برنامه رژیم غذایی

برنامه رژیم غذایی فیتولند

برنامه رژیم غذایی فیتولند زیر نظر متخصصین مجرب تغذیه و به صورت کاملا اختصاصی برنامه‌ریزی و طراحی می‌شود. انواع رژیم‌های غذایی کم کربوهیدارت، کتوزنیک، پرپروتئین از چمله این برنامه‌های غذایی هستند. متخصصین تغذیه فیتولند بر اساس شرایط فیزیکی، برنامه غذایی و عادت‌های غذایی شما، بهترین برنامه و منعطف‌ترین برنامه رژیمی را برای شما طراحی خواهند کرد.

اهمیت برنامه رژیم غذایی

بدون داشتن یک برنامه غذایی رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن ایده‌ال کاری بسیار دشوار خواهد بود. بهتر است شما برای اثربخشی بهتر در کنار برنامه غذایی یک برنامه تمرینی نیز داشته باشید.

انواع برنامه رژیم غذایی فیتولند

انواع برنامه‌های رژیم غذایی موثر  که توسط متخصصین فیتولند ارایه می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

لازم به توضیح است برای افرادی که ممکن است مشکلات مربوط به کلیه یا دیابت داشته باشند، بعد از مرحله تشخیص و بررسی اطلاعات پزشکی مشتری، ممکن است برنامه رژیم غذایی خاص‌ توسط متخصصین طراحی شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله انواع‌ رژیم‌های غذایی را در فیتولند دنبال کنید و اگر به دنبال اطلاعات دقیق‌تر در معرفی هر کدام از رژیم‌های غذایی بالا هستید، روی آن کلیک کنید.

برنامه رژیم غذایی فیتولند شامل چه مواردی می‌باشد

متخصصان بخش تغذیه و رژیم غذایی فیتولند برای ارایه بهترین و اختصاصی‌ترین خدمات به مشتریان، ضمن برخورداری از تجربه و تخصص لازم در این زمینه، مراحل زیر را برای ارایه برنامه و پایش برنامه با شما مشتریان گرامی طی خواهند کرد.

انواع برنامه‌های رژیم غذایی

ضمن آن‌که پس از طراحی و ارایه برنامه رژیمی به شما، کانالی معرفی خواهد شد تا در طی دوره  اگر با سوالاتی مواجه شدید از کارشناسان ما به صورت خصوصی مطرح نمایید.

 الف- تحلیل اطلاعات به صورت اختصاصی

بعد از ارسال فرم، متخصصان تغذیه فیتولند با شما تماس گرفته و نسبت به تحلیل اولیه اطلاعات شما اقدام می‌کنند. این بخش برای دریافت اطلاعات تکمیلی می‌باشد تا برنامه طراحی شده با اطمینان از انطباق بیشتر با شرایط شما باشد.

ب- ارایه برنامه رژیم غذایی

متخصصین تغذیه فیتولند طی 3 الی 6 روز کاری از زمان تکمیل اطلاعات شما، با توجه به اطلاعات دریافتی و تحلیل‌های صورت گرفته برنامه رژیم غذایی شما را طراحی و آن را به صورت ایمیل برای شما ارسال می‌نمایند.

ج- پایش برنامه

هر دو هفته یکبار در طی برنامه رژیم غذایی، متخصصین تغذیه با شما تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات اولیه، راهنمایی‌های لازم و توصیه‌های لازم به شما عزیزان داده می‌شود. ضمن آن‌که در صورت نیاز تغییراتی در برنامه غذایی شما داده می‌شود.

پایش برنامه با هدف بازنگری برنامه رژیم غذایی با توجه به تغییرات وزن و مشخصات شما و جهت ارایه توصیه‌های مهم در موفقیت شما در کاهش وزن و تناسب اندام صورت می‌گیرد.

 

راهنمای درخواست برنامه رژیم غذایی

برای درخواست برنامه رژیم غذایی فیتولند لازم است اطلاعات زیر را در سه بخش تکمیل و ارسال نمایید. لطفا در تکمیل و ارسال اطلاعات دقت لازم را داشته باشید.

راهنمای درخواست برنامه رژیم غذایی فیتولند

بخش اول: اطلاعات شخصی

این اطلاعات شامل اطلاعات کلی شما می‌باشد. لطفا با دقت و صحت کامل نسبت به تکمیل این بخش مطابق فرم اطلاعاتی در انتهای این نوشته اقدام نمایید. لازم به توضیح است تمامی ارتباطات با شما از طریق نشانی ایمیل و شماره همراه شما صورت می‌گیرد. در صحت اطلاعات ورودی اطمینان داشته باشید.

بخش دوم: اطلاعات پزشکی

این اطلاعات شامل اطلاعات پزشکی شما، داروهای مصرفی و الگوی فعالیت بدنی می‌باشد. لطفا با دقت و صحت کامل نسبت به تکمیل این بخش مطابق فرم اطلاعاتی در انتهای این نوشته اقدام نمایید.

بخش سوم: الگوی غذایی

در الگوی غذایی، تغذیه شما در یک شبانه‌روز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. همچنین تمایلات غذایی شما با متخصصین فیتولند درمیان گذاشته می‌شود. بدین ترتیب متخصصین فیتولند با آشنایی کامل با عادات غذایی و روحیات و سلایق شما بهترین برنامه رژیم غذایی اختصاصی را ویژۀ شما طراحی می‌کنند.

برای تکمیل این فرم کافی‌ است، تجربه و برداشت خود را آن‌طور که در اکثر موارد رخ می‌دهد یادداشت داشته باشید.

نکات کلیدی و مهم در تکمیل فرم‌های اطلاعاتی

  • آدرس ایمیل و شماره همراه و تلفن مهمترین اطلاعات اختصاصی برای ارتباط ما با شما می‌باشد. حتما در صحت این اطلاعات دقت لازم را داشته باشید. تمامی نتایج و برنامه‌ها از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
  • تصاویر خود را در قالبJPG و در حجم کمتر از 500 کیلوبایت ارسال نمایید.

در صورتی‌که تمایل دارید، برنامه رژیم غذایی اختصاصی فیتولند زیر نظر متخصصین را داشته باشید لازم است فرم‌های اطلاعاتی زیر را تکمیل و در بخش انتهایی نسبت به پرداخت مبلغ برنامه غذایی خود اقدام لازم را انجام دهید. در صورت هر گونه سوال قبل از ثبت برنامه نیز می‌توانید از مشاوره کارشناسان فیتولند بهره‌مند شوید.

امیدواریم در کنار متخصصان تغذیه و رژیم درمانی فیتولند شما به هدف اصلی خود در تناسب اندام و سلامتی برسید. این تکته را مد نظر داشته باشید که همیشه اراده قوی در پیش بردن این برنامه‌ها و اجرای درست آن در برنامه روزانه که به منزله پذیرفتن یک سبک زندگی جدید می‌باشد اهمیت فراوانی دارد. شما می‌توانید در کنار برنامه رژیمی از برنامه تمرینی اختصاصی یا برنامه تمرین بدنسازی بانوان، برنامه ورزش در خانه  فیتولند که توسط مربیان متخصص بدنسازی طراحی شده است نیز استفاده کنید.

برنامه تمرین اختصاصی زیر نظر مربی

برنامه پیشرفته بدنسازی بانوان

برنامه تناسب اندام بانوان

برنامه عمومی ورزش در خانه

برنامه مقدماتی ورزش در خانه

برنامه نیمه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه حرفه‌ای ورزش در خانه

برنامه تناسب اندام ویژه بانوان

برنامه غذایی زوجین قبل از بارداری

برنامه غذایی دوران بارداری

برنامه رژیمی بعد از بارداری

PN:0314


۳۰٪ تخفیف برنامه رژیم غذایی
جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خود را وارد نمایید
همین الان تایید کنید
question