معرفی برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان یک برنامه تمرین حرفه‌ای بدنسازی بانوان در طول 4 هفته است. این برنامه از 3 برنامه F2-1 تا F2-3 تشکیل شده و هر هفته شامل سه جلسه تمرین جذاب و چالشی با تمرکز بر شکل دهی فرم بدن، تقویت عضلات و چربی ‌سوزی می‌باشد.

بسیاری از خانم‌ها برای داشتن فرم بدنی جذاب زنانه به دنبال یک برنامه بدنسازی برای فرم‌دهی عضلات خصوصا برای اندام سینه، شکم پهلو و باسن هستند. مهمترین بخش‌ تمرین حرفه‌ای بانوان شامل تمرینات عضله‌سازی برای داشتن یک اندام ایده‌آل است و فیتولند  به صورت حرفه‌ای و تخصصی در این برنامه به آن پرداخته است.

جدول راهنمای برنامه بدنسازی بانوان

جدول راهنمای برنامه پیشرفته بدنسازی بانواناگر به دنبال یک برنامه حرفه‌ای تمرین بانوان برای کاهش وزن و رسیدن به یک فرم بدنی جذاب هستید با ما همراه باشید.

آیا برنامه حرفه‌ای بدنسازی بانوان با تمرینات آقایان متفاوت است؟

در واقع به صورت علمی برنامه تمرینی بانوان با آقایان در نحوه انجام حرکات تفاوت چندانی ندارد و زنان هم می‌توانند همانند مردان از وزنه‌ها و تمرینات سنگین‌تر استفاده کنند. تنها تفاوت عمده تمرین بین بانوان و آقایان در تعداد تکرار حرکات در هر ست می‌باشد.

هورمون تستسترون یک هورمون جنسی مردانه است و در افزایش حجم عضلات مردان تاثیرگذار است. مقدار تستسترون در بدن زنان به شدت پایین است. بنابراین عضلات در بدن یک زن مثل یک مرد نمی‌تواند حجیم شود. مگر این‌که از مکمل‌ها و قرص‌ برای افزایش هورمون تستسترون استفاده شود که عوارض بسیاری نیز به همراه دارد.

قدرت عضلانی، نحوه افزایش حجم، زمان رسیدن به این افزایش حجم و کاهش چربی عموما در بدن زنان و مردان متفات است.

نکته مهمی که برنامه تمرین پیشرفته بدنسازی بانوان را از بدنسازی اقایان جدا می‌کند نوع فیزیولوژی و آناتومی بدن است. بدن مردان در حالت نرمال تماما بافت ماهیچه‌ای دارد اما در بدن زنان برخی از بافت‌های بدن مثل سینه از توده‌های چربی تشکیل شده است. بنابراین در طراحی برنامه فیتنس بانوان باید به این نکته توجه ویژه کرد تا چربی‌های مفید بدن بافت خود را از دست ندهند.

 

برنامه حرفه‌ای بدنسازی بانوان

انواع تمرین پیشرفته بدنسازی بانوان در 4 هفته

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان شامل تمرینات تخصصی بدنسازی از جمله حرکات هوازی و حرکات قدرتی و استقامتی خواهد بود. هدف اصلی برنامه، فرم دهی و افزایش حجم ماهیچه عضلات است که قطعا با از بین رفتن چربی‌ بین بافت عضلانی صورت می‌گیرد. شما با این برنامه به کاهش وزن مطلوبی نیز خواهید رسید.

فیتولند با ارائه یک برنامه حرفه‌ای بدنسازی بانوان، مجوعه‌ای کامل از برنامه حرکات عضله‌سازی و برنامه چربی‌سوزی بانوان را در اختیار شما قرار خواهد داد. از برنامه بدنسازی بانوان برای کاهش وزن فیتولند در باشگاه یا منزل با حداقل امکانات می‌توانید استفاده کنید.

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان چه امتیازاتی دارد؟

این‌که در یک باشگاه تمرین کنید و بتوانید با یک مربی خوب کار کنید خیلی خوب است. اما ممکن است همیشه این شرایط مهیا نباشد، شما زمان کافی برای رفتن به باشگاه را نداشته باشید یا مربی دلخواه خود را نتوانید انتخاب کنید یا حتی هزینه‌های یک مربی اختصاصی برای شما توجیه نداشته باشد.

اما با برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان فیتولند:

  • زمان خود را بهتر مدیریت کرده و هر زمان که خواستید در منزل یا باشگاه به تمرین بپردازید.
  • اطمینان داشته باشید که جدیدترین و به روزترین موضوعات علم ورزش در این برنامه دیده شده است.
  • این برنامه به صورت کاملا تخصصی برای بانوان طراحی شده است و تمامی نکات در نظر گرفته شده است.
  • برنامه بدنسازی بانوان با کمترین امکانات باشگاهی قابل اجراست. شما می‌توانید با تهیه وسایل آن همیشه باشگاه را در منزل خود داشته باشید.
  • با هزینه به مراتب کمتری شما یک برنامه تخصصی بدنسازی خواهید داشت

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان برای کدام گروه از خانم‌ها مناسب است؟

برنامه تمرین بدنسازی بانوان فیتولند ویژه خانم‌هایی است که به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنند و به این رشته علاقه ویژه‌ای دارند. سابقه ورزشی در این برنامه یک شرط است و هدف آن فرم‌دهی ماهیچه‌ها و عضله‌سازی است. در صورتی‌که شما سابقه تمرینی مناسبی ندارید پیشنهاد می‌شود برنامه تمرین تناسب اندام بانوان را انتخاب کنید.

برنامه بدنسازی بانوان برای کاهش وزنتمرینات و جلسات در برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان

این برنامه شامل سه برنامه تمرینی است که در هر هفته طی 3 جلسه تمرین آن را انجام می‌دهید. هر برنامه تمرینی شامل 11 الی 12 برنامه تمرینی فشرده می‌باشد. خود را برای یک چالش یک ماهه آماده کنید.

سخن پایانی

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان فیتولند مناسب خانم‌های ورزشکاری است که سابقه تمرینی داشته باشند. شما با 3 جلسه تمرین فشرده به مدت 1 ماه به فرم‌ ایده‌ال و بدن جذاب زنانه نزدیک‌تر خواهید شد. فرم‌دهی عضلات بدن، کاهش درصد چربی بدن و در نهایت رسیدن به فرم مناسب هدف اصلی این برنامه می‌باشد.

در صورت تمایل می‌توانید از انواع برنامه‌های تمرینی و رژیم غذایی فیتولند با اطمینان کامل استفاده نمایید.

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه تناسب اندام بانوان

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری

 

PN:0318

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp همکار مورد نظر خود را انتخاب کنید
۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question