برنامه رژیم درمانی

برنامه رژیم غذایی فشار خون
 • برنامه رژیم درمانی مناسب افرادی است که دارای بیماری‌های خاص از قبیل بیماری فشار خون، بیماری دیابت، کبد چرب،‌ کمبود آهن و … هستند. اگر شما دارای این شرایط هستید توصیه می‌شود حتما از یک برنامه رژیم غذایی اختصاصی زیر نظر متخصص تغذیه استفاده کنید تا ضمن کنترل یا درمان بیماری موجود کمترین عوارض ممکن نیز وجود داشته باشد.

  انواع برنامه رژیم درمانی فیتولند

  متخصصین تغذیه فیتولند برای طراحی این برنامه‌های رژیم غذایی درمانی در کنار شما هستند.

  رژیم غذایی درمان دیابت

  معرفی برنامه رژیم غذایی دیابت

  اگر بدن شما توانایی استفاده یا ذخیره گلوکز را نداشته باشد، اصطلاحا شما به بیماری دیابت مبتلا شده‌اید. دیابت نوع 1 و نوع 2 داریم. در دیابت نوع 1 نیاز است بیمار در کنار رژیم درمانی به صورت دوره‌ای انسولین نیز تزریق کند. اما دیابت نوع 2 که نوع خفیف تر این بیماری است راحت‌تر قابل درمان می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

  رژیم غذایی درمان کبد چرب

  این بیماری یکی از بیماری‌های خاموش جامعه ما است. در ایران سالانه بیش از 10.000 نفر به تعداد مبتلایان به این بیماری افزوده می‌شود. طبق یک بررسی انجام شده نزدیک به 30% جمعیت ایران مبتلا به این بیماری هستند. این بیماری در 4 سطح شناسایی می‌شود که سطح 1 یا عادی‌ترین سطح آن با آزمایش خون مشخص می‌شود. در یک تقسیم بندی دیگر نیز به دو نوع بیماری کبد چرب الکی و غیرالکی این بیماری تقسیم می‌شود. رعایت یک برنامه رژیم درمانی در کنار ورزش تنها راه جلوگیری از وخیم شدن این بیماری و بهبود علائم آن می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

  رژیم غذایی کنترل فشار خون

  بیماری فشار خون به بیماری مرگ خاموش نیز شناخته می‌شود. فشار خون به میزان فشاری که خون به رگ‌های بدن وارد می‌کند گفته می‌شود. اگر فشار شما بالاتر از عدد 13 باشد شما فشار خون بالا دارید. اگر مرتب این وضعیت در زندگی شما رخ می‌دهد لازم است حتما تحت کنترل و مدیریت قرار گیرد. دوری از استرس، ورزش کردن، مدیتیشن و برنامه رژیم درمانی توصیه متخصصین به افراد مبتلا به این بیماری می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

  برنامه رژیم غذایی کم خونی فقر آهن

  برنامه رژیم غذایی کم خونی فقر آهن

  کم خونی به کمبود میزان گلبولهای قرمز در بدن گفته می‌شود. یکی از نقش‌های کلیدی این گلبولها انتقال اکسیژن از طریق رگ‌های بدن می‌باشد. کم خونی در بین بانوان و دختران نوجوان شیوع بیشتری دارد. این بیماری نیاز به درمان دارد. این برنامه رژیم درمانی ضمن توجه به مصرف مواد مغذی تامین کننده آهن در بدن، باعث بهبود وضعیت بیمار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

  برنامه درمان سندرم متابولیک

  درصورتی‌که 3 شاخص از 5 شاخص کلیدی شما خارج از نرم استاندارد باشد شما دارای بیماری سندرم متابولیک می‌باشید و احتمال ابتلا به بیماری دیابت نوع 2، تصلب شرایین و سایر بیماری‌های قلبی و عروقی در شما افزایش می‌باید. این 5 شاخص شامل چاقی شکمی، تری‌گلیسرید بالا، کاهش HDL-C، فشار خون بالا و بالا بودن گلوکز خون ناشتا می‌باشد. درمان این بیماری نیاز به ورزش کردن، رعایت یک برنامه رژیم درمانی و تغییر سبک زندگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

  و سایر رژیم‌های درمانی که بنا به شرایط خاص شما نیاز باشد.

  کافی است فرم اطلاعاتی زیر را تکمیل و برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  PN:0444


  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  یک دیدگاه برای " برنامه رژیم درمانی " ثبت شده است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *