برنامه ورزش در خانه

معرفی انواع برنامه‌های ورزشی در خانه

برنامه ورزش در خانه فیتولند در ۴ سطح عمومی، مقدماتی، نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای طراحی شده است. شما با هر سطح آمادگی بدنی که باشید و در هر سن و جنسیتی که هستید می‌توانید برای سلامتی خود یکی از این برنامه‌های ورزش در خانه را انتخاب کنید. برنامه تمرین در منزل را می‌توانید به صورت انفرادی یا با افراد خانواده انجام دهید و از این ورزش‌ها نهایت لذت را ببرید.

انواع برنامه‌های ورزش در منزل

همان‌طور که اشاره شد این برنامه‌ها در ۴ سطح توسط مربیان بدنسازی با مدرک رسمی فدراسیون بدنسازی ایران طراحی شده است. در ادامه هر کدام از این سطوح ورزشی شرح داده شده است.

برنامه ورزش در خانه عمومی

این برنامه برای افردای که سطح آمادگی بدنی مناسبی ندارند، به تازگی قصد انجام ورزش دارند یا دارای سن بالا هستند مناسب هستند. این برنامه نیاز به تجهیزات ورزشی ندارد. در ۳ تیپ G1,G2,G3 طراحی شده است. هدف اصلی این برنامه حفظ سلامت عمومی بدن می‌باشد و با تمرکز به تمرینات هوازی طراحی شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به معرفی برنامه عمومی ورزش در خانهمراجعه نمایید.

برنامه ورزش در خانه مقدماتی

این برنامه ورزشی مناسب افرادی است که از سطج آمادگی اولیه بدنی برخوردار هستند. اگر مدتی است ورزش می‌کنید و فاصله بین آن افتاده است می‌توانید از این برنامه تمرینات استفاده نمایید. این برنامه تمرینی شامل ۴ تیپ برنامه B1, B2, B3, B4 می‌باشد که هر کدام از این برنامه‌ها با هدف تقویت عضلات کل بدن، کاهش درصد چربی بدن و یا افزایش حجم عضلات بدن طراحی شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به معرفی برنامه مقدماتی ورزش در خانه مراجعه نمایید.

برنامه ورزش در خانه نیمه حرفه‌ای

این برنامه تمرینی مناسب افرادی است که از سطج آمادگی بدنی مطلوبی برخوردار هستند و به دنبال تقویت عضلات، کاهش چربی بدن یا حفظ فرم بدنی خود می‌باشند. این برنامه ورزشی نیز در ۴ تیپ I1, I2, I3, I4 و با هدف تقویت عضلات کل بدن، کاهش درصد چربی بدن و افزایش حجم عضلات بدن طراحی شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به معرفی برنامه نیمه‌ حرفه‌ای ورزش در خانه مراجعه نمایید.

برنامه ورزش در خانه حرفه‌ای

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانهبرنامه تمرین در منزل پیشرفته مخصوص افرادی است که در سطح حرفه‌ای تمرین می‌کنند یا برنامه نیمه حرفه‌ای را به اتمام رسانده‌اند. تقویت عضلات کل بدن، کاهش درصد چربی بدن و افزایش حجم عضلات کل بدن از اهداف هر کدام از این برنامه‌های تمرینی در سطح پیشرفته می‌باشد. برنامه پیشرفته ورزش در منزل در ۳ تیپ A1, A2, A3 طراحی شده است و شامل تمرینات سخت ولی چالشی می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به معرفی برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه مراجعه نمایید.

همان‌طور که اشاره شد تمام این برنامه‌های ورزشی با هدف سلامت بدن و تناسب اندام و حفظ و شکل‌دهی به فرم بدنی طراحی شده‌اند تا شما قادر باشید به دلیل مشغله‌های کاری یا شرایط زندگی در منزل به تمرین بپردازید. کافی است فرم اطلاعاتی زیر را تکمیل کنید و برنامه دلخواه خود را انتخاب کنید.

PN:0358


سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp همکار مورد نظر خود را انتخاب کنید
۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question