معرفی برنامه تقویت عضلات بانوان و فرم دهی عضلات

برنامه تقویت عضلات بانوان توسط مربیان متخصص فیتولند به‌منظور فرم دهی به عضلات طراحی شده است. برنامه فرم دهی عضلات بانوان شامل چهار برنامه تخصصی برای چهار روز در هفته و به مدت یک ماه می‌باشد. این تمرینات کل عضلات بدن را درگیر می‌کنند. در نتیجه نیاز به برنامه تمرین بدنسازی دیگری نخواهید داشت. همچنین 60 دقیقه زمان برای هر جلسه از تمرینات کافی است.

یکی از مزایای بدنسازی در کنار افزایش حجم یا کاهش چربی، تقویت و فرم دهی عضلات می‌باشد. بدین منظور انجام تمرینات تخصصی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در ادامه با تمرینات تقویت عضلات بانوان بیشتر آشنا خواهید شد.

برنامه تمرین تقویت عضلات بانوان مناسب چه افرادی است؟

برنامه تقویت عضلات بانوان مناسب ورزشکارانی است که با هدف تقویت عضلانی و فرم دهی بدن به انجام تمرینات بدنسازی می‌پردازند. همچنین این برنامه برای تمرین در باشگاه طراحی شده است. در صورتی که آسیب‌دیدگی یا محدودیت حرکتی خاصی ندارید، این برنامه مناسب شما خواهد بود.

معرفی تمرینات بدنسازی برای تقویت و فرم دهی عضلات بانوان

این برنامه شامل چهار برنامه تخصصی برای چهار روز در هفته با نام‌های اختصاری IF3 ,IF2 ,IF1 و IF4 است. هر برنامه دارای به ترتیب 9، 10، 9 و 8 حرکت برای درگیری عضلات کل بدن می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم برنامه فرم دهی عضلات بانوان را در روزهای شنبه، یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه انجام دهید. ترجیحاً از انجام تمرینات در چهار روز پشت هم خودداری نمایید تا ریکاوری عضلات به خوبی صورت گیرد.

برنامه تمرین فرم دهی عضلات بانوان تنها به یک ساعت زمان در هر جلسه نیاز دارد. تقویت و فرم دهی عضلات ران و باسن از دیگر اهداف این برنامه تخصصی است. در نتیجه نیاز به برنامه دیگری نخواهید داشت. برای دریافت برنامه آنلاین بدنسازی بانوان فرم انتهای صفحه را به دقت با مشخصات کامل تکمیل نمایید. پس از آن امکان دسترسی به برنامه برای شما فعال خواهد شد.

جدول برنامه تقویت عضلات بانوان و فرم دهی عضلات رعایت برخی نکات در یک دوره تمرینی لازم و ضروری می‌باشد. برای مثال هیچ‌یک از حرکات را حذف و یا جابه‌جا نکنید. هر تمرین را با دقت و تمرکز انجام دهید. همچنین رژیم غذایی اصولی و ریکاوری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لازم است برنامه تغذیه شما متشکل از تمام درشت مغذی‌ها (کربوهیدرات، چربی سالم و پروتئین) و ریزمغذی‌ها باشد.

برای دریافت برنامه رژیم غذایی از متخصصین فیتولند کلیک کنید.

سخن پایانی

برنامه تقویت عضلات بانوان فیتولند شامل بهترین ورزش‌ها برای فرم دهی بدن بانوان در باشگاه است. صرف تنها 60 دقیقه زمان برای هر یک از جلسات تمرینی کافی می‌باشد. برنامه فرم دهی عضلات برای چهار روز در هفته و به مدت یک ماه است.

 در کنار برنامه تمرین آنلاین بانوان، رژیم غذایی خود را به خوبی رعایت کنید. همچنین داشتن صبر و پشتکار در رشته بدنسازی لازم و ضروری ست. در هر یک از مراحل مربیان و متخصصین فیتولند همراه شما خواهند بود. موفق باشید.

PN:0390


۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question