برنامه رژیم غذایی قبل از بارداری

برنامه رژیم غذایی قبل از بارداری

برنامه رژیم غذایی قبل از بارداری برای سلامتی مادر و جنین در دوران بارداری اهمیت زیادی دارد. برنامه تغذیه قبل از بارداری هر چند برای مادر اهمیت بیشتری دارد ولی آقایان نیز علاوه بر همراهی و دلگرمی به همسر خود می‌توانند با اجرای برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری در سلامت جنین و رشد مناسب‌تر جنین در دوران بارداری تاثیرگذار باشند.

ممکن است شما نوشته‌ها و مطالبی در مورد رژیم غذایی قبل از بارداری برای پسردار شدن یا رژیم غذایی قبل از بارداری برای دختردار شدن را مطالعه کرده باشید. جدای از مسایل جنسیتی نوزاد که ممکن است تحت تاثیر رژیم غذایی قبل از بارداری قرارگیرد، بخش از سلامت مادر و جنین و کمک به رشد مناسب جنین در دوران بارداری به رژیم غذایی زوجین قبل از باردرای وابسته است.

رژیم غذایی مناسب قبل از بارداری

توصیه اول ما به شما رعایت یک برنامه رژیم غذایی سالم برای همه دوران‌های زندگی می‌باشد. اما اگر به هر دلیلی تا کنون شرایط آن را نداشته‌اید یا تصمیم به آوردن نوزاد گرفته‌اید، توصیه می‌شود یک دوره سه ماهه قبل از شروع بارداری، یک برنامه رژیم غذایی زن و شوهر برای بچه‌دار شدن را در برنامه خود داشته باشید.

اهمیت رژیم غذایی قبل از بارداری برای مادر اهمیت خیلی بیشتری دارد. رعایت این برنامه غذایی برای آقایان نیز نه تنها بر کیفیت تخمک‌گذاری و شکل‌گیری جنین تاثیر مثبت دارد بلکه باعث دلگرمی مادر در پیش‌برد هر چه بهتر این رژیم غذایی خواهد شد.

در برنامه غذایی قبل از بارداری، بعد از انجام آزمایشات خاص و سنجش میزان سلامت توصیه‌های لازم توسط متخصصین به زن و شوهر جهت رعایت برنامه رژیم غذایی صورت می‌پذیرد.

رژیم غذایی قبل از بارداری برای تعیین جنسیت

یکی از آرزوهای والدین گاها مشخص کردن جنسیت نوزاد می‌باشد. امروزه خیلی‌ها به دنبال رژیم غذایی قبل از بارداری برای پسر دار شدن یا رژیم غذایی قبل از بارداری برای دختر دار شدن هستند. با پیشرفت علم بشر و با توجه به شرایط جسمی و هورمونی زوجین، می‌توان با رعایت رژیم‌های غذایی خاص احتمال موفق شدن در این موضوع را بیشتر کرد. در صورتی‌که برای شما جنسیت فرزند اهمیت دارد حتما در زمان ثبت سفارش خود این موارد را مشخص کنید تا بررسی‌های لازم توسط متخصص تغذیه شما صورت پذیرد.

بهترین زمان برای شروع برنامه رژیم غذایی پیش از بارداری

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداریهر زمان تصمیم به بچه‌دار شدن گرفتید برنامه رژیم غذایی قبل از بارداری را شروع کنید. زمان مناسب به شرایط زوجین بستگی دارد. در صورتی‌که مادر دارای اضافه‌وزن، دیابت، فشار خون بالا و موارد اینچنینی باشد ممکن است زمان بیشتری لازم باشد تا مادر به سطح آمادگی لازم برسد. توصیه ما به شما گذراندن یک دوره سه ماهه برنامه رژیم غذایی زوجین برای بارداری است تا با اطمینان بیشتری قدم در این مسیر داشته باشید.

 

خرید رژیم غذایی قبل از بارداری

برای دریافت برنامه ابتدا مشخصات اولیه خود را وارد نمایید. در مرحله بعد اطلاعات تکمیلی و نتایج آزمایشات مورد نیاز از زوجین دریافت خواهد شد. پس از تحلیل و طراحی برنامه رژیم غذایی، هر کدام از زوجین برنامه رژیم غذایی خود را شامل نوع رژیمی که لازم است رعایت کنن و ویتامین‌ها و مکمل‌های احتمالی مورد نیاز خود را خواهند داشت.

پس از درخواست برنامه، شما از طریق کانال ارتباطی که به شما معرفی خواهد شد می‌توانید سوالات احتمالی خود را از متخصصین تغذیه فیتولند داشته باشید.

 الف- تحلیل اطلاعات به صورت اختصاصی

بعد از تکمیل و ارسال فرم، متخصصین تغذیه فیتولند با شما تماس خواهند. این بخش برای دریافت اطلاعات تکمیلی از شما ضروری می‌باشد.

ب- ارایه برنامه رژیم غذایی

متخصصین تغذیه فیتولند طی 3 الی 5 روز کاری از زمان تکمیل اطلاعات ، با توجه به اطلاعات دریافتی و تحلیل‌های صورت گرفته برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری را طراحی و آن را رای شما ارسال می‌نمایند.

ج- تماس با مشتری

در این قسمت از طرف کارشناسان تغذیه با شما تماس گرفته شده و ضمن اطمینان از دریافت برنامه غذایی قبل از بارداری در صورت نیاز توضیحات تکمیلی به شما مادر گرامی داده می‌شود.

د- پایش رژیم غذایی قبل از بارداری

در طی دوره برنامه و به صورت دوره‌ای، متخصصین تغذیه با شما تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات اولیه، راهنمایی‌ها و توصیه‌های لازم به شما زوجین گرامی داده می‌شود. ضمن آن‌که در صورت نیاز تغییراتی در برنامه رژیم غذایی شما داده می‌شود.

 

پایش برنامه با هدف بازنگری برنامه رژیم غذایی به خصوص با توجه به تغییرات مادر صورت می‌گیرد.

برنامه غذایی قبل از بارداریسخن پایانی

برنامه رژیم غذایی قبل از بارداری برای سلامتی مادر و جنین در دوران بارداری از اهمیت بالایی برخوردار است. این برنامه تغذیه برای زوجین مورد نیاز می‌باشد تا جنین از سلامتی و رشد کامل‌تری برخوردار شود.PN:0330

14 دیدگاه برای برنامه رژیم غذایی قبل از بارداری ثبت شده است

    1. سلام فیتولندی عزیز
      بله. رژیم غذایی قبل از بارداری برای زوجین می‌باشد. اطلاعات دقیق تر را می‌توانید از مقاله دنبال کنید

  1. سلام. نمی دونستم رژیم غذایی قبل از بارداری هم اهمیت بالایی داره. مرسی از کارشناسای خوبتون. من از سایت شما خیلی مطالب رو یادگرفتم

  2. همون قدر که زمان بارداری مهمه، رژیم غذایی قبلش هم برای پدر و هم برای مادر بسیار مهمه. ممنون

  3. رژیم رو از شما خریداری کردم. بسیار عالی و خوبه. مرسی از کارشناسان خوب فیتولند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp همکار مورد نظر خود را انتخاب کنید