دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین زیر نظر متخصصین تغذیه

برنامه رژیم غذایی آنلاین زیر نظر متخصصین تغذیه
 • برای دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین زیر نظر متخصصین تغذیه فیتولند کافی است در انتهای این نوشته فرم اطلاعاتی خود را تکمیل نموده و نوع رژیم غذایی خود را انتخاب کنید. دریافت رژیم لاغری ، دریافت رژیم افزایش وزن ، دریافت انواع رژیم های درمانی و یا دریافت انواع رژیم های تخصصی به راحتی برای شما فراهم شده است.

  جهت دریافت رژیم لاغری ، پس از تکمیل سفارش برنامه رژیم غذایی آنلاین ، متخصصین ما در صورت نیاز و تمایل شما، به صورت آنلاین جلسه‌ای با شما برگزار خواهند کرد و در اولین فرصت طراحی برنامه رژیم غذایی آنلاین شما انجام می‌شود و در اختیار شما قرارداده خواهد شد. در طول مدت اعتبار رژیم آنلاین نیز این امکان برای شما وجود دارد تا از خدمات پشتیبانی آنلاین استفاده نمایید.

  جهت دریافت رژیم آنلاین کافی است دکمه ثبت سفارش را کلیک نمایید و وارد بخش تکمیل اطلاعات و پرداخت شوید.

  در صورت کسب راهنمایی و اطلاعات بیشتر نیز با ما همراه باشید.

  آیا به دنبال دریافت رژیم آنلاین لاغری و کاهش وزن یا سفارش رژیم آنلاین افزایش وزن و چاقی برای رسیدن به تناسب اندام هستند ؟ سلامتی مهمتر است یا تناسب اندام؟ یا هر دو؟  اگر شما یک اندام جذاب و زیبا داشته باشید ولی سلامتی لازم را نداشته باشید راضی هستید یا سالم باشید ولی هنوز به تناسب اندام لازم نرسیده باشید؟

  خیلی وقت‌ها ما به دنبال زیبایی و تناسب اندام هستیم و از این موضوع غافل می‌شویم که هدف اصلی تناسب اندام، همان سلامتی است. برای سلامتی لازم است ما یک سبک زندگی سالم داشته باشیم. مهم‌ترین فاکتورهای سبک زندگی سالم رعایت یک برنامه رژیم غذایی سالم ، انجام تمرینات ورزشی، خواب مناسب، استراحت و توجه به ذهن و روح و داشتن روابط اجتماعی مناسب می‌باشد.

  برنامه رژیم لاغری رایگان

  اما ممکن است از لحاظ ذهنی از داشتن یک جسم با اضافه وزن یا اندامی بسیار لاغر نگران باشیم. از این که با پوشش لباس، اندام ما به زیبایی نمایان نشود نگران شویم. به همین دلیل دریافت برنامه رژیم غذایی لاغری و کاهش وزن یا دریافت برنامه رژیم غذایی برای چاق شدن و افزایش وزن اهمیت بیشتری برای ما خواهد داشت. اگر به این موضوع اهمیت می‌دهیم حواسمان به سلامتی به عنوان یک اصل باشد.

  ما باید نیازهای لازم و ضروری بدن خود را تامین کنیم. نباید این موضوع باعث شود به هر قیمتی به دنبال لاغری یا چاق شدن باشیم. در هنگام دریافت رژیم آنلاین به این نکات توجه داشته باشیم.

  از هر رژیم لاغری آنلاین یا رژیم افزایش وزن آنلاین استفاده نکنیم. اجازه بدهیم متخصص تغذیه با توجه به شرایط بدنی و فیزیولوژی بدن ما و نتایج بررسی خود به ما بهترین رژیم غذایی برای لاغری و کاهش وزن یا بهترین رژیم غذایی برای افزایش وزن را پیشنهاد بدهد.

  به این نکته نیز توجه داشته باشیم تا صحبت از دریافت رژیم غذایی آنلاین می‌شود همه ما یک رژیم غذایی برای لاغری یا کاهش وزن به ذهنمان خطور می‌کند. آیا در عمل این واقعیت دارد؟ خیر.

  دریافت رژیم لاغری ممکن است برای یک فرد تثبیت وزن و تامین مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن باشد. یعنی فرد از لحاظ وزنی در شرایط مناسبی باشد. ممکن است برای فرد دیگری هر چند وزن مناسبی دارد ولی میزان چربی بدن بالا بوده و لازم است تغییراتی در فرم بدنی ایجاد شود. یعنی دریافت رژیم غذایی ، هیچ تغییری در وزن فرد ایجاد نکند. بدیهی است برای این فرد انجام تمرینات ورزشی در کنار دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین از اهمیت بالایی برخوردار است.

  در این نوشته هر جا سحن از دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین یا سفارش برنامه رژیم غذایی لاغری و کاهش وزن یا حتی دریافت رژیم لاغری برای افزایش وزن شده منظور نویسنده یک برنامه رژیم غذایی آنلاین برای تناسب اندام مناسب و تامین نیازهای ضروری فرد می‌باشد.

  دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین

  برنامه رژیم غذایی کم کربوهیدرات

  ما در این نوشته به اهمیت دریافت برنامه رژیم غذایی لاغری و کاهش وزن یا رژیم غذایی افزایش وزن یا حتی دریافت رژیم غذایی تثبیت وزن می‌پردازیم که کاملا سالم باشد. قطعا شما برای سلامتی جسم و روح خود و در قدم بعدی تناسب اندام نیاز به دریافت رژیم غذایی آنلاین دارید. بدون یک رژیم غذایی آنلاین شما بخش عمده‌ای از اهداف خود در این مسیر سلامتی از دست خواهید داد.

  هنگام دریافت رژیم آنلاین به چند توصیه مهم زیر توجه کنید:

  وعده‌های غذایی خود را حذف نکنید

  در یک رژیم غذایی سالم هر وعده غذایی کارکرد خاص خود را دارد. نظم و رعایت این اصول از اهمیت بالایی برخوردار است. حذف یک وعده غذایی باعث ایجاد گرسنگی بیشتر در شما و تغییر عادت‌های درست غذایی شما خواهد شد. میان‌وعده‌ها را تا 2 الی 3 نوبت در کنار وعده‌های غذایی اصلی خود داشته باشید. هر میان وعده حدود ۲۰۰ کالری برای شما می‌تواند کافی باشد. در بخشی از این نوشته میزان کالری مورد نیاز سنین مختلف آورده شده است.

  در صورتی‌که نیاز دارید بدانید به صورت دقیق میزان کالری مورد نیاز بدن شما چه میزان می‌باشد می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید.

  این نوشته به شما پیشنهاد می‌شود : محاسبه کالری مورد نیاز بدن

  تامین نیازهای ضروری بدن

  دریافت رژیم لاغری آنلاین برای لاغری و کاهش وزن سالم و استاندارد باید به تمام نیازهای غذایی و مواد مغذی مورد نیاز بدن توجه داشته باشید. این نیازهای ضروری تحت عنوان هرم غذایی شهرت دارد که در ادامه، بیشتر در مورد آن آگاه خواهید شد. در هنگام تصمیم به دریافت رژیم لاغری آنلاین به این نکات توجه بیشتری داشته باشید. طراحی برنامه رژیم غذایی آنلاین کامل در این زمینه نیاز به علم و تجربه بالا دارد. توصیه می‌کنیم اگر علم و تجربه کافی در این زمینه را ندارید از متخصصین تغذیه کمک بگیرید.

  ورزش کنید

  انجام تمرینات ورزشی حتی ساده و حتی ورزش در خانه بدون تجهیزات و با وزن بدن علاوه بر سلامت روحی شما می‌تواند در ایجاد متابولیسم مناسب بسیار موثر باشد. فقط توجه داشته باشید که ورزش باعث افزایش اشتها می‌شود و لازم است کنترل‌های لازم را داشته باشید. دریافت رژیم غذایی آنلاین در کنار یک برنامه تمرینی بهترین نتیجه را خواهد داشت.

  ورزش در کنار برنامه رژیم غذایی

  عادت‌های غذایی خود را تغییر دهید

  قطعا شما برای رسیدن به سلامتی و تناسب اندام نیاز دارید در کنار دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین یکسری عادت‌های رفتاری دیگر خود را نیز اصلاح کنید. هر چند دریافت رژیم لاغری خود یک تغییر عادت می‌باشد ولی در کنار این موضوع ممکن است لازم باشد چند نکته دیگر را رعایت کنید. به عنوان مثال، نظم در ساعت‌ میل وعده‌های غذایی، پرهیز از زیاده روی یا مصرف یکسری از مواد غذایی ناسالم را نیز در برنامه تمرینات خود داشته باشید.

  در برنامه رژیم لاغری آنلاین خود از علم و تجربه کمک بگیرید

  دریافت رژیم آنلاین به سادگی آب خوردن نیست. شما اگر لیست محصولات سالم و طبیعی را بشناسید یا از غذاهای ناسالم و فست فودی و قندها و شیرینی پرهیز کنید کافی نیست. قطعا شما باید مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را به اندازه تامین کنید تا دچار عوارض ناشی از رژیم‌های غذایی غلط نشوید. توصیه می‌کنیم در این زمینه مطالعات خود را عمیق کنید یا حتما زیر نظر یک متخصص این کار را انجام دهید. به همین علت توصیه به دریافت رژیم غذایی آنلاین زیر نظر متخصصین تغذیه را داریم.

  بیشترین جستجوها در مورد دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین چیست ؟

  امروزه اینترنت یکی از منابع اصلی ما در کسب اطلاعات می‌باشد. اگر نگاهی به جستجوهای گوگل داشته باشیم، در مورد دریافت برنامه رژیم لاغری آنلاین عناوین زیر پرطرفدارترین هستند. در صورت تمایل به دریافت رژیم غذایی اختصاصی کافی است باکس سبز رنگ را کلیک کنید تا مستقیم وارد بخش ثبت سفارش رژیم آنلاین شوید.

  دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین برای کاهش وزن

  اکثر افراد برای کاهش وزن و چربی سوزی بیشتر به دنبال دریافت رژیم غذایی هستند. برنامه رژیم غذایی لاغری و کاهش وزن یکی از پرطرفدارترین نیاز کاربران برای دریافت رژیم آنلاین می‌باشد.

  دریافت رژیم لاغری آنلاین برای افراد چاق

   برنامه رژیم غذایی برای افراد چاق

  ممکن است در اطراف خود افراد با اضافه وزن زیاد را دیده‌ باشید. این افراد اغلب از وزن زیاد خود رنج می‌برند. بخشی از این اضافه وزن ناشی از مسایل ژنتیکی می‌باشد و بخشی نیز مربوط به عدم رعایت سبک زندگی سالم و برنامه رژیم غذایی سالم و تحرک کم می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت رژیم غذایی افراد چاق  کلیک کنید.

  دریافت رژیم غذایی سالم

  یکی از پرطرفدارترین ترندها در بازار رژیم آنلاین ، رژیم غذایی سالم می‌باشد. با رشد بیماری‌هایی از قبیل سرطان، کبد چرب و . . . خیلی از افراد به دنبال دریافت برنامه رژیم غذایی سالم می‌باشند.

  دریافت رژیم غذایی لاغری آنلاین سریع

  رژیم لاغری سریع یکی از نیازهای بسیاری از کاربران می‌باشد. ممکن است شما به دنبال یک مراسم خاص از قبیل ازدواج و … باشید یا بنا به دلایلی دیگر به دنبال بیشترین کاهش وزن در یک مدت کوتاه باشید. اینجاست که خواسته شما با دریافت رژیم لاغری سریع تامین می‌شود. اما توجه به این نکته ضروری است که لاغری سریع در یک بازه زمانی کوتاه نیاز به یک برنامه تغذیه مناسب زیر نظر متخصص دارد. بنابراین دریافت برنامه رژیم غذایی زیر نظر متخصصین تغذیه ضروری است تا از عوارض ناشی از کاهش وزن سریع جلوگیری نمایید.

  دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین هفتگی

  ممکن است شما به دنبال دریافت برنامه رژیم غذایی هفتگی و روزانه باشید. قصد داشته باشید که بدانید هر روز و در هر وعده چه غذایی را میل کنید. اینجاست که نوع رژیم غذایی هفتگی یا برنامه رژیم غذایی روزانه نیاز شما می‌باشد. هر چند امروزه با توجه به لزوم ایجاد انعطاف بیشتر در برنامه‌های غذایی سیر طرفداران این رژیم کاهش یافته است ولی هنوز جزو خواسته‌های بخش عمده‌ای از مشتریان دریافت برنامه رژیم آنلاین نیز می‌باشد.

  دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین رایگان

  دانلود برنامه رژیم غذایی رایگان

  ممکن است شما بنا به دلایل مختلف امکان پرداخت هزینه‌های یک متخصص برای دریافت رژیم غذایی آنلاین را نداشته باشید. فضای اینرنت پر از برنامه های غذایی آماده و رایگان می‌باشد. در انتخاب این برنامه‌ها دقت کنید. اگر از بیماری خاصی مثل دیابت، کبد چرب، تیروئید و . . . دارید به هیچ وجه از رژیم های غذایی آماده استفاده نکنید و سلامتی خود را به خطر نیندازید. ضمن آن‌که اکیدا توصیه می‌شود در صورت ضرورت، در انتخاب یک رژیم غذایی رایگان دقت کنید. میزان کالری دریافتی این رژیم آنلاین مناسب با کالری مورد نیاز روزانه شما باشد. ضمن آن‌که حتما از سایت‌ها و منابع معتبر استفاده کنید.

  فیتولند به منظور پوشش نیاز این کاربران گرامی، تنوعی از انواع رژیم غذایی رایگان در کالری‌های متنوع را توسط متخصصین تغذیه خود تهیه کرده است.

  میزان کالری مورد نیاز در یک رژیم غذایی

  میزان کالری مورد نیاز بدن فاکتوری است از جنسیت،‌ سن و قد شما. این میزان کالری برای فردی است که همان وزن ایده‌ال و شرایط ایده‌آل را دارد. شما می‌توانید به صورت دقیق از لینک زیر میزان کالری استاندارد خود را محاسبه کنید.

  اما نکته مهم این می‌باشد که ممکن است در حال حاضر شما کمتر از این میزان یا بیشتر از این میزان کالری مصرف می‌کنید و در واقع کمبود وزن یا اضافه وزن دارید. در برنامه رژیم غذایی آنلاین شما لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که گاها تغییر کالری روزانه از وضعیت فعلی به وضعیت استاندارد ممکن است با عوارضی همراه باشد. فرض کنید شما در حال حاضر روزانه ۳۰۰۰ کالری مصرف می‌کنید و کالری استاندارد روزانه شما ۲۱۰۰ کالری باشد. تغییر سریع این میزان کالری می‌تواند با شوک رژیم همراه باشد. توصیه می‌کنیم زیر نظر متخصص خود یک برنامه رژیم غذایی استاندارد دریافت کنید تا قدم به قدم و به شکل اصولی خود را به تناسب اندام برسانید.

  در نگاه کلی و به صورت کلی جدول زیر میزان کالری افراد در سنین و شرایط مختلف را توضیح می‌دهد.

  محدوده مصرف کالری برای افراد زیر ۱۳ سال

  کودکان ۲ تا ۸ سال: ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰ کالری

  دختران ۹ تا ۱۳ سال: ۱۴۰۰ تا ۱۶۰۰ کالری

  پسران ۹ تا ۱۳ سال: ۱۶۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری

  محدوده مصرف کالری برای افراد زیر ۳۰ سال

  خانم های فعال در سنین ۱۴ تا ۳۰ سالگی: ۲۴۰۰ کالری

  خانم های بدون تحرک در سنین ۱۴ تا ۳۰ سالگی: ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری

  آقایان فعال در سنین ۱۴ تا ۳۰ سالگی: ۲۸۰۰ تا ۳۲۰۰ کالری

  آقایان بدون تحرک در سنین ۱۴ تا ۳۰ سالگی: ۲۰۰۰ تا ۲۶۰۰ کالری

  محدوده مصرف کالری برای افراد بالای ۳۰ سال

  خانم‌ها و آقایان فعال بالای ۳۰ سال: ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ کالری

  خانم‌ها و آقایان بدون تحرک بالای ۳۰ سال: ۱۶۰۰ تا ۲۴۰۰ کالری

  برنامه رژیم غذایی آنلاین : مهم ترین توصیه های سازمان جهانی بهداشت

  برنامه رژیم غذایی اختصاصی

  داشتن یک برنامه رژیم غذایی لاغری و کاهش وزن استاندارد و سالم، از شما در برابر بسیاری از بیماریهای مزمن غیر واگیر مانند بیماریهای قلبی ، دیابت و سرطان محافظت می‌کند. خوردن انواع غذاهای سالم با مصرف نمک کمتر ، همچنین مصرف کمتر قندها و چربی‌های ترانس اشباع و تولید شده صنعتی و کارخانه‌ای، برای رژیم غذایی سالم ضروری است.

  رژیم غذایی سالم شامل ترکیبی از غذاهای مختلف زیر می‌باشد:

  1. محصولات اصلی مانند غلات (گندم، جو، ذرت یا برنج و سیب زمینی)
  2. حبوبات (عدس و لوبیا)
  3. میوه و سبزیجات
  4. مواد غذایی از منابع حیوانی (گوشت ، ماهی ، تخم مرغ و شیر)

  در ادامه برخی از اطلاعات مفید، بر اساس توصیه‌های سازمان جهانی بهداشت- WHO  برای دریافت برنامه رژیم غذایی سالم و مزایای انجام این کار آمده است. 

  نوزادان و کودکان شیرخوار:

  رژیم دوران شیردهی

  رژیم غذایی سالم از اوایل زندگی شروع می‌شود – شیردهی باعث رشد سالم نوزاد می‌شود و مزایای طولانی مدت برای سلامتی دارد. مانند کاهش خطر اضافه وزن یا چاقی و ایجاد بیماری‌های غیر واگیر در مراحل بعدی زندگی.

  تغذیه نوزادان با شیر مادر از بدو تولد تا 6 ماهگی برای یک رژیم غذایی سالم مهم است. توجه به این نکته در هنگام دریافت رژیم لاغری برای مادران شیرده اهمیت زیادی دارد. در حالی که به تغذیه با شیر مادر تا دو سالگی و بیشتر از آن ادامه می دهید، مصرف انواع غذاهای مکمل بی‌خطر و مغذی در 6 ماهگی بسیار مهم است‌.

  توصیه می‌شود حتما مادران شیرده برای لاغری و کاهش وزن، عجله نداشته باشند و با دریافت رژیم لاغری آنلاین زیر نظر متخصص اقدام به کاهش وزن داشته باشند. این برنامه رژیم غذایی آنلاین تضمینی بر سلامتی نوزاد و مادر می‌باشد. دریافت رژیم لاغری برای مادران  شیرده دارای حساسیت‌های لازم بوده و حتما لازم است زیر نظر متخصص صورت پذیرد.

  مقدار زیادی سبزی و میوه بخورید:

  سبزی و میوه منابع مهم ویتامین‌ها، مواد معدنی، فیبر غذایی، پروتئین گیاهی و آنتی اکسیدان هستند. افرادی که رژیم غذایی غنی از سبزیجات و میوه دارند، به طور قابل توجهی کمتر در معرض ابتلا به چاقی، بیماری قلبی، سکته مغزی، دیابت و انواع خاصی از سرطان هستند.

  در طراحی رژیم غذایی سالم چربی کمتری بخورید:

  چربی‌ها و روغن‌ها و منابع متمرکز انرژی. خوردن زیاد چربی و روغن به ویژه انواع چربی‌های اشتباه، مانند چربی ترانس اشباع و تولید شده صنعتی، می‌تواند خطر بیماری‌های قلبی و سکته مغزی را افزایش دهد.

  از روغن‌های گیاهی اشباع نشده (زیتون ، سویا ، آفتابگردان یا روغن ذرت) به جای چربی‌های حیوانی یا روغن‌های حاوی چربی‌های اشباع شده (کره، نارگیل و روغن نخل) استفاده کنید تا علاوه بر تامین انرژی به مصرف چربی‌های سالم کمک کند.

  در هنگام دریافت برنامه رژیم غذایی سالم و برای جلوگیری از افزایش وزن ناسالم، مصرف کل چربی نباید بیش از 30 درصد از کل انرژی دریافتی فرد باشد.

  محدود کردن مصرف قندها:

  در هنگام سفارش برنامه رژیم غذایی سالم قندها باید کمتر از 10 درصد از کل انرژی دریافتی شما را تشکیل دهند. کاهش این میزان به کمتر از ۵٪ دارای مزایای سلامتی بیشتری برای شما می‌باشد.

  انتخاب میوه‌های تازه به جای تنقلات شیرین مانند کلوچه، کیک و شکلات به کاهش مصرف قندها کمک می‌کند. محدود کردن مصرف نوشابه‌ها: نوشابه و سایر نوشیدنی‌های سرشار از قند (آب میوه، شربت، شیرهای طعم‌دار و . . . ) به کاهش مصرف قندها و افزایش رسوب قند در بدن کمک می‌کند و این برای سلامتی شما مضر می‌باشد.

  مصرف نمک را کاهش دهید:

  با دریافت برنامه رژیم غذایی سالم مصرف نمک به میزانی کمتر از 5 گرم در روز به جلوگیری از فشار خون بالا کمک می‌کند و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و سکته را در افراد بالغ کاهش می‌دهد. محدود کردن میزان نمک و چاشنی های سدیم بالا (سس سویا و سس ماهی) هنگام پخت و تهیه غذاها به کاهش مصرف نمک کمک می‌کند.

  نقش هرم غذایی در برنامه رژیم غذایی

  آیا می‌دانید هرم غذایی چیست ؟ هرم غذایی بیانگر سهم و ترکیب مواد غذایی می‌باشد که برای سلامتی و تامین انرژی مورد نیاز بدن ضرورت دارند. طراحی برنامه رژیم غذایی برای لاغری و کاهش وزن یا افزایش وزن یا حتی تثبیت وزن، توسط متخصصین تغذیه بر پایه هرم غذایی و شرایط مراجعه کننده می‌باشد.

  خوراکی‌های مهم در هرم غذایی

  هرم غذایی از ترکیب ۶ گروه مواد مغذی ضروری بدن تشکیل شده است. این ۶ گروه شامل:

  نان و غلات

  سبزی

  میوه‌جات

  گوشت و حبوبات

  شیر و لبنیات

  چربی‌ها و قندها

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هرم غذایی و سهم مورد نیاز در هر گروه به مقاله مرتبط مراجعه نمایید.

  برنامه رژیم غذایی آنلاین :‌ نقش نان و غلات

  با دریافت رژیم غذایی آنلاین در فیتولند، متخصصین تغذیه یک هرم غذایی کامل و استاندارد را در اختیار شما قرار می‌دهند. گروه نان در هرم غذایی شامل انواع نان،‌ برنج، ماکارونی،‌ جو و گندم می‌باشد. این گروه در برنامه رژیم لاغری آنلاین نقش تامین انرژی،‌ رشد و سلامت سیستم عصبی انسان را بر عهده دارند. برای افراد بزرگسال سالم روزانه ۶ الی ۱۱ واحد از این گروه غذایی دیده شده است.

  غلات در هرم غذایی شامل دو نوع غلات ساده و غلات کامل هستند. غلات کامل به غلاتی گفته می‌شود که سبوس آن‌ها جدا نشده باشد. سبوس گندم، بلغور جو دو سر نمونه‌هایی از غلات کامل در رژیم غذایی می‌باشند. 

  دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین : نقش میوه و سبزیجات

  برنامه رژیم غذایی اختصاصی

  در هرم غذایی استاندارد برای افراد بزرگسال سالم توصیه می‌شود روزانه ۲ الی ۴ واحد میوه و ۳ الی ۵ واحد سبزیجات مصرف شود. در رژیم غذایی بهتر است از میوه و سبزیجات سرشار از ویتامین C  و ویتامین A بیشتر استفاده شود. میوه و سبزیجات برای جلوگیری از فشار خون، آب مروارید، سکته قلبی،‌ بیماری‌های قلبی و عروقی و بیماری‌های دردناک روده‌ای و همچنین انواع سرطان مفید می‌باشند.

  سبزیجات و میوه‌های غنی از ویتامین A در برنامه غذایی شامل میوه‌ها و سبزیجاتی هستند که عمدتا به رنگ سبز می‌باشند. همچنین سبزیجات برگی شکل مانند اسفناج، کاهو،‌ هویچ و گوجه فرنگی، طالبی، زردآلو و شلیل نیز از این گروه می‌باشند.

  سبزیجات و میوه‌های غنی از ویتامین C در برنامه غذایی دارای رنگ نارنجی تیره یا سبز تیره می‌باشند. فلفل دلمه‌ای، پرتقال و لیمو از این گروه می‌باشند.

  به چند نکته عمومی زیر نیز برای دریافت رژیم لاغری خود برای تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی توجه داشته باشید:

  آب میوه و اسموتی را بیش از یک واحد در روز مصرف نکنید. زیرا ممکن است فیبر کمتری داشته باشند.

  سبزیجات با کالری کمی که دارند سرشار از مواد معدنی و ویتامین مورد نیاز در رژیم غذایی شما هستند.

  از سبزیجات خانواده کلم بروکلی غافل نشوید. این گروه سرشار از آهن و کلسیم هستند.

  دریافت رژیم آنلاین :‌ نقش شیر و لبنیات

  در رژیم غذایی سالم گروه شیر و لبنیات تامین کننده کلسیم مورد نیاز بدن و گروهی از مواد مغذی مهم همچون B2, B12, D, A و پروتئین و فسفر می‌باشند. توصیه شده است روزانه حدود ۳ واحد برای نوجوانان و جوانان،‌ زنان باردار و شیرده و یائسه در نظر گرفته شود. برای زنان باردار و شیرده زیر ۲۰ سال ۴ واحد باشد و سایر گروه‌ها بین ۲ الی ۳ واحد در برنامه غذایی گنجانده شود.

  فرآورده‌های لبنی در مقایسه با سبزیجات و میوه‌ها دارای چربی اشباع و کلسترول بالاتری هستند. هر چند در گذشته به مصرف لبنیات تاکید بیشتری می‌شد ولی امروزه توصیه می‌شود که از زیاده روی در مصرف لبنیات خودداری شود.

  دریافت برنامه غذایی آنلاین : نقش گوشت، حبوبات، تخم مرغ و مغزها

  برنامه رژیم غذایی آنلاین

  در طراحی برنامه غذایی لازم است روزانه ۲ الی ۳ واحد از این گروه در نظر گرفته شود. این گروه به شدت تامین کننده پروتئین،‌ فسفر،‌ ویتامین B6، روی، آهن،‌ منیزیوم،‌ تیامین و نیاسین مورد نیاز بدن می‌باشند. بسیاری از مواد مغذی در گوشت در تخم مرغ، لوبیا و فندق موجود می‌باشد. برای افرادی که گیاهخوار بوده یا از رژیم غذایی وگان استفاده می‌کنند این ترکیبات به عنوان جایگزین گوشت کاربرد دارد.

  به توصیه‌های مهم زیر برای دریافت رژیم لاغری آنلاین خود توجه داشته باشید:

  قبل از پختن گوشت قرمز تا حد امکان چربی قابل رویت آن را حذف کنید.

  قبل از پختن مرغ، پوست مرغ را جدا کنید. پوست مرغ حاوی چربی زیادی است.

  تا حد امکان از سرخ کردن گوشت خودداری کنید.

  ماهی به دلیل برخورداری از امگا۳ و چربی مفید در برنامه غذایی شما ضروری است. حداقل در هفته دو نوبت مصرف کنید.

  گوشت یخ زده را بلافاصله بعد از خروج از فریزر استفاده کنید. اگر لازم است گوشت باز شود بهتر است ۲۴ ساعت قبل گوشت را از فریزر خارج کرده و داخل یخچال بگذارید.

  تا حد امکان از گوشت‌های سفید مانند مرغ و ماهی به جای گوشت قرمز استفاده شود.

  مصرف حبوبات به دلیل فیبر و پروتئین بالا به شدت توصیه می‌شود.

  از انواع مغزها مانند گردو، بادام، پسته و فندوق به عنوان میان وعده استفاده کنید.

  مغزها را به شکل خام استفاده کنید بهتر است. اگر بوداده مصرف می‌کنید بسیار کم نمک باشند.

  مغز،‌ زبان و کله پاچه به دلیل کلسترول بالا مضر هستند. اگر مصرف می‌کنید حتما با نارنج مصرف کنید.

   

  دریافت رژیم غذایی آنلاین : نقش چربی‌ها و قندها

  این گروه در هرم غذایی شامل کره،‌ خامه،‌ روغن مایع، شیرینیجات هستند که منبع بسیار خوبی برای انرژی محسوب می‌شوند. این گروه برای کودکان به دلیل تحرک بالا و نیاز به انرژی بیشتر مناسب‌تر می‌باشد و توصیه می‌شود که بزرگسالان تا حدامکان خودداری کنند و در مصرف آن مراقبت لازم را داشته باشند. توصیه‌های زیر را در برنامه غذایی خود جدی بگیرید.

  از روغن نباتی به هیچ وجه استفاده نکنید.

  برای سرخ کردن از روغن مخصوص سرخ کردن استفاده کنید و حتی الامکان از شعله با شدت بالا و مدت طولانی استفاده نکنید.

  نمک مصرفی یددار باشد و بسیار کم مصرف شود.

  مصرف اسیدهای چرب اشباع ( چربی گوشت و مرغ،‌ کره، چربی‌های حیوانی) را به شدت محدود کنید.

  بهترین روغن که یک اسید چرب غیراشباع می‌باشد روغن زیتون می‌باشد و جایگزینی بسیار مناسب برای سایر چربی‌ها می‌باشد.

  دریافت رژیم لاغری آنلاین فیتولند زیر نظر متخصصین مجرب تغذیه و به صورت کاملا اختصاصی می‌باشد. انواع رژیم‌های غذایی کم کربوهیدارت، کتوزنیک، پرپروتئین از چمله این برنامه‌های غذایی هستند. متخصصین تغذیه فیتولند بر اساس شرایط فیزیکی، برنامه غذایی و عادت‌های غذایی شما، بهترین برنامه و منعطف‌ترین برنامه رژیمی را برای شما طراحی خواهند کرد.

  انوع برنامه رژیم غذایی آنلاین فیتولند

  انواع برنامه‌های رژیم غذایی

  همان طور که گفته شد افراد از برنامه غذایی به دنبال اهداف متفاوتی هستند. انواع برنامه‌های غذایی در یک تقسیم‌بندی به شکل زیر می‌باشد:

  دریافت برنامه غذایی لاغری و کاهش وزن

  افرادی که به دنبال دریافت رژیم لاغری هستند عمدتا ، اضافه وزن داشته و به دنبال حذف چربی‌های بدن و کاهش وزن هستند. به این نکته توجه داشته باشید که فرآیند حذف چربی بدن یک فرآیند طولانی است و انجام آن تنها با رژیم غذایی به زمان بیشتری نیاز دارد. همیشه توصیه ما به مراجعین انجام تمرینات ورزشی در کنار رعایت یک برنامه غذایی برای لاغری و کاهش وزن می‌باشد.

  سفارش برنامه رژیم غذایی افزایش وزن و چاقی

  دریافت رژیم غذایی افزایش وزن،  مخصوص افرادی است که وزنی کمتر از وزن استاندارد خود دارند. این افراد لازم است کالری بیشتری روزانه دریافت کنند. ضمن آنکه انجام تمرینات ورزشی نیز به این افراد توصیه می‌شود.

  دریافت برنامه رژیم غذایی تثبیت وزن

  هدف از این نوع رژیم غذایی نه افزایش وزن می‌باشد و نه کاهش وزن. در این حالت مراجعه کننده وزن مناسبی دارد و هدف اصلی از رژیم ثابت نگه داشتن وزن و تامین نیازهای ضروری بدن می‌باشد.

  سفارش برنامه رژیم درمانی

  دریافت رژیم غذایی آنلاین برای افرادی مناسب است که دارای بیماری‌های خاص مانند دیابت، کبد چرب،‌ کم خونی آهن و … می‌باشند. در کنار کاهش وزن یا افزایش وزن برای این افراد در مواد غذایی مصرفی لازم است نکات تخصصی دیگری نیز توسط متخصص تغذیه لحاظ شود.

  انواع برنامه‌های رژیم غذایی موثر که توسط متخصصین فیتولند ارایه می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

  دریافت رژیم غذایی کتوژنیک

  دریافت رژیم غذایی کم کربوهیدرات

  دریافت رژیم غذایی پر پروتئین

  دریافت رژیم غذایی دوران بارداری

  دریافت رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

  دریافت رژیم غذایی کاهش وزن پس از بارداری

  دریافت رژیم غذایی کبد چربی

  دریافت رژیم غذایی دیابت

  دریافت رژیم غذایی کنترل فشار خون

  دریافت رژیم غذایی کم خونی فقر آهن

  و …..

  لازم به توضیح است برای افرادی که ممکن است مشکلات مربوط به کلیه یا دیابت داشته باشند، بعد از مرحله تشخیص و بررسی اطلاعات پزشکی مشتری، ممکن است برنامه رژیم غذایی آنلاین توسط متخصصین طراحی شود.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله انواع‌ رژیم‌های غذایی را در فیتولند دنبال کنید و اگر به دنبال اطلاعات دقیق‌تر در معرفی هر کدام از رژیم‌های غذایی بالا هستید، روی آن کلیک کنید.

  دریافت رژیم لاغری آنلاین

  متخصصان بخش تغذیه و رژیم غذایی فیتولند برای ارایه بهترین و اختصاصی‌ترین خدمات به مشتریان، ضمن برخورداری از تجربه و تخصص لازم در این زمینه، مراحل زیر را برای دریافت رژیم لاغری اختصاصی در هنگام ارایه برنامه و پایش برنامه با شما مشتریان گرامی طی خواهند کرد.

  دریافت رژیم لاغری

  ضمن آن‌که پس از طراحی و ارایه برنامه رژیمی به شما، کانالی معرفی خواهد شد تا در طی دوره  اگر با سوالاتی مواجه شدید از کارشناسان ما به صورت خصوصی مطرح نمایید.

   الف- تحلیل اطلاعات به صورت اختصاصی

  بعد از ارسال فرم، متخصصان تغذیه فیتولند با شما تماس گرفته و نسبت به تحلیل اولیه اطلاعات شما اقدام می‌کنند. این بخش برای دریافت اطلاعات تکمیلی می‌باشد تا برنامه طراحی شده با اطمینان از انطباق بیشتر با شرایط شما باشد.

  ب- طراحی برنامه رژیم غذایی آنلاین

  برای دریافت رژیم لاغری آنلاین ، همکاران ما در تلاشند در کمترین زمان ممکن این نیاز شما را برآورده کنند. متخصصین تغذیه فیتولند طی حداکثر 3 الی 5 روز کاری از زمان تکمیل اطلاعات شما، با توجه به اطلاعات دریافتی و تحلیل‌های صورت گرفته برنامه رژیم غذایی لاغری یا کاهش وزن یا برنامه غذایی افزایش وزن شما را طراحی و آن را به صورت ایمیل برای شما ارسال می‌نمایند.

  ج- پایش برنامه

  در طول مدت برنامه شما می‌توانید از طریق کانال معرفی شده با متخصص خود در ارتباط بوده و در صورت نیاز سوالات مرتبط با برنامه خود را مطرح و پاسخ خود را دریافت کنید.

  د- رفتار درمانی

  رفتار درمانی با هدف مشاوره به شما در طول برنامه به صورت مستمر و کمک به شما در رسیدن به هدف توسط مشاورین و متخصصین تغذیه فیتولند صورت می‌گیرد. در طول برنامه در صورتی که نیاز باشد برنامه شما مورد بازنگری قرار گرفته و با توجه به شرایط شما برنامه جدید دیگری طراحی می‌شود.

  در صورت نیاز به دریافت رژیم لاغری و برنامه غذایی به همراه رفتار درمانی در زمان انتخاب برنامه دقت لازم را داشته باشید.

   

  خرید برنامه رژیم غذایی آنلاین

  برنامه رژیم غذایی آنلاین

  برای دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین لازم است اطلاعات زیر را در سه بخش تکمیل و ارسال نمایید. لطفا در تکمیل و ارسال اطلاعات دقت لازم را داشته باشید.

  بخش اول: اطلاعات شخصی

  این اطلاعات شامل اطلاعات کلی شما می‌باشد. لطفا با دقت و صحت کامل نسبت به تکمیل این بخش مطابق فرم اطلاعاتی در انتهای این نوشته اقدام نمایید. لازم به توضیح است تمامی ارتباطات با شما از طریق نشانی ایمیل و شماره همراه شما صورت می‌گیرد. در صحت اطلاعات ورودی اطمینان داشته باشید.

  بخش دوم: اطلاعات پزشکی

  این اطلاعات شامل اطلاعات پزشکی شما، داروهای مصرفی و الگوی فعالیت بدنی می‌باشد. لطفا با دقت و صحت کامل نسبت به تکمیل این بخش مطابق فرم اطلاعاتی در انتهای این نوشته اقدام نمایید.

  بخش سوم: الگوی غذایی

  در الگوی غذایی، تغذیه شما در یک شبانه‌روز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. همچنین تمایلات غذایی شما با متخصصین فیتولند درمیان گذاشته می‌شود. بدین ترتیب متخصصین فیتولند با آشنایی کامل با عادات غذایی و روحیات و سلایق شما بهترین برنامه رژیم لاغری آنلاین را ویژۀ شما طراحی می‌کنند.

  برای تکمیل این فرم کافی‌ است، تجربه و برداشت خود را آن‌طور که در اکثر موارد رخ می‌دهد یادداشت داشته باشید.

  دریافت نمونه رژیم غذایی آنلاین

  در ادامه با یک نمونه برنامه رژیم آنلاین آشنا می‌شویم. این رژیم غذایی آنلاین برای فردی با مشخصات زیر طراحی شده است. لازم به توضیح است استفاده از این رژیم غذایی برای هر فردی لزوما مناسب نیست. شاخص‌های وزن و قد و سن و سایر نتایج آزمایشات کلیدی فرد در طراحی رژیم اختصاصی تاثیرگذار هستند.

  وزن مطلوب: 67 کیلوگرم

  شاخص BMI : 25.5 (اضافه وزن)

  کالری تجویزی: 1840

  موارد عمومی که با دریافت رژیم غذایی آنلاین بلامانع می‌باشد به شرح زیر می‌باشد:

  شیر: دو سهم

  میوه: دو سهم

  نان: شش  سهم

  گوشت: هفت سهم

  روغن: هفت سهم

  قند: دوسهم

  تنقلات:60 کالری (به صورت مغزها)

  مصرف سالاد بدون سس و سبزیجات در این رژیم بلامانع است

  وعده‌های غذایی در نمونه رژیم غذایی آنلاین

  سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام در این نمونه رژیم غذایی اختصاصی به شرح زیر می‌باشد.

  وعده صبحانه در برنامه رژیم غذایی آنلاین

  در وعده صبحانه یکی از دو پیشنهاد زیر را میل کنید.

  دو سهم نان + دو قوطی کبریت پنیر + دو عدد مغز گردو + سبزیجات

  دو سهم نان + دو عدد تخم مرغ آب پز +  دو عدد مغز گردو+سبزیجات

  دریافت نمونه رژیم غذایی آنلاین

  وعده ناهار در برنامه رژیم غذایی آنلاین

  یکی از دو مورد زیر را استفاده نمایید.

  دو سهم نان یا یک کفگیر پلو+ سه سهم گوشت ( مثلا دو تکه گوشت خورشی+  چهار قاشق خورش یا یک ران کامل مرغ یا هشت تکه جوجه کباب یا  یک سیخ کباب کوبیده یا دو نوار کاست ماهی )

  سبزیجات + چهار سهم گوشت ( مثلا یک ران  مرغ* یا نصف سینه مرغ یا یک سیخ کباب یا جوجه کباب دو لیوان سرخالی ماکارونی با گوشت یا پلومخلوط)

  همراه غذا: یک ظرف سبزیجات + یک قاشق غذاخوری روغن زیتون

  وعده شام در برنامه رژیم غذایی آنلاین

  دو سهم نان یا یک کفگیر پلو + دو سهم گوشت ( مثلا یک نوار کاست کوکو یا کتلت یا  یک لیوان حبوبات پخته یا نصف ران یا سینه مرغ یا نصف ماهی متوسط)

  همراه غذا: یک ظرف سبزیجات + یک قاشق غذاخوری روغن زیتون

  سایر موارد مصرفی به عنوان میان وعده یا در هنگام مصرف وعده‌های غذایی:

  روزانه دو لیوان شیر یا ماست کم چرب  (در زمان یا وعده دلخواه) مصرف کنید.

  روزانه دو سهم میوه (در زمان یا وعده دلخواه) مصرف کنید.

  روزانه دو سهم قند (به صورت عسل یا شکر)  مصرف کنید.

  روزانه یک مورد از تنقلات 60 کالری را می‌توانید مصرف کنید.

  مکملهای پیشنهادی

  مولتی دیلی یک عدد در روز

  مکمل سلنیوم یک عدد در روز

  نکات کلیدی و مهم در تکمیل فرم‌های دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین

  به نکات زیر در هنگام خرید برنامه رژیم غذایی آنلاین خود توجه داشته باشید.

  آدرس ایمیل و شماره همراه و تلفن مهمترین اطلاعات اختصاصی برای ارتباط ما با شما می‌باشد. حتما در صحت این اطلاعات دقت لازم را داشته باشید. تمامی نتایج و برنامه‌ها از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

  تصاویر خود را در قالبJPG و در حجم کمتر از 500 کیلوبایت ارسال نمایید.

  در صورتی که تمایل به دریافت رژیم لاغری و تناسب اندام خود، زیر نظر متخصصین فیتولند هستید، لازم است فرم‌های اطلاعاتی زیر را تکمیل و در بخش انتهایی نسبت به پرداخت هزینه برنامه رژیم غذایی خود اقدام کنید. در صورت هر گونه سوال قبل از ثبت سفارش برنامه غذایی نیز می‌توانید از مشاوره کارشناسان فیتولند بهره‌مند شوید. برای دریافت برنامه غذایی کافی است چند روز صبر کنید تا پس از طراحی برنامه توسط متخصصین تغذیه برای شما ارسال شود.

  سخن پایانی

  دریافت رژیم غذایی آنلاین زیر نظر یک متخصص تغذیه می‌تواند در منابع زمانی و مالی شما صرفه جویی کند. تلاش همکاران تغذیه در تیم ما، طراحی یک رژیم غذایی با توجه به شرایط بدنی  شما و هدف شما از دریافت برنامه رژیم غذایی است. توصیه ما همیشه در کنار دریافت رژیم آنلاین استفاده از یک برنامه تمرینی منظم، خواب مناسب و یک سبک زندگی سالم می‌باشد.

  امیدواریم در کنار متخصصان تغذیه و رژیم درمانی فیتولند شما به هدف اصلی خود در تناسب اندام و سلامتی برسید. این تکته را مد نظر داشته باشید که همیشه اراده قوی در پیش بردن این برنامه‌ها و اجرای درست آن در برنامه روزانه که به منزله پذیرفتن یک سبک زندگی جدید می‌باشد اهمیت فراوانی دارد. شما می‌توانید در کنار برنامه رژیمی از برنامه تمرینی اختصاصی یا برنامه تمرین بدنسازی بانوان، برنامه ورزش در خانه  فیتولند که توسط مربیان متخصص بدنسازی طراحی شده است نیز استفاده کنید.

  مزیت یا تفاوت اصلی دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین شما چیست؟

  این برنامه رژیم غذایی بر اساس شرایط بدنی و سبک زندگی شما و توسط متخصصین مجرب علوم تغذیه طراحی می‌شود. تا حد ممکن برنامه به صورت منعطف طراحی می‌شود که اجرای آن و پیروی از آن شما را با چالش‌های زیادی روبرو نکند که اغلب باعث می‌شود رژیم های لاغری و کاهش وزن بعد از چند روز توسط افراد کنار گذشته شوند. ضمن آن‌که امکان ارتباط و پشتیبنانی را در طی مدت استفاده از برنامه خواهید داشت.

  با خرید رژیم لاغری آنلاین چند روز طول می‌کشد برنامه به دست ما برسد؟

  این برنامه بین 2 الی 3 روز کاری پس از تکمیل سفارش خرید رژیم لاغری برای شما ارسال می‌شود.

  اگر سوالی از مربی تغذیه داشتیم چه کار کنیم؟

  همزمان با دریافت رژیم لاغری و تناسب اندام ، به شما کانالی معرفی می‌شود که در طول مدت برنامه می‌توانید از مربی و متخصص جواب سوالات را جویا باشید.

  اگر برنامه رژیم غذایی آنلاین سه ماهه بگیرم، یک برنامه دریافت می کنم که برای سه ماهه من هست یا سه برنامه رژیم رو با هم می‌گیرم؟

  شما با دریافت برنامه رژیم غذایی 3 ماهه صرفا صرفه جویی قابل توجهی در مبلغ پرداختی خواهید داشت. در ابتدای هر ماه از این دوره شما یک برنامه رژیم غذایی آنلاین با توجه به شرایطی که دارید دریافت خواهید کرد.


  N:0314


   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴۱ رای

  122 دیدگاه برای دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین زیر نظر متخصصین تغذیه ثبت شده است

   1. سلام فیتولندی عزیز
    در کنار پشتکار عالی و همت خوب شما بود که این برنامه هم نتیجه داد

   2. دریافت رژیم آنلاین با پشتیبانی آنلاین فیتولند و بهتون توصیه میکنم. عالی جواب میده البته اگر رعایت کنید

    1. همراه گرامی اقدس بوستان عزیز
     برای کاهش وزن نیاز است که شما ۲۷ کیلوگرم را به هدف های کوچکتری تقسیم کرده و در طول زمان به آن دست یابید. این روش برنامه ریزی برای شما کاهش وزن دائمی را به ارمغان خواهد آورد. برای این کار لازم است که میزان کاهش وزن خود را به ۷ مرحله تقسیم کنید. سعی کنید هر مرحله را دو ماهه در نظر بگیرید تا در صورت کاهش وزن بیشتر ذهن شما تشویق شده و سرعت کاهش وزن افزایش یابد. برای هر مرحله از کاهش وزن خود به یک برنامه رژیم غذایی اختصاصی با میزان کالری مشخص نیاز دارید. کاهش بدون برنامه کالری دریافتی اگرچه در ابتدای راه به یکباره وزن شما را کاهش می دهد اما در ادامه باعث تثبیت وزن و عدم کاهش وزن بیشتر می شود. علاوه بر آن سلامتی شما را به خطر خواهد انداخت. بنابراین با برنامه ریزی و تقسیم این میزان کاهش وزن به چندین مرحله و سفارش برنامه رژیم غذایی اختصاصی برای هر مرحله به کاهش وزنی پایدار و دائمی دست خواهید یافت.
     موفق و سلامت باشید.

     >>> دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین زیر نظر متخصصین تغذیه <<<

  1. من برنامه رژیم غذایی ازتون گرفتم و بسیار عالی بود. برنامه تمرین برای افزایش وزن هم میدین؟

  2. در زندگی امروز و مبحث زندگی سالم، رژیم غذایی بسیار مهمه و شما هم از همه نظر در این مورد عالی هستین.ممنون

  3. ممنون از شما و سایت خوبتون که در مورد رژیم غذایی سالم و سلامتی اطلاعات خوبی میدید.

  4. خیلی خوشحالم که با سایت خوبتون آشنا شدم و از برنامتون استفاده میکنم.ممنونم

     1. همراه گرامی کبری عزیز
      برای لاغری شکم و پهلو لازم است که شما رژیم غذایی مناسب داشته و ورزش‌های هوازی انجام دهید.
      توصیه می‌کنیم یک رژیم غذایی اختصاصی تهیه کرده و برنامه بدنسازی اختصاصی خود را داشته باشید.
      موفق باشید

  5. داشتن برنامه درست و سالم برای رژیم غذایی خیلی مهمه ممنون از سایت خوبتون

   1. سلام بر اساتید محترم فیتولند و همکاران خوب و دوست داشتنیتون
    لذت بزدم از اینکه این دو ماه با شماها بودم و تونستم به یه وزن مناسب برسم. الانم تصمیم گرفتم کنار رعایت رژیم از بزنامه تمرینی شما استفاده کنم

    1. سلام سمیه عزیز
     قطعا رژیم غذایی در کنار برنامه تمرینی و ورزش می‌تونه تضمین تناسب اندام و سلامتی ماندگار برای شما باشه. متخصصین ما در هر حوزه که تمایل داشتید در خدمت شما هستند

  6. برنامه هاتون خیلی عالی هستن من تابحال چند نوع برنامه سفارش دادم و از همه شون راضی بودم.واقعا ممنونم

   1. سلام مهسا جان
    رژیم‌ها اغلب 3 روزه اماده میشه. امروز عصر متخصص با شما تماس خواهد داشت و ایشا.. تا حداکثر 4شنبه برنامه براتون ارسال میشه

  7. سلام. من رو سایتتون‌چک کردم و ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم. چه رژیمی برای من مناسبه؟ میخام حتما یکماهه به جواب برسم

   1. سلام شهرزاد جان
    کاهش 12 کیلو وزن در طی یکماه به بررسی بیشتر از طرف متخصص تغذیه ( بستگی به شرایط بدنی و متابولیسم شما ) دارد تا چنین کاهشی عوارض خاصی برای شما به همراه نداشته باشد. ضمن آن‌که اراده و انگیزه شما هم به شدت در رسیدن به این نتیجه در کنار برنامه رژیم لاغری شما از اهمیت فوق‌العادی برخوردار است. ممکن است با توجه به عادت‌های غذایی و سبک زندگی شما لازم باشد در کنار برنامه رژیم غذایی خود از یک برنامه رژیم رفتار درمانی و برنامه تمرینی نیز استفاده کنید. تیم ما برای ارایه مشورت به شما امادگی لازم را دارند تا بتوانیم در مسیر رسیدن به نتیجه مطلوب شما در کنارتان باشیم

   1. سلام سمیرا جان
    انتخاب برنامه رژیم غذایی به پارامترهایی از قبیل عادت‌های غذایی شما، میزان تلاش و انگیزه شما برای پیروی از یک رژیم غذایی، نوع سیستم متابولیسم شما و … بستگی دارد. به عنوان مثال اگر شما دارای بیماری دیابت باشید بعضی رژیم‌های غذایی مناسب شما نخواهد بود. پیشنهاد می‌کنم شما اطلاعات درخواستی را به صورت کامل تکمیل کنید و اگر به رژیم خاصی علاقه بیشتری دارید در بخش توضیحات درچ کنید. در هنگام مشاوره متخصص تغذیه با شما و قبل از طراحی برنامه تمامی این موارد به صورت دقیق بررسی و به شما بهترین سیستم توصیه می‌شود.

  8. سلتم
   من دیابت نوع ۲ دارم. اضافه وزن من هم زیاده حدود ۱۰ کیلو. چه رژیم غذایی انتخاب کنم؟ میتونه برام مفید باشه؟

  9. سلام
   من رژیم لاغری سریع میخام. بزای ماسبقات میخام وزن کم کنم ولی قوای بدنیم تحلیل نره. چی کار کنم؟

   1. سلام منصور جان
    لاغرشدن سریع اگر اصولی و طبق ضوابط مشخص و بر اساس اصول علمی نباشد می‌تواند صدمات زیادی برای شما داشته باشد. به خصوص این‌که شما برای مسابقات نیر در حال تمرین و تلاش هستید. توصیه می‌کنیم برنامه رژیم غذایی ورزشی ما را انتخاب کنید و از خدمات رژیم لاغری فیتولند استفاده کنید.

  10. من نمیتونم رژیم رعایت کنم. تا الان چند بار رژیم لاغری گرفتم ولی نمیتونم رعایت کنم. دوستم از شما برنامه گرفت و راضی بوده. ولی من از هر جا بزنامه گرفتم نتونستم موفق بشم. شما تضمین میکنید؟

   1. سلام دوست عزیز
    توصیه می‌کنیم شما در کنار رژیم غذایی ار رژیم رفتار درمانی که در ان متخصص در فواصل زمانی با شما صحبت خواهد کرد و از لحاظ ذهنی با شما موضوعاتی را در جهت اجرای درست رژیم لاغری پیش خواهد برد استفاده کنید. ضمن آنکه رعایت رژیم غذایی بیش از یک برنامه رژیمی به اراده شما برای اجرا بستگی دارد

    1. سلام و درود بر استاید و همکاران خوبتون
     هیچ حسی بهتر از این نیست که شما بعد از دو ماه برنامه رژیم غذایی ۶ کیلو کم کنید و احساس پیروزی داشته باشید. من یه برنامه رژیم غذایی اختصاصی و برنامه تمرینی با هم گرفتم و از هر دو کامل راضیم. نگران چربیهای دور شکمم بودم که با توصیه دوستان با برنامه تمرینی و رژیم غدایی که گرفتم هم وزنم کم شد و هم چربیهای دور شکمم خیلیاش از بین رفت. دستمریزاد و خدا برکت به شما بده

     1. سلام اقا امیر عزیز
      خیلی ممنون از پیام دلگرم کنندتون. همه امید ما به رضایت شما مشتریان عزیزمون هست. قطعا برنامه تمرینی و رژیم غذایی کنار هم نتیچه خیلی بهتری را خواهد داشت. امیدواریم با حمایت شما دوستان گرامی و تلاش همکاران خوبمون همیشه انتخاب اول شما عزیزان برای دریافت برنامه رژیم غذایی باشیم. موفق باشید.

  11. سلام
   من و همسرم برای بچه دارشدن اومدیم سراغتون و خداروشکر میکنم که از رژیم قبل بارداری هر دومون استفاده کردیم. ممنون

   1. سلام فیتولندی عزیز
    محبت دارید و ممنون از شما. آروزی سلامتی و شادی در کنار همسر و فرزندتان را خواستاریم

   1. سلام شهلا خانم
    ممنون از پیام خوبتون و بازخورد مثبتتون. تمام تلاش بنده و همکاران، کمک در رسیدن شما دوستان عزیز به اهداف سلامتیتونه
    موفق باشید

   1. نگار عزیز
    سلام
    این بستگی به شرایط بدنی شما، گروه خونی و سن و عادت‌های غذایی شما داره. بهتره برای انتخاب بهتر از خدمات مشاوره رژیم غذایی فیتولند که رایگان هست کمک بگیرید.

   1. اقای حوادی عزیز سلام
    برنامه شما یکشنبه عصر ساعت 5 به ادرس ایمیلتون ارسال شده. ضمنا روز دوشنبه تا قبل از ظهر هم با شما همکاران تماس داشتند که متاسفانه پاسخگو نبودید. لطفا جهت دریافت برنامه رژیم لاغری و برنامه تمرین ایمیل خود را کنترل کنید. در صورتی که دریافت نکردید حتما junk‌ ایمیل خودتون و هم کنترل کنید و در صورت نیاز با پشتیبانی تماس بگیرید.

  12. سلام
   دست همه شما درد نکنه. من الان تو این دو ماه 6 کیلو کم کردم و هم از رژیم لاغری شما راضی بودم و هم از برنامه تمرینی که کنار رژیم غذایی اختصاصی شما گرفتم.

   1. سلام اقا مجید
    شما با پشتکار و انگیزه بالا به این نتیجه رسیدی و خوشحالیم که در کنار شما بودیم

  13. بزنامتون خوب. نتیجشم راضی کننده بکد. ولی اگه بیشتر بشه با امثالی مثل من صحبت بشه اثربخشی رژیمتون بیشتره

   1. سلام شیلا خانم
    شما که خداروشکر از نتیجه راضی بودید.یک نوع رژیم داریم به نام رژیم درمانی ، رژیم به همراه مشاوره و مشورت در چند نوبت در هفته به صورت روزانه یا موردی با متخصص تغذیه. این نوع مشاوره برای افرادی که ریزه خواری زیاد دارند یا بسیار سخت حاضر به تغییر رژیم غذایی می‌شوند توصیه می‌شود که البته شرایط مالی و شهریه کاملا متفاوتی داره
    هر چند طی بررسی اولیه که با شما داشتیم این نوع رژیم برای شما توصیه نشد، به دلیل اینکه شما هم عادت به تغییرات در مسیر زندگی شما وجود داشت و هم اراده قوی داشتید

  14. سلام
   من ورزش حرفه ای ژیمناستیک انجام میدم. و میخام رژیم ورزشی بگیرم. تفاوتی با رژیم عادیتون داره؟

   1. سلام دوست عزیز
    قطعا رژیم غذایی یک ورزشکار به دلیل نوع ورزش و شرایط ورزشی تفاوتهایی داره. لطفا رژیم غذایی ورزشکاری را انتخاب کنید.

  15. خیلی ممنون. من دنبال رژیم افزایش وزن بودم و تونستم تو این سه ماه ۱۱ کیلو اضافه کنم. با برنامه تمرینی هم که از شما گرفتم الان هیکلم رو فرمه. به خودم قول داده بودم وقتی به نتیجه رسیدم براتون کامنت بزارم و به دوستانم هم معرفیتون کنم

   1. سلام شیلا جان
    خیلی ممنون از پیام پر از مهر شما. با داشتن مشتریان خوبی مثل شما هیچ وقت خستگی برای تیم ما معنا نداره

  16. من برنامه رژیم غذایی مخصوص افراد چاق میخام. خیلی بیش از حد چاقم و نمیتونم رژیم رعایت کنم. شما چی پیشنهاد دارید؟

   1. سلام شمیم خانم
    شما می‌تونید در همین قسمت برای دریافت برنامه رژیم غذایی اقدام کنید. متخصص تغذیه بر اساس مشخصات وارده، میزان افزایش وزن شما را محاسبه و رژیم غذایی مخصوص شما را طراحی می‌کند. شما برنامه رژیم غذایی به همراه پایش یکماهه را انتخاب نمایید

   1. سلام اقای علیمردانی عزیز
    بله. برنامه تمرینی حدود 5 روز کاری زمان میبره. به امید خدا برنامه بدنسازی اختصاصی شما و برنامه غذایی بدنسازی شما تا اواخر هفته به دستتون میرسه

  17. سلام اساتید عزیز
   من الان ۴ ماهه با برنامه رژیم غذایی که از شما گرفتم نتایج خیلی خوبی گرفتم و حدود ۱۵ کیلو اضافه وزن داشتم که کم کردم و الان تو حالت نرمال هستم.
   من میخام یه مقدار فرم بدنیم شبیه مدلها بشه و از طرفی نمیدونم کدوم نوع رژیم غذایی رو ادامه بدم

   1. سلام مرضیه جان
    برنامه رژیم غذایی مدلینگ یه تفاوت‌هایی را با برنامه غذایی عادی داره. این و بدونید که رعایت رژیم مدلینگ کمی دشواری و سختی خاص خودشو داره و شما لازمه جدیت خیلی بالایی داشته باشید. در صورتی که تصمیم جدی دارید متخصصین ما در کنار شما هستند. پایدار باشید و سلامت

  18. سلام و درود به شما و متخصصین عزیزتون
   خیلی ممنون من برنامه رژیم لاغری ۳ ماهه شما رو گرفتم و نتیجه خیلی خوبی داشت. کامل راضی بودم و پشتیبانی شما هم عالی بود. من الان به وزن مناسب رسیدم. ایا هنوز باید برنامه رژیم غذایی شما رو ادامه بدم؟

   1. سلام دوست عزیز
    خداروشکر که از برنامه رژیم غذایی اختصاصی خودتون راضی بودید و نتایج خوبی گرفتید. قطعا شما برای اینکه در وضعیت مطلوب خودتون باقی بمونید نیاز هست که مراقب رژیم غذایی و عادت‌های زندگی شخصی خودتون باشید. بدیهی هست که اگر میزان کالری دریافتی شما و ترکیب غذایی مورد استفاده متناسب با نیاز استاندارد شما نباشه در طول زمان مجدد باعث افزایش وزن یا عدم تناسب خواهید شد. پیشنهاد ما همیشه رعایت میزان کالری دریافتی روزانه، انجام تمرینات ورزشی، نظم در امور و انجام خواب مناسب هست. پاینده باشید و سلامت

  19. سلام و درود بر اساتید محترم
   خیلی ممنون از برنامه رژیمی که به من دادید و همراهی خوبتون. من الان 4.3 کیلوگرم کم کردم و خیلی هم راضی بودم.

  20. سلام
   من دیروزیه برنامه رژیم غذایی اختصاصی ۳ ماهه سفارش دادم. یکی اینکه کی رژیم غذایی من آماده میشه؟ و اینکه من هر سه برنامه رژیم غذایی و قراره با هم بگیرم؟ ممنون

   1. همراه گرامی رضا عزیز
    سلام
    قدردان اعتماد شما به فیتولند هستیم.
    برنامه رژیم غذایی اختصاصی ۳ ماهه شامل ۳ برنامه غذایی برای ۳ ماه متوالی هست.
    پس از ثبت سفارش ظرف ۵-۳ روز کاری بعد برنامه رژیم غذایی اختصاصی ماه اول خود را دریافت خواهید کرد.
    پس از گذشت یک ماه متخصص وضعیت سلامتی و میزان پیشرفت شما را پایش کرده و بر اساس وضعیت جدید یک برنامه رژیم غذایی اختصاصی برای ماه دوم طراحی و برای شما ارسال می شود. در پایان ماه دوم نیز پس از پایش و سنجش شرایط بدنی جدید شما رژیم غذایی ماه سوم طراحی و در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
    موفق باشید.

  21. سلام و سلام
   برنامه رژیم غذایی آنلاین با برنامه رژیم غذایی آماده شما چه فرقی داره؟ من میخام ۵ کیلو لاعر بشم. از کدوم برنامه رژیم لاغری شما استفاده کنم

   1. همراه گرامی محمد حسین عزیز
    سلام
    برنامه رژیم غذایی آنلاین به صورت اختصاصی برای شخص شما طراحی شده و تمامی شرایط بدنی و ویژگی‌ها و نیازهای شخصی شما رو در نظر می گیرد. در واقع برنامه رژیم غذایی اختصاصی مثل یک لباس متناسب با خود شما طراحی و تکمیل می‌شود. اما برنامه های رژیم غذایی آماده برای عموم طراحی شده و در طراحی این برنامه ها فرض بر یکسان بودن شرایط تمامی افراد استفاده کننده و نداشتن بیماری به خصوص و توانایی اجرای رژیم بوده است. مسلما برنامه رژیم غذایی آنلاین برای هر شخص مناسب تر بوده و با نیازهای بدن و شرایط زندگی او متناسب تر است و قطعا نتیجه بهتر و سریع تری بدون هرگونه عارضه ای خواهد داشت
    موفق باشید.

  22. مرسی از بزنامه خدبتون. من ۳ ماهه گرفتم و ۱۵ کیلو کم کردم. کنار برنامه رژیم غذایی فیتولند از برنامه تمرینی شما هم دارم استفاده میکنم و ایکاش از روز اول حرف مشاورتون و گوش داده بوده و برنامه تمرینی و رژیم غذایی اختصاصی رو با هم‌گرفته بودم. زودتر از شر چربی شکمم هم راحت میشدم

   1. همراه گرامی فائزه عزیز
    از این که مسیر رسیدن به خواسته خود را با موفقیت طی کرده اید؛ خوشحالیم.
    بله مشاوران بهترین و کوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به اهداف تناسب اندام شما طراحی می کنند.
    با اعتماد به آن ها سریعتر به مقصد می رسید.
    سپاسگزاریم

  23. برنامه رژیم غذایی آنلاین فقط فیتولند. من از چند جا و چند بار برنامه غذایی گرفتم ولی هیچ وقت به نتیجه مطلوب نرسیدم. شما بزنامه رژیمی منعطف تری میدید و دستمریزاد

  24. بسیار عالی بود. من از برنامه رژیم غذایی آنلاین شما ابتدا استفاده کردم 1600 کالری و خیلی هم راضی بودم. بعد اومدم از برنامه رژیم غذایی اختصاصی شما سفارش گذاشتم. هم برخورد تیم پشتیبانی و هم متخصصین تغذیه شما عالی بود. خداقوت به همگی

   1. همراه گرامی نیلوفر عزیز
    از اینکه توانستیم رضایت شما را جلب کنیم، خدا را شاکریم.
    با آرزوی موفقیت و سلامتی همیشگی شما
    سپاس

  25. سلام
   من با رژیم غذایی آنلاین شما از طریق یکی از دوستان آشنا شدم و یک رژیم اختصاصی گرفتم. برنامه رژیم آنلاین من 3 ماهه هست. آیا باید این رژیم رو سه ماه ادامه بدم؟ یا برای دریافت رژیم لاغری باید انتهای هر ماه منتظر یک برنامه جدید باشم؟

   1. همراه گرامی شکیلا عزیز
    آن رژیم غذایی آنلاین که شما دریافت کردید مخصوص یکماه و یا نهایتا ۶ هفته است. لازم است که یک هفته پیش از اتمام مدت زمان رژیم اختصاصی خود با پشتیبان سایت ارتباط گرفته و با ذکر مشخصات و شرایط جدید فیزیکی خود مانند دور کمر و باسن و … درخواست طراحی رژیم لاغری ماه دوم خود را ثبت کنید. به همین روال در پایان ماه دوم یا ۶ هفته دوم نیز برای گرفتن رژیم آنلاین ماه سوم خود اقدام فرمایید.
    موفق باشید

  26. سلام مرسی از برنامه رژیم اختصاصی خوبتون. من از این رژیم آنلاین اختصاصی شما ۳ ماهه استفاده کردم و نتیجه خیلی خوبی گرفتم. اگر دنبال انتخاب یه سایت رژیم غذایی آنلاین حرفه ای هستید حتما از متخصصین فیتولند استفاده کنید.

  27. در صورت اجرای منظم برنامه میتواند روش مناسبی برای کاهش وزن و تناسب اندام و سلامتی باشد

   1. همراه گرامی افشین زمانی
    سلام
    بله دقیقا! با انجام منظم برنامه می‌توان کاهش وزن و تناسب اندام و سلامتی خود را ارتقاء داد.
    سپاس

   1. همراه گرامی سمیه عزیز
    پس از ثبت سفارش برنامه رژیم غذایی فیتولند حداکثر تا ۳ روز کاری بعد رژیم غذایی شما برایتان ارسال می‌شود.
    موفق باشید

  28. همراه گرامی جلال عزیز
   با دریافت رژیم غذایی آنلاین یک متخصص تغذیه برای شما انتخاب و پس از گرفتن شرح حال شما برنامه رژیم غذایی آنلاین اختصاصی شما برایتان طراحی می‌شود. دریافت رژیم لاغری شما ۲ الی ۳ روز پس از ثبت سفارش خواهد بود.
   موفق باشید.

  29. همراه گرامی جمالی مفرد عزیز
   جهت دریافت برنامه رژیم غذایی اختصاصی آنلاین شما کافی است که پرسش‌نامه را تکمیل کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.
   پس از ثبت سفارش حداکثر تا ۵ روز کاری بعد برنامه طراحی و برای شما ارسال می‌شود.
   علت این مدت زمان برای طراحی برنامه سنجش ترکیب بدنی، بررسی برنامه مورد نیاز ، طراحی برنامه مناسب و البته اولویت سفارش دهندگان در طراحی هست.
   آنلاین بودن برنامه به شما این امکان را می‌دهد که فارغ از زمان و مکان با تیم مربیان خود در ارتباط باشید و پیشرفت خود را ادامه دهید.
   موفق باشید.

   1. همراه گرامی فاطیما عزیز
    بله. برنامه رژیم غذایی آنلاین فیتولند دارای پشتیبانی آنلاین است. پس از دریافت برنامه شما در تمام طول برنامه می توانید با متخصص خود در ارتباط بوده و اشکالات و سوالات خود را مطرح کنید.
    موفق باشید.

  30. رژیم غذایی آنلاین فقط فیتولند. عالی بود. خیلی خوب پشتیبانی کردید و من هم راضی راضیم

  31. سلام چند روز بعد از ثبت سفارش برای دریافت رژیم آنلاین رژیممون برامون ارسال میشه؟

   1. همراه گرامی نورا حافظی عزیز
    پس از ثبت سفارش ۲ تا ۵ روز کاری بعد برنامه به دست شما خواهد رسید. موفق باشید

  32. برای دریافت رژیم آنلاین چه کار باید بکنم؟ من فرم رو پر کردم و ثبت سفارش کردم. برنامه کی برام ارسال میشه؟

   1. همراه گرامی عباسی عزیز
    برای دریافت رژیم غذایی آنلاین کافی است که فرم ثبت نام را پر کرده و سفارش خود را تکمیل کنید. رژیم غذایی شما ۲ تا ۵ روز کاری بعد به دستتان خواهد رسید. ضمنا یک کارشناس تغذیه در این مسیر به صورت آنلاین پشتیبان شما خواهد بود. موفق باشید.

   1. مسیحا عزیز
    بله. برنامه رژیم غذایی آنلاین فیتولند شامل پشتیبانی آنلاین می‌شود. پس از ثبت سفارش در تمامی مسیر در کنار شما خواهیم بود. موفق باشید

   1. آقا شهاب
    در انتهای صفحه یک فرم هست . باید این فرم را با توجه به مشخصات خودتان تکمیل کنید و سپس با رفتن به درگاه بانک و پرداخت مبلغ سفارش را تکمیل کنید.
    در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *