برنامه تناسب اندام بانوان

برنامه تناسب اندام بانوان
 • اگر به دنبال بهترین برنامه تناسب اندام بانوان در خانه برای فرم دهی عضلات و کاهش چربی بدن هستید از این برنامه ویژه بانوان استفاده کنید. با دانلود برنامه تناسب اندام بانوان یک برنامه تمرینی 4 هفته‌ای و شامل 12 جلسه تمرین خواهید داشت. در هر جلسه شما 14 تمرین مختلف و جذاب برای کاهش چربی بدن و فرم دادن به عضلات را انجام خواهید داد. بسیاری از خانم‌ها بدون داشتن سابقه ورزشی حرفه‌ای برای داشتن اندامی جذاب به دنبال یک برنامه فیتنس مناسب جهت فرم دهی عضلات خود، خصوصا سینه، شکم، پهلو، باسن و چربی سوزی هستند. این برنامه دقیقا همان برنامه‌ای است که به دنبال آن هستید.

  مهم‌ترین بخش برنامه تناسب اندام زنان شامل تمرینات چربی‌سوزی و تقویت عضلات برای داشتن یک اندام ایده‌آل است که تیم مربیان بدنسازی  فیتولند  به صورت تخصصی این تمرینات را در برنامه تمرینی بانوان مد نظر قرار داده است. در ادامه ضمن آشنایی با این برنامه، نحوه دریافت و دانلود این برنامه با تعدادی از این حرکات تمرینی در برنامه تناسب اندام زنانه آشنا خواهید شد. ضمنا اگر به دنبال برنامه تناسب اندام بانوان برای اندروید و آیفون نیز هستید این برنامه به راحتی قابل دانلود بوده و می‌توانید بر روی گوشی خود به همراه داشته باشید. ضمن آن‌که در انتها با تعدادی نرم افزار تناسب اندام بانوان و اپلیکیشن های مرتبط  نیز آشنا خواهید شد.

  بهترین برنامه تناسب اندام بانوان

  تناسب اندام بانوان با ورزش با هدف چربی‌سوزی و تقویت عضلات ویژه بانوان طراحی شده است. این برنامه با تکیه بر علم بدنسازی و زیر نظر مربیان با تجربه کشور طراحی شده است. استفاده از کمترین امکانات باشگاهی در حین تمرین، یکی از مزیت‌های برنامه فیتنس بانوان فیتولند است.

  جدول راهنمای برنامه

  جدول راهنمای برنامه تناسب اندام بانوان

  در صورتی که شما حداقل تجهیزات ورزشی در منزل را داشته باشید یک برنامه مناسب برای شما می‌باشد. فقط اراده شما کافیست تا با برنامه تناسب اندام ویژه بانوان به فرم بدنی ایده‌آل خود برسید. این برنامه با تبدیل چربی‌های اضافی بدن به انرژی، عامل مهمی در چربی‌سوزی است و شما علاوه بر کاهش وزن با احساس شادی و نشاط همراه خواهید شد. این تمرینات یک برنامه تناسب اندام بانوان برای کاهش وزن نیز محسوب می‌شود.

  جلسات برنامه تناسب اندام بانوان

  این برنامه شامل حرکات هوازی و حرکات قدرتی و استقامتی خواهد بود. هدف اصلی برنامه، کاهش چربی‌های اضافه در بدن و تقویت عضلات است. فیتولند با ارائه یک برنامه با 3 جلسه تمرین هفتگی، مجوعه‌ای کامل از برنامه چربی سوزی و تقویت عضلات را در اختیار شما قرار خواهد داد. این برنامه شامل دو برنامه F1-1  و F1-2 می‌باشد که هر کدام برای یک جلسه طراحی شده است.

  در صورتی‌که به دنبال یک برنامه چربی سوزی در باشگاه و تجهیزات باشگاهی هستید از لینک زیر استفاده کنید:

  این برنامه به شما پیشنهاد می‌شود : برنامه چربی سوزی حرفه ای بانوان

  این برنامه برای 12 جلسه تمرین طراحی شده است. شما در هر جلسه تمرین حدود 14 تمرین انجام خواهید داد تا به فرم بدنی مناسب خود نزدیک شوید. روش انجام درست حرکات تمرینی یکی از موضوعاتی است که در برنامه فیتنس بانوان توسط متخصصین فیتولند آموزش داده شده است.

  مزایای برنامه تناسب اندام برای بانوان

  برنامه تمرین تخصصی تناسب اندام بانوان

  مهمترین دلیل برای انتخاب برنامه تمرین تناسب اندام ویژه بانوان این است که شما با هر سابقه و تجربه ورزشی می‌توانید آن را اجرا کنید. بدون این‌که به بدن خود فشار وارد کنید یا آسیب بزنید. اگر اضافه وزن داشته باشید در کاهش وزن، راهنمای خوبی برای شماست و اگر به دنبال پیکر تراشی هستید انتخاب برنامه ورزشی بانوان فیتولند یک انتخاب عالیست. ضمن این‌که نیاز نیست حتما هر روز به باشگاه بروید. با برنامه فیتنس ویژه بانوان:

  • تمرکز برنامه بر روی فرم‌دهی به عضلات بانوان در خانه می‌باشد. شما قادر خواهید بود با تکرار این برنامه به اندام جذاب زنانه نزدیک‌تر شوید. تقویت عضلات و چربی‌سوزی از ویژگی‌های کلیدی برنامه فیتنس بانوان فیتولند می‌باشد.
  • زمان خود را مدیریت کرده و هر زمان که خواستید در منزل یا باشگاه به تمرین بپردازید. ولی تواتر تمرینات و روزهای تمرین را نباید فراموش کنید.
  • اطمینان داشته باشید که جدیدترین و به‌روزترین موضوعات علم ورزش در این برنامه دیده شده است.
  • برنامه تمرین تخصصی تناسب اندام بانوان با توجه به شرایط بدنی و هدف عمومی بانوان از فیتنس طراحی شده است و تمامی نکات لازم در نظر گرفته شده است.
  • این برنامه یک برنامه تناسب اندام بانوان در خانه بوده که با کمترین امکانات ورزشی قابل اجراست. نیاز به صرف هزینه اضافه برای رفتن به باشگاه‌ نیست. ضمن آن‌که با تجهیزات ساده ورزشی قابل انجام می‌شود.

  تمرینات برنامه تناسب اندام بانوان

  همان‌طور که اشاره شد این برنامه تناسب اندام بانوان فارسی شامل دو برنامه مجزا هست که به صورت یک در میان در هر جلسه یکی از این برنامه‌های تمرینی را اجرا خواهید کرد. برای آشنایی بیشتر یکی از این تمرینات در ادامه آورده شده است.

  نام حرکت : پشت بازو با دمبل جفت روی توپ

  تعداد تمرین: ۳ ست ۱۲ تایی

  عضلات درگیر: عضلات پشت بازو

  آموزش حرکت:

  دمبل‌ها را بردارید و روی توپ فیت‌بال دراز بکشید. دست‌ها صاف و در امتداد سینه قرار گیرند. کف دست‌ها روبروی یکدیگر باشند. این وضعیت شروع حرکت می‌باشد. سپس بخش فوقانی آرنج را ثابت نگه داشته و دمبل‌ها را با کنترل تا نقطه تماس ساعد با جلوبازو پایین بیاورید. دراین مقطع به احتمال زیاد سر وزنه با کنار شانه‌ها تماس پیدا می‌کند. پس از رسیدن به پایین‌ترین نقطه از دامنه حرکت دمبل‌ها را به سمت بالا پرس کنید.

  پشت بازو با دمبل جفت خوابیده روی توپ

  نام حرکت : زیربغل با کش از بالا نشسته

  تعداد تمرین: ۳ ست ۱۲ تایی

  عضلات درگیر: عضلات زیر بغل

  آموزش حرکت:

  بر روی زمین بنشینید و کش را در حالتی در دست بگیرید که دست‌ها در بالای سر صاف باشد. حال به کمک عضلات زیر بغل دست‌ها را به سمت پایین و کنار بدن بکشید و بعد از توقفی کوتاه به حالت اول برگردید.

  زیربغل با کش از بالا نشسته

  نام حرکت : پشت پا با کش خوابیده

  تعداد تمرین: 3 ست 20 تایی

  عضلات درگیر: عضلات پشت پا

  آموزش حرکت:

  بر روی زمین به سمت سینه بخوابید و یکی از حلقه‌های کش را به مچ پای خود ببندید. سر دیگر کش را به یک مکان ثابت متصل کنید. سعی کنید با ثابت نگه داشتن بخش پشت پا، زانوی خود را تا زاویه 90 درجه خم کنید و سپس به حالت اولیه بازگردید.

  پشت پا با کش خوابیده

  نام حرکت : شکم کرانچ پا روی توپ

  تعداد تمرین: 3 ست 20 تایی

  عضلات درگیر: عضلات شکم و پهلو

  آموزش حرکت:

  در حالتی‌که پاها روی توپ و چسبیده به هم و ران عمود با زمین باشد، دراز بکشید. دست‌های خود را قلاب کرده روی سینه نگه‌دارید. این وضعیت شروع حرکت می‌باشد. در حالی که کمر شما روی زمین قرار دارد به آرامی کتف خود را از روی سطح زمین بلند کنید تا عضلات شکم منقبض شوند. کمی مکث و سپس به وضعیت شروع حرکت برگردید.

  شگم کرانچ پا روی توپ

  نام حرکت : پهلو چرخشی با جوب

  تعداد تمرین: 3 ست 30 تایی

  عضلات درگیر: عضلات شکم و پهلو

  آموزش حرکت:

  مطابق شکل یک چوب یا میله را روی ناحیه پشت گردن خود قرار دهید و بر روی یک صندلی بنشینید. با ثابت نگه داشتن قسمت پایین بدن، به آرامی بالا تنه را به سمت چپ و راست بچرخانید.

  پهلو با چوب چرخشی

  نام حرکت : پرس سینه دمبل روی توپ

  تعداد تمرین: 3 ست 12 تایی

  عضلات درگیر: عضلات سینه  و پشت بازو

  آموزش حرکت:

  دمبل‌ها را بردارید. روی توپ فیت‌بال صاف دراز بکشید به صورتی که بالای پشت شما روی توپ باشد و پاهای خود را روی زمین محکم کنید. دست‌ها را عمود بر زمین و در امتداد سینه نگه دارید. کف دست‌ها به سمت روبرو باشند. این وضعیت شروع حرکت می‌باشد.

  این برنامه به شما پیشنهاد می‌شود : برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

  دمبل‌ها را در امتداد سینه، به طرف پایین بیاورید، طوری که دست‌ها در فاصله نزدیک سینه قرار گیرند. کمی مکث و سپس به وضعیت شروع حرکت برگردید.

  پرس سینه دمبل روی توپ

  خرید برنامه تناسب اندام بانوان

  جهت سفارش و دانلود این برنامه کافی است فرم اطلاعاتی زیر را تکمیل نمایید. اطمینان داشته باشید نشانی ایمیل و شماره همراه شما درست وارد شده باشد. پس از تکمیل مراحل پرداخت برنامه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت ایمیل تا ۲۴ ساعت پس از خرید، لطفا بخش Junk ایمیل خود را کنترل نمایید و در صورت عدم ارسال با بخش پشتیبانی فیتولند تماس حاصل نمایید.

  برنامه تناسب اندام بانوان برای اندروید و آیفون

  در این قسمت یکسری نرم افزارهای تناسب اندام بانوان را شرح خواهیم داد. در صورتی‌که قصد استفاده از اپلیکیشن های تناسب اندام بانوان را دارید می‌توانید از این نرم افزارها نیز بازدید کنید.

  برنامه تناسب اندام بانوان برای کاهش وزن

  برنامه Google fit

  این برنامه یک برنامه رایگان می‌باشد که به راحتی در google play قابل دانلود می‌باشد. این برنامه به صورت دقیق فعالیت‌های روزانه شما را ردیابی و ثبت می‌کند. ضمن آن‌که قابلیت اتصال به گوشی‌های هوشمند را داشته و ساعت‌های هوشمند را پشتیبانی می‌کند. این برنامه به صورت رایگان قابلیت‌های گسترده‌ای را در اختیار شما در حوزه تناسب اندام قرار می‌دهد.

  برنامه تناسب اندام Runtastic

  اگر یک برنامه تناسب اندام بانوان برای اندروید را می‌خواهید این برنامه یک انتخاب عالی است. اعلان‌های مختلف از میزان مصرف آب، برنامه ریزی تمرینات و راهنماهایی در مورد برنامه غذایی تناسب اندام بانوان از جمله قابلیت‌های این برنامه می‌باشد. در کنار این موارد امکانات ویژه‌ای برای دوچرخه سواران و افرادی که به دنبال بدنسازی نیز هستند در این اپلیکیشن وجود دارد.

  برنامه تناسب اندام Zombies,Run

  این مورد نیز یک برنامه تناسب اندام بانوان برای آیفون و اندروید می‌باشد که یک برنامه فوق العاده جذاب و درگیرانه نیز هست. این برنامه شما را مجبور به انجام تمرینات با یکسری بازی‌های جذاب می‌کند. اگر قصد دارید ورزش به صورت یک واقعیت مجازی وارد زندگی شما شود درنگ نکنید و از این برنامه استفاده کنید.

  سخن پایانی

  داشتن یک جامعه سالم و پرنشاط با سلامت روحی و جسمی افراد آن جامعه ارتباط مستقیم دارد. از این‌رو فیتولند با ارائه این برنامه قصد دارد تا علاوه بر تحقق‌پذیری رویای تناسب اندام و سلامتی زنان، جامعه‌ای زیباتر و شادتر را در کنار همه‌ شما عزیزان بسازد. این برنامه برای فرم دهی به عضلات بانوان و کمک به چربی سوزی بانوان در خانه طراحی شده است. شما با خرید این برنامه امکان دسترسی به برنامه را خواهید داشت و به راحتی با دانلود برنامه تناسب اندام برای زنان قادر خواهید بود این برنامه را روی گوشی‌های اندروید و آیفون خود باز کرده و در هر مکان مناسبی به تمرین بپردازید.  PN:0317

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۶ رای

  41 دیدگاه برای برنامه تناسب اندام بانوان ثبت شده است

  1. با برنامه ای که از شما گرفتم بعد از 5 هفته همه از تغییراتم تعریف می‌کنن.واقعا ازتون ممنونم

   1. سلام فیتولندی عزیز
    بسیار عالی و امیدواریم همراه خوبی در مسیر سلامتی شما باشیم

  2. خیلی ممنون
   من این برنامه رو گرفتم و خیلی راضی هستم. الان دوره برنامه هم تموم شده و میخاستم مشورت بدید همین و ادامه بدم؟

   1. سلام فیتولندی عزیز
    برنامه تناسب اندام بانوان با تجهیزات ساده ورزشی و در منزل قابل انجام هست و حداقل یک آمادگی بدنی خیلی محدودی مورد نیاز هست.

   1. سلام فیتولندی عزیز
    این برنامه چون برای تناسب اندام طراحی شده هم روی فرم دهی عضلات کار میکنه و هم روی چربی سوزی

   1. سلام مونا جان
    سه روز در هفته و تا 4 هفته تمرینات برنامه تناسب اندام بانوان و می تونید انجام بدید.

  3. خیلی ممنونم از شما. من با برنامتون تونستم به هیکل ایده‌آلم برسم

  4. مرسی از برنامه خوبتون که کمک کرد بتونم به وزن و هیکل ایده‌آلم برسم.

  5. خیلی خوشحال و راضیم که ازتون برنامه گرفتم و بالاخره شروع کردم.ممنون

   1. سلام مهسا جان
    چون برنامه این قسمت یک برنامه تمرینی آماده هست عملا شما برای دریافت برنامه با سطح بالاتر یا باید برنامه چربی سوزی حرفه ای بانوان و انتخاب کنید یا برنامه بدنسازی حرفه ای بانوان. در صورتی که برنامه اختصاصی هم بخاید لازمه در بخش برنامه تمرین بدنسازی اقدام به ثبت نام کنید.

  6. خیلی برنامتون خوب و حرفه ای هست و من واقعا به نتیجه ای که میخواستم رسیدم.دوست دارم از برنامه های دیگه شما هم استفاده کنم

  7. با این برنامه خوبتون هم شکمم تخت شده و هم هیکلم همونی که میخواستم شد.ممنون از شما

  8. من این برنامه رو انجام میدم و خیلی هیکلم خوش فرم شده خیلی ممنونم ازتون بابت برنامه های خوب و حرفه‌ای که ارائه میدید.

  9. سلام من برنامه شما رو گرفتم و یکماه هم انجام دادم. برای مرحله بعد باید چی کار کنم. چون نتایجش خوب بود. همین و ادامه بدم؟ یا باید برنامه جدید بگیرم؟

   1. سلام مهناز جان
    برنامه های طراحی شده عموما برای یک دوره یک الی 1.5 ماهه مناسب هستند. شما با توجه به پیبشرفتی که داشتید لازمه یه برنامه تمرینی جدید دیگه تهیه کنید. اگر درخواست برنامه تمرینی سریع و اماده را دارید از لینک برنامه تمرینی بانوان انتخاب خود را انجام دهید و اگر به دنبال برنامه اختصاصی هستید که مربی برای شما طراحی کند از لینک برنامه تمرین بدنسازی اقدام کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *