برنامه تمرینی و تناسب اندام مبتدی تا حرفه ای اقایان و خانم‌ها

برنامه تمرینی و تناسب اندام مبتدی تا حرفه ای اقایان و خانم‌ها

داشتن یک فرم بدنی جذاب و تناسب اندام یک آرزو نیست! اگر پشتکار و اراده‌ای راسخ داشته باشید با داشتن یک برنامه تمرینی و تناسب اندام مبتدی تا حرفه ای اقایان و خانم‌ها و یک رژیم غذایی مناسب می‌توانید به تناسب اندام مناسب خود برسید. مهم نیست در چه سنی باشید و یا چه میزان از شرایط ایده آل خود دور باشید. فقط خواست شما و استمرار شما در کنار داشتن یک برنامه تناسب اندام مناسب کافی است. متخصصین تغذیه و تناسب اندام فیتولند در کنار علم و بهره‌گیری از تجربه ده‌ها سال طراحی و ارایه برنامه‌های متنوع در حوزه تناسب اندام در کنار شما هستند. شما انواع برنامه های تمرینی و تناسب اندام را می‌توانید بر اساس جنسیت، سطح آمادگی بدنی و هدف ورزشی که دنبال می‌کنید، انتخاب و درخواست نمایید. انواع برنامه‌ تمرینی و تناسب اندام فیتولند به صورت هم اختصاصی و هم از پیش طراحی شده قابل دسترسی می‌باشد.

برنامه تمرینی اختصاصی

این برنامه به صورت کامل اختصاصی و بر اساس شرایط بدنی، سوابق تمرینی و پزشکی و هدف شما توسط مربیان تناسب اندام و بدنسازی فیتولند طراحی شده و پس از طی مراحل تایید و ثبت در نرم افزار اختصاصی با آموزش‌های لازم برای شما ارسال می‌شود. این برنامه شامل پشتیبانی آنلاین مربیان نیز می‌باشد.

برنامه از پیش طراحی شده

این برنامه‌ها با اهداف خاص و به صورت عمومی توسط مربیان فیتولند طراحی شده است و از طریق سایت امکان خرید برنامه تمرینی دلخواه شما وجود دارد. این برنامه‌های تمرینی در دسته‌ بندی‌های زیر طبقه‌بندی شده‌اند.

برنامه تمرینیبرنامه بانوان

این برنامه‌ها مخصوص بانوان بوده و با توجه به فرم بدنی بانوان طراحی شده است. مهمترین برنامه‌ها در این قسمت شامل برنامه تناسب اندام بانوان، برنامه چربی سوزی بانوان، برنامه بدنسازی پیشرفته بانوان، برنامه تمرینات کگل و برنامه افزایش حجم باسن می‌باشند.

برنامه تمرینی خاص

این برنامه‌ها به شکلی ویژه و برای مقاصد خاص طراحی شده است. برنامه تمرین اصلاح پای پرانتزی، برنامه تمرین درد شانه، برنامه تمرین درد کمر و .. .از جمله این برنامه‌ها هستند.

برنامه ورزش در خانه

این برنامه در ۴ سطح مبتدی، مقدماتی، متوسط و حرفه ای طراحی شده است. هر سری از این برنامه‌ها خود شامل چندین برنامه متنوع ورزشی با تجهیزات ساده ورزشی می‌باشد. برنامه ورزش در خانه بدون وسیله بوده یا با تجهیزات ساده از قبیل دمبل و توپ ورزشی قابل انجام می‌باشد.

برنامه ورزش در محل کار

این برنامه تناسب اندام برای افرادی مناسب است که در محل کار خود بدون تجهیزات ورزشی به حرکات تمرینی استاندارد نیاز دارند. اگر شما مشغله کاری زیادی داشته و فرصت رفتن به باشگاه یا ورزش در منزل را ندارید از این برنامه استفاده کنید.

برنامه تناسب اندام

دریافت برنامه تمرینی و تناسب اندام

برای دریافت برنامه کافی است فرم اطلاعاتی زیر را تکمیل نموده و برنامه مناسب خود را انتخاب کنید. اطلاعات اولیه شامل نام و شماره همراه و نشانی ایمیل شما دریافت خواهد شد. حتما در صحت این اطلاعات دقت لارم را داشته باشید.

خرید برنامه

این برنامه‌ها با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس از تکمیل مراحل پرداخت فایل‌ها و مستندات لازم برای شما به نشانی ایمیل شما ارسال خواهد شد.PN:0452

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *