و در صورت غیرعلمی بودن این برنامه می تواند در بلند مدت عوارض شدیدی برای سلامتی شما داشته باشد

  37. استاد خیلی ممنون
   صبر و حوصلتون در پاسخ دادن به سوالات باعث شد بیام ازتون برنامه بگیریم و راضیم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp همکار مورد نظر خود را انتخاب کنید