معرفی برنامه رژیم غذایی کتوژنیک

برنامه رژیم غذایی کتوژنیک

برنامه رژیم غذایی کتوژنیک یک برنامه رژیم غذایی کم کربوهیدرات و پرچربی است. در این برنامه رژیم غذایی بخش عمده‌ای از کالری مورد نیاز با مصرف بیشتر چربی‌ها به جای کربوهیدرات‌ها تامین می‌شود. برنامه غذایی کتوژنیک فیتولند زیرنظر متخصصین مجرب تغذیه و بر اساس علم روز دنیا و تجارب تیم تغذیه به صورت کاملا اختصاصی طراحی می‌شود.

رژیم غذایی کتوژنیک چیست؟

برنامه غذایی کتوژنیکتغذیه صحیح شامل استفاده از سه درشت مغذی کربوهیدرات‌ها، پروتئین‌ها و چربی‌ها است. نسبت استفاده از هر کدام از این دسته‌های غذایی به شرایط بدنی هر شخص بستگی دارد. به طور مثال شخصی که مبتلا به تری‌گلیسیرید بالا است؛ باید از چربی‌ها کمتر استفاده کند و یا شخص مبتلا به دیابت، برای کنترل و تنظیم قندخون خود بهتر است که از کربوهیدرات‌های کمتری در رژیم غذایی خود بهره‌مند شود.

فیتولند توصیه می‌کند برای آشنایی بیشتر با برنامه غذایی کتوژنیک به مطالعه مقاله «معرفی رژیم غذایی کتوژنیک» بپردازید.

برنامه رژیم غذایی کتوژنیک برای چه افرادی مناسب است؟

با کاهش مصرف کربوهیدرات‌ها، بدن مجبور می‌شود به حالتی به نام کتوزیس فرو رود و به جای استفاده از کربوهیدارت‌ها از چربی‌ها و ذخایر خود برای تامین انرژی روزانه استفاده کند. در این حالت ممکن است که شخص آنفولانزای کتوزی را تجربه کند. علائمی مانند سردرد، خستگی، بوی بد دهان، مشکلات گوارشی، افزایش ضربان قلب و … همگی از جمله علائم آنفولانزای کتوزی هستند.

بیشتر افراد با ابتلا به این عوارض از ادامه برنامه رژیم کتوژنیک منصرف می‌شوند. بنابراین می‌توان گفت که رژیم کتو ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد. از طرفی دیگر انواع متفاوتی از رژیم کتوژنیک وجود دارد که ممکن است هر کدام از انواع آن برای یک شخص با شرایط بدنی و سلامتی متفاوت مناسب باشد.

مزایای رژیم غذایی کتوژنیک فیتولند؟

از مهمترین نقاط مثبت برنامه رژیم غذایی فیتولند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • شما متخصصین تغذیه فیتولند را در طراحی برنامه رژیم غذایی خود خواهید داشت.
  • یک برنامه رژیم غذایی روزانه مطابق با شرایط جسمی، علایق و فعالیت‌های روزانه و به صورت کاملا اختصاصی و تماما علمی و به‌روز برای شما طراحی خواهد شد.
  • شما می‌توانید سوالات و ابهامات خود را از طریق ارتباط با متخصص تغذیه جویا شوید.
  • پایش و ارزیابی پیشرفت شما توسط متخصص تغذیه در دوره‌های زمانی مشخص صورت می‌گیرد. توصیه‌های لازم و انجام اصلاحات لازم در برنامه رژیم غذایی کتوژنیک شما برای رسیدن به حداکثر بهره‌وری از نتایج این ارتباط می‌باشد.
  • بالاترین انعطاف ممکن در ارایه برنامه غذایی اختصاصی لحاظ خواهد شد تا کمترین چالش ممکن برای اجرای آن را داشته باشید.

شما با دریافت برنامه غذایی کتوژنیک صرفا یک برنامه غذایی را دریافت نخواهید کرد. شما ضمن داشتن یک برنامه تخصصی و کاملا علمی و بر پایه تجربه، همراهی متخصصین تغذیه و کارشناسان فیتولند را در رسیدن به اهداف تناسب اندام  و کاهش وزن خود خواهید داشت.

چگونه برنامه رژیم کتوژنیک خود را بگیرم؟

برنامه رژیم کتوژنیککمتر از چند دقیقه زمان لازم دارید تا فرم سفارش برنامه رژیم غذایی کتوژنیک را در انتهای همین برگه تکمیل کنید.

با فاصله کوتاهی برای شما، فرم‌های تکمیلی ارسال خواهد شد تا سایر اطلاعات لازم از شما دریافت شود. پس از دریافت اطلاعات و تحلیل اولیه، متخصص تغذیه با شما تماس خواهد گرفت و یک ویزیت آنلاین برای شما انجام خواهد شد. پس از آن درطی چند روز کاری آتی برنامه رژیم غذایی اختصاصی شما طراحی و در اختیار شما قرارداده خواهد‌شد.

پس اگر به دنبال کاهش وزن سریع و اصولی در کنار حفظ سلامتی‌ و توان بدنی خود هستید؛ به متخصصین فیتولند اعتماد کنید. ما شما را برای رسیدن به آرزوهای تندرستی و تناسب اندام‌تان تنها نمی‌گذاریم.

سخن پایانی

برنامه رژیم غذایی کتوژنیک یک نوع رژیم غذایی کم کربوهیدرات و پرچربی است که با کم کردن مصرف کربوهیدرات و جایگزینی میزان کالری دریافتی روزانه توسط پروتئین‌ها و چربی‌ها به کاهش وزن و تناسب اندام کمک می‌کند.

رژیم کتو برای همه افراد مناسب نیست. از طرفی دیگر انواع متفاوتی از رژیم کتوژنیک وجود دارد که ممکن است هر کدام از انواع آن برای یک شخص با شرایط بدنی و سلامتی متفاوت مناسب باشد.

پیشنهاد می‌شود در کنار برنامه رژیم غذایی همیشه به ورزش و برنامه‌های تمرینی نیز توجه لازم را داشته باشید.

در صورت تمایل می‌توانید از انواع برنامه‌های تمرینی فیتولند نیز در فرآیند تناسب اندام خود کمک بگیرید.

برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری

PN:0327


۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question