معرفی برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه فیتولند، مجموعه‌ای از تمرینات فول بادی، تمرینات هوازی، تمرینات افزایش حجم عضلات و تمرینات کاهش درصد چربی است. این برنامه مناسب افراد با سابقه ورزشی متوسط می‌باشد که شامل  4 تیپ برنامه I1, I2, I3  و I4 می‌باشد. تمامی برنامه‌های فیتولند توسط مربیان متخصص بدنسازی و تناسب اندام طراحی می‌شوند و کاملا علمی و تخصصی هستند.

اگر شما جزو افرادی هستید که برای مدتی به باشگاه رفته یا به صورت فردی ورزش را انجام داده‌اید و به صورت خلاصه بدن شما از آمادگی اولیه برخوردار است این تمرینات مختص شماست. برنامه نیمه حرفه‌ای تمرین در منزل بخشی از ورزش بدنسازی است که به شما این امکان را می‌دهد تا در محیط منزل حتی با دوستان و اعضای خانواده به راحتی و با یک برنامه کامل ورزشی به اندام ایده‌آلتان برسید.

مزایای برنامه نیمه ‌حرفه‌ای ورزش در خانه فیتولند

مزایای ورزش نیمه حرفه‌ای در خانهشما با خرید برنامه ورزش در خانه فیتولند حداقل مزایای زیر را خواهید داشت.

  • حفظ سلامت بدن و تناسب اندام
  • تجهیزات ورزشی ساده؛ برای ورزش نیمه حرفه‌ای در خانه شما نیاز به تجهیزات خاصی ندارید. با چند ابزار ساده از جمله دمبل، کش ورزشی، طناب و توپ فیت‌بال باشگاه را در خانه خواهید داشت.
  • صرفه‌جویی در زمان روزمره زندگی؛ نیاز نیست حتما زمان زیادی را برای رفت‌ و آمد به باشگاه، عوض کردن لباس‌ها، بستن ساک و…. صرف کنید. با ورزش نیمه ‌حرفه‌ای در خانه فیتولند کلی زمان اضافه خواهید داشت.
  • صرفه‌جویی در هزینه؛ شما می توانید بدون هزینه‌های اضافه برای خرید تجهیزات گران قیمت یا هزینه شهریه باشگاهی با یک برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه و با چند ابزار ساده ورزشی در سطح باشگاهیی تمرین کنید.
  • سرعت؛ شما می‌توانید با سرعت خودتان ورزش کنید و منتظر هیچ وسیله‌ای نمانید یا استرس خالی کردن دستگاه برای نفری بعدی را نداشته باشید.
  • ورزش خانوادگی: شما می‌توانید به راحتی با اعضای خانواده اقدام به ورزش کنید. علاوه بر نشاط و شادی بیشتر به فرهنگ سلامتی و ایجاد یک سبک زندگی سالم برای اعضای خانواده خود کمک خواهید کرد.

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه شامل چه حرکاتی می‌شود؟

این برنامه شامل 4 برنامه I1, I2, I3 و I4 می‌باشد که هر برنامه با یک هدف خاص طراحی شده است. جدول زیر به صورت دقیق‌تر این توضیحات را شامل می‌شود. برنامه نیمه حرفه‌ای تمرین در منزل فیتولند روی تمرینات فول بادی، تمرینات هوازی، تمرینات افزایش حجم عضلات و تمرینات کاهش درصد چربی متمرکز شده است.

جدول راهنمای برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه فیتولند

برنامه نیمه حرفه‌ای تمرین در منزل فیتولند شامل 4 برنامه می‌باشد که هر کدام از این برنامه‌ها با هدف خاصی طراحی شده است. به عنوان مثال برنامه I4 روی چربی سوزی و تقویت عضلات متمرکز است. این برنامه شامل دو برنامه می‌باشد که هر کدام 13 حرکت تمرینی دارد. شما طی سه هفته و هر هفته سه جلسه تمرین یکساعته خواهید داشت.

آشنایی با سطح تمرینات نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

با فواید و دلایل برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه آشنا شدیم. اما قطعا کنجکاو شده‌اید تا سطح تمرینی این برنامه را بدانید.  اساتید برجسته بدنسازی و تناسب اندام در فیتولند با بهره‌گیری از علم روز بدنسازی و تجربه عملی خود این برنامه‌ها را طراحی کرده‌اند.

در ادامه با نمونه‌ای از این تمرینات آشنا خواهید شد.

نام حرکت: زیر بغل دمبل جفت در حالت شنا

تعداد حرکت: 10*3
دمبل‌ها را در دست بگیرید و به حالت چهار دست و پا دراز بکشید، نقطه تماس دست‌ها با سطح زمین دمبل‌ها باشند، این وضعیت شروع حرکت می‌باشد.

یکی از دست‌ها را به همراه دمبل از سطح زمین بلند کنید و دمبل را تا راستای سینه بالا بکشید. به حالت شروع حرکت برگردید، این حرکت را برای دست دیگر نیز تکرار کنید.

سخن پایانی

برنامه ورزش در خانه نیمه حرفه‌ای با هدف تناسب اندام، عضله‌سازی و کاهش درصد چربی برای افرادی که کمی سابقه ورزشی داشته باشند مناسب و مفید می‌باشد.

در صورت علاقه می‌توانید سایر برنامه‌های ورزش در خانه در سطوح عمومی، مقدماتی و حرفه‌ای را نیز دنبال کنید. یا اگر در محیط کار خود علاقمند به انجام تمرینات ساده ورزشی باشید برنامه تمرین در محل کار فیتولند را دنبال کنید.

شما می‌توانید در صورت تمایل از انواع برنامه‌های تمرینی و برنامه‌های رژیم غذایی فیتولند استفاده نمایید:

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه ورزش در محل کار

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه پیشرفته بدنسازی ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

PN:0307

۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question