معرفی برنامه‌ مقدماتی ورزش درخانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه فیتولند برای افزایش حجم عضلات و کاهش درصد چربی بدن برای هر فردی که تصمیم به ورزش گرفته و امکان رفتن به باشگاه را ندارد، بهترین انتخاب می‌باشد.

مهم نیست در چه سنی و از چه زمانی تصمیم به ورزش کردن گرفته‌اید. مهم این است که قدم اول را درست برداشته‌اید. ورزش کردن هم مانند تمامی مسائل، اصول مربوط به خودش را دارد و چنانچه به عنوان یک فرد مبتدی از برنامه‌ ورزش در منزل مقدماتی استفاده نکنید ممکن است بدن شما در دراز مدت دچار آسیب جدی شود.

ورزش مقدماتی در منزل فقط برای یک شخص نیست. اجرای حرکات به نحوی است که می‌توانید با تمام اعضای خانواده در منزل تمرین و از فرصت با هم بودن لذت ببرید.

برنامه‌ مقدماتی ورزش در منزل چه برنامه‌ای است؟

برنامه مقدماتی ورزش در خانه یک برنامه‌ تمرینی برای افرادی مبتدی و تازه کار است که تصمیم به ورزش کردن، تناسب اندام، افزایش حجم عضلات و کاهش درصد چربی در منزل را دارند.

ورزش مقدماتی در خانه متشکل از حرکات قدرتی و هوازی است. هر کدام از این حرکات یک برنامه ورزشی مختص به خود را دارد:

  • حرکات قدرتی:  در طول دوره باعث افزایش حجم عضلات و کاهش درصد چربی در بافت‌های ماهیچه‌ای می‌شود.
  • حرکات هوازی: تمریناتی که باعث تقویت سیستم تنفسی و سیستم قلب و عروق می‌گردد تا بدن بتواند مقاوت خود را در برابر فشار تمرینات سنگین‌تر بالا ببرد.

ورزش مقدماتی در منزل فیتولند نیاز به چه تجهیزاتی دارد؟

این تمرینات بسیار ساده اما کاملا حرفه‌ای طراحی شده است و با چند ابزار سبک ورزشی از جمله کش CX، دمبل، توپ فیت‌بال و طناب در منزل قابل اجراست. سبک تمرینات به گونه‌ای است که هر فرد مبتدی می‌تواند به خوبی برنامه مقدماتی ورزش در خانه فیتولند را اجرا کند.

معرفی برنامه‌های مقدماتی ورزش در منزل در رده مبتدی در سایت‌های مختلف بسیار زیاد شده اما این نکته را فراموش نکنید که ورزش در رده مبتدی اگر خارج از اصول و برنامه درستی صورت بگیرد ممکن است به شما آسیب بزند. برنامه مقدماتی ورزش در خانه فیتولند زیر نظر مربیان رسمی فدراسیون بدنسازی ایران طراحی شده است.

ورزش در منزل

اگر شما جز افرادی هستید که به تازگی تصمیم به ورزش در خانه و افزایش حجم عضلات یا کاهش درصد چربی بدن خود را گرفته‌اید، با در اختیار داشتن برنامه ورزش مقدماتی در خانه فیتولند تنها یک قدم با تناسب اندام زیبا و حرفه‌ای فاصله دارید.

چه کسانی می‌توانند از برنامه ورزش مقدماتی در منزل فیتولند استفاده کنند ؟

ورزش مقدماتی در خانه یک سطح ورزشی است که به افراد تازه کار یا به اصطلاح مبتدی پیشنهاد می‌دهیم. اما بهتر است اول بدانیم به چه فردی مبتدی می‌گویند؟

از نگاه یک مربی ورزشی، فرد مبتدی فردی است که: 

  • تا به حال هیچ سابقه ورزشی حرفه‌ای نداشته باشد.
  • مدت زیادی از اخرین تجربه ورزشی او گذشته باشد.
  • به صورت ناپیوسته تمرین کرده باشد.
  • بدن او آمادگی کامل برای تمرینات سخت‌تر را نداشته باشد.
  • به تازگی تمرینات ورزشی را شروع کرده باشد.

اگر یکی از شرایط بالا را داشته باشید، برنامه ورزش مقدماتی در منزل مناسب شماست. درصورتیکه‌ فکر می‌کنید شرایط بالا را ندارید و بدن شما در سطح آمادگی پایین‌تری می‌باشد یا شرایط استفاده از تجهیزات ورزشی ساده را ندارید از برنامه عمومی ورزش در خانه فیتولند استفاده کنید.

ورزش مقدماتی در خانه

افرادی که به تازگی ورزش را شروع کرده‌اند باید نکات خاصی را در نظر بگیرند تا سلامت آن‌ها به خطر نیافتد. نحوه انجام حرکت و تعداد آن یکی از اصول مهم در ورزش و خصوصا تناسب اندام است. برای اینکه بتوانید بدن را برای چربی سوزی، افزایش حجم عضلات و کاهش درصد چربی در بین بافت ماهیچه‌ای پرورش دهید باید اصول و قواعد برنامه مقدماتی ورزش در خانه را رعایت کنید.

یادآور می‌شویم که شما برای داشتن یک اندام ایده‌آل لزوما نیاز به ابزار و تجهیزات باشگاهی ندارید. تنها با چند ابزار ساده ورزشی ( کش ورزشی ترجیحا کش CX، دمبل ترجیحا سبک، طناب برای حرکات هوازی و توپ فیت‌بال) می‌توانید باشگاه را در خانه خود داشته باشید. فیتولند به شما قول می‌دهد به عنوان یک فرد مبتدی از نتیجه برنامه ورزش مقدماتی در منزل شگفت زده خواهید شد.

ورزش مقدماتی در خانه

سخن پایانی

ورزش و تحرک یک امر مهم و حیاتی برای جسم و روح انسان به‌شمار می‌رود. در کنار سلامت عمومی بدن، تناسب اندام برای یک زندگی شاد و نرمال بسیار اهمیت دارد. بنابراین انتخاب شما برای شروع ورزش مقدماتی در منزل یک انتخاب برای تضمین سلامتی است. فیتولند در این راه در کنار شما خواهد بود تا با برنامه مقدماتی ورزش در خانه طبق اصول علمی و ورزشی شما را برای رسیدن به هدفتان یاری کند.

در صورتی‌که شما از سطح آمادگی بالاتری برخوردار هستید می‌توانید از برنامه‌های تمرین در منزل سطوح نیمه‌حرفه‌ای یا حرفه‌ای استفاد نمایید.

 

PN:0306

۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question