برنامه تمرین در محل کار

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تمرین در محل کار برای افرادی که به دلیل مشغله کاری امکان رفتن به باشگاه را ندارند یا به دلیل نوع حرفه‌ای که در آن درگیر هستند بسیار مناسب هست. ممکن است به دلیل ساعت‌ها پشت میز نشینی یا شرایط سخت کاری دچار مشکلاتی در مفاصل یا مهره‌های گردن و کمر در طولانی مدت شوید.

برنامه ورزش در محل کار توسط مربیان متخصص فیتولند و با مشورت صاحبان و مشاغل حرفه‌ای در دو گروه تخصصی مجزا طراحی شده است. گروه اول برنامه عمومی ورزش در محل کار می‌باشد که مناسب برای همه مشاغل و حرفه‌ها هست. گروه دوم کاملا تخصصی بوده و بر حسب نوع شغل و حرفه برای مشاغل خاص طراحی شده است. به عنوان مثال برنامه ورزش در محل کار ویژه دندانپزشکان.

شما برای انجام این تمرینات نیاز به هیچ سطح آمادگی یا شرایط اولیه نیستید. فقط به یک تصمیم و اراده نیاز دارید که کار را شروع کنید. اصلا نیاز نیست برای انجام این تمرینات حتما ساعتی را در بین کارهای خود به این موضوع اختصاص دهید. اگر قادر به صرف زمان پیوسته نیستید به صورت ناپیوسته و هر زمان در بین کارهای خود که فرصت کردید یک یا تعدادی از این تمرینات ورزش در محل کار را انجام دهید.

برنامه تمرینی دندانپزشکان

در حال حاضر شما می‌توانید از دو برنامه ورزش در محل کار در فیتولند کمک بگیرید.

برنامه تمرین در محل کار عمومی

این برنامه تمرینی بر اساس وزن بدن و تجهیزاتی که در محیط کار شما وجود دارد طراحی شده است. شما لازم نیست حتی ساعتی را به صورت کامل به این برنامه اختصاص بدهید. در حین جلسات و فعالیت‌های روزانه خود حتی چند دقیقه فرصت داشتید در حین صحبت کردن با تلفن یا مشاهده یک گزارش هر کدام از این تمرینات را که می‌توانید انجام دهید.

برنامه تمرینی دندانپزشکان

این برنامه تمرینی ویژه دندانپزشکان و با توجه به شرایط کاری آن‌ها طراحی شده است. سختی‌های کار و استفاده زیاد از عضلات مچ دست و همچنین ایستادن‌های طولانی باعث فرسودگی زیاد عضلات بدن این گروه از افراد می‌شود. این برنامه تمرینی با توجه به این شرایط و برای پیشگیری از بیماری‌های خاص عضلانی طراحی شده است.

راهنمای خرید برنامه تمرین در محل کار

برای سفارش این برنامه کافی است مشخصات اولیه خود را وارد کنید و با چند کلیک ساده برنامه را سفارش گذاشته و به راحتی از آن استفاده کنید.PN:0359

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *