معرفی برنامه ورزش در خانه بزرگسالان

معرفی برنامه ورزش در خانه بزرگسالان

با معرفی برنامه ورزش در خانه بزرگسالان با شما همراهان گرامی هستیم. افراد در سنین مختلف به دنبال برنامه تمرینی مناسب خود هستند. به همین منظور متخصصین فیتولند برنامه تمرین بزرگسالان را طراحی کرده‌اند. اگر سن شما بالای ۵۰ سال هست و به دنبال کاهش وزن هستید یا فشارخون و دیابت دارید از تمرین در منزل سالمندان استفاده کنید.

برنامه تمرین در منزل بزرگسالان مناسب چه افرادی است؟

برنامه ورزش در خانه سالمندان برای افرادی که به دنبال بهبود شرایط بدنی خود در مقابل درد‌های مفاصل و عضلات خود هستند بسیار مناسب می‌باشد. همچنین افراد مسنی که دارای بیماری‌هایی مانند فشارخون، دیابت و چاقی هستند، می‌توانند از این برنامه بهره بگیرند، تا شرایط بدنی خود را بهبود بخشند. برنامه ورزش در خانه بزرگسالان برای افرادی که در تلاشند تا سیستم ایمنی خود را تقویت کنند یا استخوان‌های قوی‌تری داشته باشند بسیار مناسب خواهد بود.

 همچنین از دیگر اهداف این برنامه می‌توان به بهبود عملکرد دستگاه گوارش به کمک برنامه ورزش در منزل سالمندان اشاره نمود. شما با انجام تمرینات ورزش در خانه برای افراد میانسال به بالا علاوه بر سلامت جسمی، سلامت روح و روان خود را ارتقا می‌دهید.

برنامه تمرین در منزل سالمندان برای چه افرادی مناسب نمی‌باشد؟

ورزش در منزل بالای۵۰ سال برای افرادی که بیماری قلبی، دردهای مزمن مفصلی یا دیگر مشکلات ارتوپدی دارند مناسب نیست. همچنین اگر بیماری خاصی دارید که پزشک شما را از ورزش منع کرده است، برنامه تمرین در خانه سالمندان را انجام ندهید. فیتولند به شما پیشنهاد می‌کند که قبل از انجام تمرینات ورزش در خانه بزرگسالان با پزشک متخصص خود مشورت داشته باشید.

آیا برای انجام تمرین در خانه بزرگسالان  نیاز به سطح آمادگی خاص بدنی داریم؟

برنامه ورزش در خانه بزرگسالانیکی از مزایای ورزش در منزل سالمندان این است که شما برای شروع تمرینات احتیاجی به آمادگی بدنی ندارید. با این حال بهتر است که تمرینات برنامه ورزش در منزل بزرگسالان را از شدت و مقدار کم شروع کنید تا آرام‌آرام پیشرفت بدنی داشته، با تمرینات آشنا شده و توانایی بدن و عضلات خود را در انجام تمرینات ورزش در خانه بالای ۵۰ سال ارتقا دهید.

پیشنهاد می‌شود که برنامه ورزش در خانه بزرگسالان تا محدوده سنی 65 تا 70 سال انجام گردد و افراد با سن بیشتر برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی با مراقبت و نظارت به تمرینات و حرکات ورزشی بپردازند.

معرفی برنامه ورزش در خانه سالمندان فیتولند

برنامه ورزش در خانه بزرگسالان باهدف تقویت عضلات کل بدن توسط متخصصین فیتولند طراحی شده است. تمرین در خانه برای افراد مسن مناسب بانوان و آقایان بالای 50 سال بوده و به آمادگی بدنی احتیاجی ندارد. مدت ‌زمان هر جلسه تمرینی تنها 40 دقیقه است و برنامه به شکلی تنظیم‌شده است که انجام آن در منزل آسوده و راحت بوده و به‌وسیله خاصی نیاز ندارد.

جدول راهنمای برنامه تمرین در خانه بزرگسالان

جدول برنامه ورزش در خانه بزرگسالانهمچنین تمرین در خانه سالمندان را 2 روز در هفته به مدت یک ماه حتماً انجام دهید. فیتولند به شما پیشنهاد می‌کند که ورزش در خانه برای سالمندان به‌صورت دو روز در هفته با فاصله انجام شود. برای مثال روزهای شنبه و چهارشنبه مناسب خواهد بود. اگر این روزها جابه‌جایی پیدا کند، ایرادی ندارد. با این حال حفظ فاصله حداقل دو روز بین این تمرینات توصیه می‌گردد.

جدول جلسات هفتگی در برنامه ورزش در خانه بزرگسالان

جدول برنامه ورزش در خانه بزرگسالانتعداد حرکات ورزش در خانه برای افراد مسن 10 حرکت می‌باشد. طی تمرین حتماً آب کافی به‌صورت جرعه‌جرعه بنوشید. تغذیه سالم خود را رعایت کنید و اگر منع غذایی ندارید به میزان کافی از پروتئین، چربی سالم و کربوهیدرات کافی در رژیم غذایی خود بهره ببرید. در مسیر ورزش در منزل برای سالمندان، همکاران ما به شما برای دریافت رژیم غذایی تخصصی کمک می‌کنند. در صورت تمایل بر روی دریافت رژیم غذایی از متخصصین فیتولند کلیک نمایید.

سخن پایانی

برنامه تمرین در خانه بزرگسالان باهدف بهبود و تقویت عضلات کل بدن طراحی شده است. انجام این تمرینات تنها به 40 دقیقه زمان نیاز داشته و در هر مکانی همچون منزل امکان‌پذیر است. اگر بیماری خاص، بیماری قلبی، تنگی نفس یا مشکل ارتوپدی خاصی ندارید به‌راحتی از این تمرینات بهره ببرید و در غیر این صورت با پزشک خود مشورت کنید. این برنامه تمرین بزرگسالان سیستم ایمنی شما را تقویت کرده و عملکرد گوارش را بهتر می‌کند. همچنین به بهبود دیابت، چاقی و فشارخون کمک می‌نماید.

در صورت تمایل می‌توانید از سایر برنامه‌های تمرینی و رژیم غذایی آنلاین فیتولند بهره بگیرید.

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

انواع برنامه‌های ورزش در خانه

برنامه افزایش حجم باسن

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

 


PN:0356

۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question