معرفی برنامه تناسب اندام بانوان

معرفی برنامه تناسب اندام بانوان

برنامه تناسب اندام بانوان یک برنامه پیشرفته تناسب اندام بانوان در طول 4 هفته و شامل 12 جلسه تمرین می‌باشد. در هر جلسه شما 14 تمرین انجام خواهید داد. بسیاری از خانم‌ها بدون داشتن سابقه ورزشی حرفه‌ای برای داشتن اندامی جذاب به دنبال یک برنامه بدنسازی مناسب جهت فرم‌دهی عضلات خود، خصوصا سینه، شکم، پهلو، باسن و چربی سوزی هستند.

مهم‌ترین بخش برنامه تمرین تناسب اندام بانوان، شامل تمرینات چربی‌سوزی و تقویت عضلات برای داشتن یک اندام ایده‌آل است که تیم مربیان بدنسازی  فیتولند  به صورت تخصصی در این برنامه به آن پرداخته‌اند.

جدول راهنمای برنامه تناسب اندام بانوان

جدول راهنمای برنامه تناسب اندام بانوان

چرا برنامه تناسب اندام بانوان فیتولند؟

برنامه تخصصی تناسب اندام بانوان فیتولند با هدف چربی‌سوزی و تقویت عضلات ویژه بانوان طراحی شده است. این برنامه تمرینی با تکیه بر علم بدنسازی و زیر نظر مربیان با تجربه کشور طراحی شده است. استفاده از کمترین امکانات باشگاهی در حین تمرین، یکی از مزیت‌های برنامه حرفه‌ای تناسب اندام بانوان فیتولند است.

در صورتی که شما حداقل تجهیزات ورزشی در منزل را داشته باشید یک برنامه ورزش در خانه نیز به حساب می‌آید. فقط اراده شما کافیست تا با برنامه تناسب اندام ویژه بانوان به تناسب اندام ایده‌آل خود برسید. برنامه تمرینی تناسب اندام بانوان فیتولند، با تبدیل چربی‌های اضافی بدن به انرژی، عامل مهمی در چربی‌سوزی است و شما علاوه بر کاهش وزن با احساس شادی و نشاط همراه خواهید شد.

این تمرینات یک برنامه تناسب اندام بانوان برای کاهش وزن نیز محسوب می‌شود.

انواع تمرینات تناسب اندام بانوان  در 4 هفته

برنامه تناسب اندام بانوان شامل تمرینات تخصصی بدنسازی از جمله حرکات هوازی و حرکات قدرتی و استقامتی خواهد بود. هدف اصلی برنامه، کاهش چربی‌های اضافه در بدن و تقویت عضلات است.

فیتولند با ارائه یک برنامه تمرین تخصصی تناسب اندام بانوان با 3 جلسه تمرین هفتگی، مجوعه‌ای کامل از برنامه چربی سوزی و تقویت عضلات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

این برنامه تمرینی برای 12 جلسه تمرین طراحی شده است. شما در هر جلسه تمرین حدود 14 تمرین انجام خواهید داد تا به فرم بدنی مناسب خود نزدیک شوید. روش انجام درست حرکات تمرینی یکی از موضوعاتی است که در برنامه فیتنس بانوان توسط متخصصین فیتولند آموزش داده شده است.

برنامه تناسب اندام بانوان فیتولند چه امتیازاتی دارد؟

برنامه تمرین تخصصی تناسب اندام بانوانمهمترین دلیل برای انتخاب برنامه تمرین تناسب اندام ویژه بانوان این است که شما با هر سابقه و تجربه ورزشی می‌توانید آن را اجرا کنید. بدون این‌که به بدن خود فشار وارد کنید یا آسیب بزنید.

اگر اضافه وزن داشته باشید در کاهش وزن، راهنمای خوبی برای شماست و اگر به دنبال پیکر تراشی هستید انتخاب برنامه ورزشی بانوان فیتولند یک انتخاب عالیست. ضمن این‌که نیاز نیست حتما هر روز به باشگاه بروید. با برنامه فیتنس ویژه بانوان:

  • تمرکز برنامه بر روی فرم‌دهی به عضلات و اندام بانوان می‌باشد. شما قادر خواهید بود با تکرار این برنامه به اندام جذاب زنانه نزدیک‌تر شوید. تقویت عضلات و چربی‌سوزی از ویژگی‌های کلیدی برنامه فیتنس بانوان فیتولند می‌باشد.
  • زمان خود را مدیریت کرده و هر زمان که خواستید در منزل یا باشگاه به تمرین بپردازید. ولی تواتر تمرینات و روزهای تمرین را نباید فراموش کنید.
  • اطمینان داشته باشید که جدیدترین و به‌روزترین موضوعات علم ورزش در این برنامه دیده شده است.
  • برنامه تمرین تخصصی تناسب اندام بانوان با توجه به شرایط بدنی و هدف عمومی بانوان از فیتنس طراحی شده است و تمامی نکات لازم در نظر گرفته شده است.
  • برنامه تمرین تناسب اندام بانوان با کمترین امکانات باشگاهی قابل اجراست. نیاز به صرف هزینه اضافه برای رفتن به باشگاه‌ نیست.

برنامه تناسب اندام بانوان برای کاهش وزنسخن پایانی

داشتن یک جامعه سالم و پرنشاط با سلامت روحی و جسمی افراد آن جامعه ارتباط مستقیم دارد. از این‌رو فیتولند با ارائه برنامه تناسب اندام بانوان قصد دارد تا علاوه بر تحقق‌پذیری رویای تناسب اندام و سلامتی زنان، جامعه‌ای زیباتر و شادتر را در کنار همه‌ شما عزیزان بسازد.

برای رسیدن به اندامی ورزشکاری می‌توانید از برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان فیتولند نیز در ادامه کمک بگیرید. در صورت تمایل می‌توانید از انواع برنامه‌های تمرینی و رژیم غذایی فیتولند با اطمینان کامل استفاده نمایید.

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری

PN:0317

۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question