برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

آیا به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه در تناسب اندام و بدنسازی هستید؟ داشتن یک برنامه اختصاصی بدنسازی حرفه‌ای بهترین انتخاب برای شماست. آیا داشتن یک برنامه آنلاین بدنسازی زیر نظر یک مربی متخصص امکان‌پذیر است؟ فیتولند با کمک مربیان مجرب خود از هر نقطه‌ای از کشور که باشید، امکان داشتن یک برنامه تمرین بدنسازی با راهنمایی و مشاوره لازم از بهترین مربیان را برای شما فراهم نموده است.

وقت خود را با انجام حرکات و برنامه بدنسازی اختصاصی غیرحرفه‌ای تلف نکنید. بسیاری از افراد زیر نظر مربیان ناکارآمد با یک برنامه بدنسازی اشتباه به نتیجه دلخواه خود نرسیده‌اند. در حالی که یک برنامه اختصاصی فیتنس یا بدنسازی، زمان رسیدن به هدفتان را حداقل 3برابر کوتاه‌تر خواهد کرد.

با فیتولند همراه باشید تا بهترین برنامه تمرین آنلاین ورزشی را برای تناسب اندام و داشتن فرم بدنی مناسب، زیر نظر مربیان متخصص و دارای گواهی مربی‌گری از فدراسیون بدنسازی ایران داشته باشید.

ما به شما علاوه بر ارایه یک برنامه خاص تمرینی، آموزش خواهیم داد به شکلی صحیح و درست حرکات را اجرا کنید. شما علاوه بر برنامه تمرینی می‌توانید یک برنامه تغذیه ورزشی یا رژیم غذایی مناسب خود را در کنار برنامه مکمل‌های ورزشی دریافت کنید. ضمن انکه می‌توانید سوالات خود را مطابق با برنامه درخواستی از مربی خود سوال کنید.

برنامه اختصاصی بدنسازی

ویژگی های یک برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی خوب:

تعیین یک برنامه اختصاصی بدنسازی و تناسب اندام که واقعا تاثیرگذار باشد کار ساده و راحتی نیست. به همین دلیل خیلی از افراد که زیر نظر مربی تمرین می‌کنند، نتیجه دلخواه عایدشان نمی‌شود. این روزها انواع برنامه‌های تمرین بدنسازی را در سایت‌های مختلف ورزشی می‌بینیم اما اینکه بدانیم کدام یک به لحاظ طراحی و اصول علمی درست است کار راحتی نیست.

 • مهمترین ویژگی یک برنامه اختصاصی بدنسازی این است که بر اساس توانایی و هدف شما نوشته شده باشد. شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه، نیاز نیست همه تمرینات بدنسازی را انجام دهید. مثلا اگر فقط سیکس‌پک برای شما مهم است نیاز نیست اسکات را زیاد تکرار کنید یا لیفت‌های سنگین بزنید.

مفهوم یک برنامه اختصاصی بدنسازی این است که بر اساس نیاز و توانایی بدنی شما نوشته شود.

ویژگی برنامه بدنسازی اختصاصی

 • دومین ویژگی یک تمرین اختصاصی بدنسازی این است که بتوانید مدیریت درستی در افزایش حجم و چربی‌سوزی بدن خود داشته باشید. بهتر است هدف خود را روی حرکاتی بگذارید که بافت عضلانی بدون چربی را بیشتر افزایش می‌دهد.

یک برنامه اختصاصی دقیق باید موجب رشد عضلات شده و سیستم مرکزی بدن را به درستی تحریک کند. بسیاری از حرکات، استقامتی هستند که با انجام آنها افزایش حجم درستی را نتیجه خواهید گرفت.

برنامه اختصاصی فیتنس

 • سومین ویژگی که می‌توان برای یک برنامه بدنسازی اختصاصی مثال زد برنامه‌ای است که در دراز مدت سلامت جسمی شما را به مخاطره نیاندازد. بلند کردن وزنه‌ها با وزن‌های بالا و تکرار آن بدون رعایت نکات، شاید امروز برای شما هیجان‌انگیز به نظر بیاید اما قطعا در دراز مدت روی مفاصل شما تاثیر خواهد گذاشت. پس این نکته مهم را فراموش نکنید.

برنامه تمرین بدنسازی

 • چهارمین ویژگی که برای یک برنامه تمرین اختصاصی بدنسازی می‌توان در نظر گرفت حرکات آمادگی جسمانی مناسب از جمله تمرینات هوازی، حرکات کششی مناسب و تمرینات انعطافی است که بر حسب هدف ورزشی شما تناوب تکرار آن باید در نظر گرفته شود.

برنامه آنلاین بدنسازی

 • آخرین ویژگی یک برنامه اختصاصی فیتنس شامل دقت در ست‌های تمرینی، نحوه درست انجام تمرین‌ها، تکرار حرکات و حتی زمان استراحت بین آنهاست که البته بستگی به فیزیک و شرایط جسمی و سابقه ورزشی شما دارد.

با همراهی و پشتیبانی تیم مربیان فیتولند، نتایج یک برنامه بدنسازی اختصاصی خوب را خواهید دید و مربیان ما را در کنار خود احساس خواهید کرد.

کیفیت برنامه اختصاصی آنلاین فیتولند کاملا تضمین شده و یک برنامه آنلاین بدنسازی مختص شرایط و فیزیک شما ارائه خواهد شد.

چرا مربی متخصص برای ارایه برنامه آنلاین بدنسازی ضروری است؟

قدرت برنامه بدنسازی اختصاصی توسط مربی که آن را تنظیم کرده تعیین می‌شود. نوشتن یک برنامه اختصاصی بدنسازی نیاز به تخصص و دانش خاص خود دارد. مربی که برنامه ورزشی را برای شما می‌نویسد، باید در ابتدا نسبت به انواع ماهیچه‌ها، ساختار بدنی و استخوانی افراد، ضعف‌های بدنی و توانایی رفع آنها، بافت‌های ماهیچه‌ای، نحوه افزایش حجم و چگالی ماهیچه‌ها و یا کاهش چربی از داخل بافت‌های عضلانی، شناخت نقش مواد غذایی و معدنی در بدن و تعیین یک رژیم غذایی اختصاصی مناسب و…..آگاهی و تسلط و تجربه کافی داشته باشد.

برنامه بدنسازی آنلاین

در ادامه باید به فیزیک اندامی و عادات غذایی ورزشکار توجه کند تا بتواند بهترین تصمیم را برای نوشتن یک برنامه اختصاصی حرفه‌ای و خاص شما بگیرد. چنانچه مربی در یکی از موارد بالا اشتباه کند و یا تمرینات نامناسبی را برنامه‌ریزی نماید، ممکن است فرد دچار مشکلات جبران ناپذیری شود.

 

برنامه اختصاصی بدنسازی فیتولند برای چه افرادی مناسب می‌باشد؟

شما فقط از یک مربی حرفه‌ای و با تجربه می‌توانید یک برنامه اختصاصی تناسب اندام و برنامه تمرین بدنسازی که برای شما مناسب باشد، دریافت کنید.

تیم کارشناسان فیتولند متشکل از مربیان توانمند و بین المللی یک انتخاب عالی جهت مشاوره و دریافت یک برنامه اختصاصی بدنسازی می‌باشد. پس تردید را کنار بگذارید و همین الان با چند کلیک ساده، اختصاصی‌ترین برنامه آنلاین بدنسازی را دریافت کنید. این مطمئن‌ترین راه جهت دریافت یک برنامه ورزشی اختصاصی برای شماست.

شما در هر رده و سطح ورزشی که باشید می‌توانید یک برنامه اختصاصی ورزشی متناسب با شرایط خود داشته باشید. قطعا برنامه اختصاصی تناسب اندام برای یک فرد مبتدی با برنامه اختصاصی فیتنس برای یک شخص حرفه‌ای و با تجربه متفاوت خواهد بود. ضمن اینکه هدف ورزشی افراد با هم متفاوت است و هر فرد بر مبنای هدف ورزشی خود به یک برنامه بدنسازی اختصاصی نیاز دارد.

مربی برنامه اختصاصی بدنسازی

برنامه انلاین بدنسازی فیتولند به این افراد از هر رده سنی و جنسی توصیه می‌شود:

 • اگر در شهر یا محلی که به باشگاه می‌روید امکان دسترسی به مربیان متخصص وجود ندارد.
 • اگر پرداخت شهریه مربی و دریافت برنامه تمرین ورزشی برای شما مقرون به صرفه نیست.

انواع برنامه‌های تمرین اختصاصی فیتولند

انواع برنامه‌های اختصاصی ما شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی
 2. برنامه تغذیه ورزشی و رژیم غذایی اختصاصی
 3. برنامه مکمل ورزشی اختصاصی

نحوه استفاده از برنامه اختصاصی آنلاین بدنسازی فیتولند

 1. شما ابتدا لازم است فرم زیر را تکمیل نموده و نیاز خود را در مورد برنامه تمرینی،‌ برنامه تغذیه و احتمالا نیاز به مصرف مکمل را مشخص کنید.
 2. مربیان متخصص فیتولند طی بازه زمانی حداکثر 5 روز کاری بر اساس اطلاعات دریافتی شما، برنامه تمرین اختصاصی شما را طراحی می‌کنند.
 1. این برنامه تمرین اختصاصی شامل جلسات، ست‌ها، تمرینات هر ست، روش صحیح انجام تمرین و تصاویر راهنما می‌باشد.
 2. شما می‌توانید در مدت دریافت برنامه به صورت رایگان از مربی خود سوال پرسیده و راهنمایی لازم را داشته باشید.

 

برنامه بدنسازی اختصاصی آنلاین

سخن پایانی

در این نوشته سعی کردیم تا اهمیت یک برنامه ورزشی اختصاصی در هر سطح ورزشی را برای شما تشریح کنیم. قطعا با نگاه دقیق‌تر به این مسئله، نتیجه بهتری را از برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی خود خواهید گرفت بدون این‌که نگران باشید. کیفیت برنامه‌های ارائه شده از تیم ورزشی فیتولند تضمین شده است و فیتولند افتخار دارد به عنوان یک مرکز و سایت معتبر، بهترین برنامه آنلاین بدنسازی را ارائه کند. با تکمیل فرم با مربیان و مشاورین فیتولند در ارتباط باشید.

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان

برنامه تناسب اندام بانوان

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری

برنامه رژیم غذایی دوران بارداری

برنامه رژیم غذایی بعد از بارداری

PN:0303


1 اطلاعات فردی
2 هدف ورزشی
3 اطلاعات تکمیلی
4 اطلاعات تکمیلی اختیاری
5 ثبت و پرداخت

۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question