معرفی برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه فیتولند مخصوص حرفه‌ای هاست. تقویت عضلات کل بدن، کاهش درصد چربی و افزایش حجم عضلات کل بدن از اهداف این برنامه تخصصی بدنسازی می‌باشد. این برنامه در سه تیپ A1-A2 و A3 طراحی شده است.

همان‌طور که مطلع هستید برنامه‌های ورزش در خانه فیتولند در 4 سطح عمومی، مقدماتی، نیمه‌حرفه‌ای و حرفه‌ای طراحی شده است. اما برنامه ورزش در منزل حرفه‌ای برای افرادی توصیه می‌شود که در سطح امادگی بدنی مطلوبی بوده و حداقل هر هفته ورزش را در برنامه خود داشته‌اند. هر کدام از این برنامه‌های حرفه‌ای A1 الی A3 برای مدت 3 هفته و 9 جلسه برنامه‌ریزی شده‌اند.

چرا برنامه‌ حرفه‌ای ورزش در خانه اهمیت دارد؟

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانهتمام کسانی که به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنند اگه به هر دلیلی یک مدت کوتاهی ورزش را رها کنند دچار افت قدرت عضلانی و اصطلاحا دچار ریزش عضلات می‌شوند. ممکن است چربی‌های مفید به چربی غیر مفید مبدل شده و  و تناسب اندام بدن به‌هم بریزد. حتی برخی ورزشکاران از این حیث دچار افسردگی نیز می‌شوند.

اگر یکی از این شرایط را دارید حتما به برنامه پیشرفته ورزش در خانه فیتولند نیاز خواهید داشت.

  • ممکن است شما به عنوان یک ورزشکار فرصت کافی برای حضور در باشگاه را نداشته باشید.
  • ممکن است شما امکان دسترسی به باشگاه یا امکانات ورزشی مطلوب خود را نداشته باشید.
  • تمایل دارید سطح تمرینات خود را بالاتر ببرید.
  • ممکن است شما امکان دسترسی به مربی مناسب را نداشته باشید
  • برای تقویت عضلات کل بدن، کاهش چربی و عضله‌سازی نیاز دارید برنامه جدیدی را امتحان کنید.
  • در حال حاضر ترجیح می‌دهید برای برنامه‌های تخصصی کمتر هزینه کنید ولی خواهان یک برنامه علمی و تخصصی هستید.

برنامه حرفه‌ای ورزش در منزل پیشنهاد ما به شما می‌باشد.

در برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه چه حرکاتی معرفی شده است؟

عضله سازی مهمترین نکته در برنامه پیشرفته ورزش در خانه است. مجموعه‌ای از حرکات کششی، قدرتی، استقامتی و هوازی در برنامه ورزش در خانه حرفه‌ای به شما معرفی می‌شود. جدول زیر اطلاعات تکمیلی بیشتری در مورد این برنامه‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد.

جدول راهنمای برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه فیتولندهر کدام از سری برنامه‌های A1 تا A3 با یک هدف خاص طراحی شده‌اند. به عنوان مثال برنامه A1 خود از سه سری تمرین 17 تایی برای تقویت عضلات کل بدن تشکیل شده است. این برنامه‌ها برای سه هفته و هر هفته سه جلسه تمرین برنامه‌ریزی شده است.

نحوه درخواست‌ برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

وارد بخش برنامه‌های تمرینی از منوی خدمات در سایت فیتولند شوید. برنامه مورد نظر خود را انتخاب و فرم خرید برنامه را تکمیل کنید. فقط با چند کلیک ساده برنامه پیشرفته ورزش در منزل را به صورت انلاین تهیه کنید و از بدنسازی در منزل لذت ببرید.

 

سخن پایانی

ورزش در خانه حرفه‌ایبرنامه حرفه‌ای تمرین در منزل با هدف تقویت عضلات تخصصی و همین طور کمک به افزایش حجم و کاهش درصد چربی توسط مربیان متخصص بدنسازی فیتولند طراحی و پیاده‌سازی شده است.

این برنامه‌ شامل سه برنامه A1 و A2 و A3  می‌باشد که هر کدام از برنامه‌ها برای مدت 3 هفته می‌باشد. این برنامه برای افرادی مناسب است که از سطح آمادگی لازم برخوردار بوده و تمایل داشته باشند فرم بدنی خود را حفظ کنند و بنا به هر دلیلی شرایط حضور در باشگاه را نداشته باشند.

شما در صورت تمایل می‌توانید انواع برنامه‌های ورزش در خانه فیتولند در سطوح عمومی، مقدماتی و  نیمه‌حرفه‌ای را به دوستان خود معرفی کنید. حتی اگر شما شاغل هستید و مدت زمان زیادی را در محیط کار بدون تحرک هستید توصیه می‌کنیم برنامه ورزش در محل کار فیتولند را نیز بررسی کنید.

شما می‌توانید در صورت تمایل از انواع برنامه‌های تمرینی و برنامه‌های رژیم غذایی فیتولند استفاده نمایید:

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

PN:0308

۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question