سنجش سلامتی

برنامه درمان سندرم متابولیک

سنجش سلامتی در فیتولند به تست و سنجش فاکتورهایی از سلامتی شما می‌پردازد که در فضای آنلاین امکان محاسبه آن وجود دارد. اگر به دنبال سبک زندگی سالم هستید لازم است به صورت دوره‌ای این شاخص‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

در حال حاضر شما می‌توانید تست سندروم متابولیک، محاسبه میزان کالری مورد نیاز بدن و محاسبه وزن ایده‌آل خود را در این بخش از خدمات سلامت فیتولند دنبال کنید. در ادامه هر کدام از این موارد به صورت مختصر توضیح داده شده است.

تست سندروم متابولیک

بیماری دیابت و بیماری‌های قلبی و عروقی از پیامدهای اصلی این سندروم هستند. همچنین عوارضی از قبیل کبد چرب، نارسایی مزمن کلیه، دفع پروتئین و افزایش اسیداوریک خون برای این بیماران وجود دارد. در آزمون سلامتی سندروم متابولیک با سنجش ۵ فاکتور اصلی زیر به بررسی ابتلا به این سندروم می‌پردازیم.

  1. چاقی شکمی
  2. تری گلیسیرید بالا
  3. کاهش HDL-C
  4. فشار خون بالا
  5. بالا بودن قندخون ناشتا بالا (IFG یا دیابت نوع دو)

جهت بررسی تست سلامتی و  ابتلا به این بیماری تست سندروم متابولیک را کلیک کنید.

آزمون سندرم متابولیک

سنجش سلامتی با محاسبه کالری روزانه

برای رسدین به یک وزن ایده‌آل، داشتن یک رژیم غذایی یا داشتن یک برنامه تمرینی آن‌چه لازم است ابتدا محاسبه کنید، میزان کالری مورد نیاز بدن شما می‌باشد. شما بر پایه میزان کالری مورد نیاز می‌توانید برنامه غذایی و تمرینی خود را درست تنظیم کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا محاسبه میزان کالری مورد نیاز بدن با چند کلیک ساده شما می‌توانید کالری روزانه خود را در آزمون سنجش سلامت فیتولند محاسبه کنید.

محاسبه وزن ایده‌آل

یکی از دغدغه‌های زندگی امروزی یک تناسب اندام و داشتن هیکلی جذاب و زیبا می‌باشد. شما با ورد اطلاعات اولیه از خود به راحتی در این بخش می‌توانید وزن ایده‌ال خود را بر اساس استانداردترین روش موجود محاسبه کنید و متوجه شوید آیا اضافه وزن دارید یا خیر. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا اگر نیاز دارید وزن ایده‌ال خود را محاسبه کنید، کافی است کلیک کنید.

PN:0365


 

2 دیدگاه برای سنجش سلامتی ثبت شده است

  1. چقدر خوبه که سایتتون این همه مطالب مفید برای سلامتی داره.خوشحالم که با شما آشنا شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *