برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان

برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان ۱۳۴۰ کالری
 • برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان یک رژیم ۱۳۴۰ کالری بوده و برای افرادی مناسب است که روزانه به حدود ۱۳۴۰ کالری نیاز دارند. اگر شما هم در مسیر لاغری و کاهش وزن یا افزایش وزن به این میزان کالری نیاز دارید؛ این برنامه رژیم غذایی لاغری برای شما مناسب می‌باشد. توصیه می‌کنیم پیش از اجرای این برنامه موارد زیر را مطالعه کنید.

  رژیم غذایی لاغری رایگان یک ماهه ۱۳۴۰ کالری برای چه افرادی مناسب هست؟

  برای اطمینان از مناسب بودن این برنامه برای شما میزان کالری مورد نیاز روزانه خود را به صورت رایگان در فیتولند محاسبه نمایید. برای این‌کار بر روی کلمه ” محاسبه میزان کالری مورد نیاز ” کلیک فرمایید.

  این نوشته به شما پیشنهاد می‌شود : محاسبه کالری مورد نیاز بدن

  میزان کالری دوران رژیم شما نباید با میزان کالری مورد نیاز روزانه شما تفاوت زیادی داشته باشد. این نکته بسیار حایز اهمیت می‌باشد. مثلا اگر در شرایط فعلی شما با انجام محاسبه بالا به ۲۵۰۰ کالری در روز نیاز دارید؛ نباید به یکباره میزان کالری مورد نیاز خود را به ۱۳۴۰ کالری برسانید. با این کار سرعت کاهش وزن شما افزایش نمی‌یابد. بلکه متابولیسم بدن شما به صفر می‌رسد. زیرا بدن به حالت آماده باش برای محافظت از خود وارد می‌شود.

  در نتیجه برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان ۱۳۴۰ کالری برای افرادی مناسب است که ماکزیمم به ۱۸۵۰ و حداقل به ۱۳۴۰ کالری در روز نیاز دارند. اگر برای حفظ وزن فعلی خود به کمتر از ۱۳۴۰ کالری در روز احتیاج دارید؛ این رژیم سبب افزایش وزن شما می‌شود.

  در صورتی‌که با انجام محاسبات بالا شما به میزان کالری متفاوت‌تر ( کمتر یا بیشتر ) نیاز داشتید می‌توانید از بخش برنامه رژیم آماده فیتولند انتخاب خود را انجام دهید. در این بخش رژیم‌های لاغری و تناسب اندام از 1220 کالری تا 2120 کالری قابل دریافت می‌باشد.

  برای دریافت فایل کامل برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان به صورت پی دی اف کلیک کنید.

  توصیه‌های عمومی و مهم برای اجرای برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان فیتولند

  رژیم لاغری یک ماهه رایگان

  جهت دست‌یابی به اهداف تناسب اندام خود با یک رژیم غذایی برای لاغری نکات زیر را رعایت فرمائید:

  ۱- رژیم غذایی خود را بر اساس لیست پیشنهادی برنامه‌ریزی کنید. اما اگر به هر دلیلی امکان صرف وعده غذایی پیشنهادی را ندارید؛ از معادل‌های غذایی استفاده نمایید. این فایل به همراه رژیم غذایی برای شما ارسال شده است.

  ۲- هیچ‌یک از وعده‌های غذایی و میان‌وعده‌ها را حذف نکنید. زیرا این تعداد وعده غذایی برای بهینه شدن متابولیسم شما در نظر گرفته شده‌اند.

  ۳- هر کدام از وعده‌ها را در ساعت پیشنهادی مصرف کنید. این‌کار به تنظیم ساعتی درونی بدن و افزایش اثربخشی کمک می‌کند.

  انواع برنامه رژیم غذایی لاغری و افزایش وزن و رژیم های بارداری و رژیم های درمانی گیف

  ۴- اگر در یک روز به هر علتی به رژیم خود پایبند نبودید؛ دلسرد نشوید. در طی هفته امکان جبران آن برای شما وجود دارد. تنها به شرطی که در ادامه بر رژیم خود پایبند بمانید.

  ۵- اندازه مواد غذایی در نظر گرفته شده برای هر وعده را رعایت کنید. زیرا حجم و کالری تمامی وعده‌های غذایی بهینه شده‌اند. بنابراین یک وعده غذایی را از سایر وعده‌ها سنگین‌تر نکنید. این‌کار سبب کاهش سوخت و ساز بدن می‌شود.

  ۶- تمرینات ذهن‌آگاهی را فراموش نکنید. این تمرینات در اثربخشی و ماندگاری تاثیرات رژیم غذایی بسیار موثر هستند.

  ۷- با دانلود برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان به وزن ایده‌آل خود نخواهید رسید. کاهش یا افزایش وزن یک فرآیند نوسانی و زمان‌بر است. صبور باشید و جهت رسیدن به اهداف تناسب اندام خود به رژیم پایبند باشید.

  این نوشته به شما پیشنهاد می‌شود : برنامه رژیم لاغری رایگان

  وعده صبحانه در رژیم غذایی رایگان ۱۳۴۰ کالری

  لازم است هر یک روز در میان تخم‌مرغ آب‌پز را با پنیر ساده جایگزین نمایید. سعی کنید صبحانه خود را ساعت ۷ صبح میل کنید. زیرا این زمان بهترین زمان صرف صبحانه برای تناسب اندام است.

  صبحانه برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان

  میان وعده صبح:

  میان‌ وعده‌ها از گرسنگی و پرخوری زیاد در وعده‌های اصلی جلوگیری می‌کند. همچنین علاوه بر تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن، سبب افزایش میزان متابولیسم نیز می‌شوند. در رژیم ۱۳۴۰ کالری مجاز به مصرف یک واحد میوه هستید. بهترین زمان داشتن میان وعده صبح ساعت ۱۰ صبح است. جهت انتخاب میوه دلخواه از فایل ارسالی معادل‌های غذایی استفاده کنید.

  میان وعده صبح برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان

  وعده ناهار

  ساعت ۱۳ ظهر بهترین زمان مصرف ناهار در برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان است. برای تنظیم سیستم گوارشی و رسیدن به اهداف تناسب اندام ناهار را در این ساعت میل کنید. همچنین تمامی مواد غذایی توصیه شده را میل نمایید. ممکن است به هیچ عنوان قادر به مصرف مواد غذایی توصیه شده نباشید. در این صورت از جدول معادل‌های غذایی کمک بگیرید. این جدول به همراه رژیم غذایی برای شما ارسال شده است.

  ناهار برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان

  میان وعده عصر:

  میان وعده عصر را حذف نکنید. بلکه آن را در ساعت ۴ عصر میل کنید. این میان وعده سبب سیر نگهداشتن شما تا وعده شام می‌شود. در میان‌ وعده عصر یک سهم میوه و یک لیوان چای به همراه یک واحد قند میل کنید. می‌توانید این میزان را به دو میان وعده با فاصله از هم تبدیل کنید. سهم میوه خود را پس از چای صرف کنید.

  برای دریافت فایل کامل برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان به صورت پی دی اف کلیک کنید.

  در میان وعده عصر هر دمنوش دلخواه و یا ترجیحا چای سبز را برای تسریع در متابولیسم جایگزین چای نمایید. نوشیدنی‌های کافئین‌دار مثل چای و چای‌سبز را بعد از ساعت ۶ عصر مصرف نکنید. زیرا این نوشیدنی‌ها کیفیت خواب شبانه را کاهش می‌دهند.

  میان وعده عصر برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان

  وعده شام:

  ساعت ۷ عصر بهترین زمان صرف شام برای بهبود سلامت بدن، هماهنگی با ساعت بدن و افزایش متابولیسم می‌باشد. وعده شام خود را در این زمان میل کنید. تمامی مواد غذایی موجود در برنامه رژیم غذایی را مصرف کنید. اگر به هیچ عنوان امکان مصرف یکی از موارد را ندارید، از فایل راهنمای تغذیه کمک بگیرید.

  انواع برنامه رژیم غذایی لاغری و افزایش وزن و رژیم های بارداری و رژیم های درمانی گیف

  برای پر شدن سریع‌تر معده و پیشگیری از یبوست سالاد را پیش از سایر مواد غذایی میل کنید. هرگز سالاد را از رژیم حذف نکنید.

  شام برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان

  وعده آزاد:

  وعده آزاد جهت مدیریت هوس‌های غذایی و پایداری رژیم در نظر گرفته می‌شود. در آن میزان مشخص از تنقلات یا مواد غذایی فاقد کالری را مصرف نمایید. به خاطر داشته باشید مصرف این وعده اختیاری است. اما هرگز بیش از مقادیر ذکر شده میل نکنید.

  برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان وعده آزاد

  حجیم کردن این وعده بیش از مقادیر توصیه شده سبب شکست رژیم می‌شود. بنابراین به اندازه مصرف کنید. اگر وعده آزاد داشتید؛ حتما فعالیت بدنی خود را افزایش دهید. این کار برای کاهش وزن و تسریع متابولیسم بسیار مهم است.

  همچنین می‌توانید از میزان کربوهیدارت خود کم کنید. به طور مثال یک واحد نان را در طول روز حذف کنید. اما به هیچ عنوان با این روش برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان را تغییر ندهید. زیرا میزان مواد غذایی و ترکیب آن‌ها در چربی سوزی و سرعت کاهش وزن شما تاثیرگذار است.

  بهترین کار مصرف از مواد غذایی بدون محدودیت در میان‌ وعده‌ها و پیش از صرف وعده‌های اصلی است. با این روش حجم معده پر شده و پایبندی به رژیم آسان‌تر است. علاوه بر این سبب کاهش گرسنگی و پیشگیری از یبوست می‌شود.

  این نوشته به شما پیشنهاد می‌شود : رژیم غذایی کم کربوهیدارت

  فعالیت بدنی در کنار برنامه رژیم غذایی لاغری

  فعالیت بدنی منظم هم باعث کاهش وزن و لاغری شما خواهد شد و هم خطر ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها را از بین خواهد برد. شما به جای آن‌که تنها با یک رژیم غذایی سخت به دنبال کاهش وزن و لاغری خود باشید می‌توانید با انجام یک برنامه تمرینی منظم ولی نه بسیار سخت در کنار برنامه غذایی خود مطمئن‌تر به تناسب اندام برسید. حتی در این شرایط ورزش کردن باعث می‌شود انگیزه شما برای ادامه مسیر سلامتی به دلیل تغییرات در سطح انرژی بدن بیشتر شود. کاهش فشار خون، خطر ابتلا به دیابت نوع 2 و کاهش سکته قلبی و کاهش سطح کلسترول خون، کاهش پوکی استخوان و کاهش دردهای عضلانی از جمله مزایای انجام تمرینات ورزشی منظم هستند.

  برنامه تمرین بدنسازی و تناسب اندام گیف

  شما با انجام روزانه 15 دقیقه ورزش متوسط می‌توانید در حدود 100 کالری بسوزانید. خوب اگر این تمرین را به صورت منظم و طی یکسال انجام دهید و سطح کالری مصرفی خود را ثابت نگه دارید همین ورزش کردن می‌تواند 4 الی 6 کیلو وزن شما را در طی یکسال کاهش دهد. این می‌تواند یک پیشرفت خوب باشد. به این نکته نیز توجه کنید که ورزش کردن علاوه بر محاسن بالا به دلیل افزایش اعتماد به نفس و کاهش سطح استرس و اضطراب باعث می‌شود با اراده قوی‌تر برنامه رژیم غذایی لاغری خود را دنبال کنید. 

  بنابراین در کنار رژیم برای رسیدن به تناسب اندام حتما ورزش کنید. اگر امکان رفتن به باشگاه را ندارید؛ از برنامه ورزش در خانه فیتولند استفاده کنید. همچنین انجام یکی از فعالیت‌های رایگان زیر نیز می‌تواند مفید باشد.

  • ۲۰ دقیقه دو درجا
  • ۶۰ دقیقه پیاده‌روی
  • ۲۰ دقیقه دوچرخه
  • ۱۵ دقیقه طناب زدن
  • ۲۰ دقیقه پینگ‌پونگ با دیوار

  برنامه غذایی یک ماهه رایگان

  راهنمای درست وزن کردن در برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان

  ۱-  هر هفته در یک روز مشخص خود را ورزن کنید.

  ۲-  حتما ترازوی خود را قبل از وزن کردن تنظیم نمایید.

  ۳- همیشه بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب شبانه و پس از رفتن به دستشویی خود را وزن کنید.

  4- یک معیار ۱۰ کیلوگرمی برای تست صحیح بودن ترازو انتخاب کنید. هر بار پیش از وزن کردن با آن از صحیح بودن ترازو مطمئن شوید.

  سخن پایانی

  تنها با دریافت برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان به هیکل ایده‌آل خود دست نخواهید یافت. پایبندی به رژیم غذایی برای لاغری و داشتن فعالیت بدنی کافی تنها راه اصولی تناسب اندام و لاغری است. رمز زیبایی اندام و کاهش وزن در مصرف کافی مواد غذایی سالم و طبیعی است.

  این رژیم غذایی برای افرادی مناسب است که روزانه به حدود ۱۳۴۰ کالری نیاز دارند. اصلاح عادات نادرست غذایی و رفتار درمانی مهم‌ترین نکته کلیدی تثبیت وزن می‌باشد. مثبت بیاندیشید و برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید.

  N:0423

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳۰ رای

  محصولات مرتبط

  2 دیدگاه برای برنامه رژیم غذایی لاغری یک ماهه رایگان ثبت شده است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp همکار مورد نظر خود را انتخاب کنید