دریافت برنامه رژیم غذایی سریع

برنامه رژیم لاغری رایگان

دریافت برنامه رژیم غذایی سریع به شما کمک می‌کند بر اساس میزان کالری مورد نیاز روزانه خود یک برنامه غذایی سریع را انتخاب کنید. اگر به هر دلیلی شرایط پرداخت هزینه یک برنامه رژیم غذایی به صورت اختصاصی برای خود را ندارید یا می‌خواهید خیلی سریع یک برنامه داشته باشید به شما پیشنهاد می‌شود از انواع رژیم‌های استاندارد فیتولند استفاده کنید.

رسیدن به یک فرم بدنی مناسب نیاز به داشتن یک برنامه رژیم غذایی استاندارد و تمرین دارد. بهتر است در انتخاب برنامه رژیم غذایی خود و برنامه تمرینی خود دقت لازم را داشته باشید. متخصصین فیتولند برای انواع نیازها و بر حسب شرایط شما هم امکان ارایه برنامه‌های تخصصی اختصاصی را دارند و هم این‌که شما قادر خواهید بود از برنامه رژیم غذایی آماده و برنامه تمرین آماده به صورت عمومی استفاده کنید.

برنامه رژیم غذایی سریع

اگر قصد دارید یک برنامه غذایی سریع داشته باشید، آیا می‌دانید کدام برنامه رژیم غذایی فیتولند برای شما مناسب است؟ متخصصین تغذیه فیتولند انواع برنامه‌های غذایی را با توجه به شرایط فیزیکی و بدنی غالب افراد کشور طراحی کرد‌ه‌اند. در ادامه با برخی از این برنامه‌ها آشنا می‌شوید:

 • برنامه رژیم غذایی ۱۲۲۰ کالری
 • برنامه رژیم غذایی ۱۳۴۰ کالری
 • برنامه رژیم غذایی ۱۴۸۰ کالری
 • برنامه رژیم غذایی ۱۶۱۰ کالری
 • برنامه رژیم غذایی ۱۶۸۵ کالری
 • برنامه رژیم غذایی ۱۸۲۰ کالری
 • برنامه رژیم غذایی ۱۹۰۰ کالری
 • برنامه رژیم غذایی ۲۰۰۰ کالری
 • برنامه رژیم غذایی ۲۱۲۰ کالری

راهنمای دریافت برنامه رژیم غذایی سریع

برای دریافت برنامه رژیم غذایی آماده لازم است سه قدم زیر را طی کنید. این مراحل بسیار آسان و ساده هستند.

قدم اول: کالری استاندارد روزانه من چقدر است؟

در مرحله اول لازم است میزان کالری روزانه خود را بدانید. نگران نباشید. تنها کافی است بر روی نوشته “محاسبه کالری روزانه در زیر کلیک کنید. پس از آن اطلاعات خواسته شده همچون قد، سن، وزن و… را وارد نمایید. بلافاصله سیستم فیتولند، میزان کالری مورد نیاز روزانه شما را محاسبه و برای شما نمایش می‌دهد.

این نوشته به شما پیشنهاد می‌شود: محاسبه کالری روزانه

قدم دوم: آیا اضافه وزن من زیاد است؟

قدم دوم برای سفارش برنامه رژیم غذایی رایگان، محاسبه وزن ایده‌آل است. ابتدا بر روی نوشته “محاسبه وزن ایده‌آل در زیر کلیک نمایید. قد و جنسیت خود را وارد کنید تا سیستم وزن مناسب شما را محاسبه ‌کند. درصورتی‌که اضافه وزن زیادی دارید، لازم است کالری مصرفی را کاهش دهید. اما توصیه می‌کنیم کالری دریافتی را به میزان زیادی و به صورت ناگهانی کاهش ندهید. بلکه قدم به قدم پیش بروید.

با مشاور تغذیه خود صحبت کنید. بهتر است در ابتدا با ۵۰۰-۳۰۰ کالری کمتر از روند فعلی شروع نمایید. سپس به مرور و پلکانی از رژیم غذایی با کالری کمتر و استاندارد خود تبعیت کنید.

این نوشته به شما پیشنهاد می‌شود: محاسبه وزن ایده‌آل

قدم سوم: آیا شرایط خاصی دارم؟

مطمئن شوید که دارای بیماری خاص همچون دیابت، فشارخون و … نیستید. اگر باردار بوده یا قصد بارداری دارید، این برنامه برای شما مناسب نیست. تیم فیتولند شرایط ویژه مادران باردار را در نیز نظر گرفته است. در نتیجه برنامه رژیم غذایی دوران بارداری مناسب شما است. درصورتی‌که قصد بارداری دارید از برنامه رژیم غذایی زوجین قبل از بارداری استفاده نمایید. در دوران شیردهی نیز برنامه رژیم غذایی دوران شیردهی به شما پیشنهاد می‌گردد.

دیابت، فشارخون، کبد چرب یا کمبود آهن دارید؟ می‌توانید از قسمت دریافت برنامه رژیم غذایی، برنامه رژیم درمانی متناسب خود را دریافت کنید.

جهت دریافت برنامه رژیم درمانی کلیک کنید: برنامه رژیم درمانی

مهم‌ترین مزیت‌های برنامه رژیم غذایی آماده فیتولند

موارد زیر تنها برخی از مزایای دریافت برنامه رژیم غذایی فیتولند می‌باشد:‌

 • با کمترین بهای پرداختی شما به برنامه دلخواه خود می‌رسید
 • دارای فایل راهنما و کاربری ساده می‌باشد.
 • انعطاف‌پذیری بالا برای راحتی کاربران در استفاده از برنامه دارد.
 • با بهره‌گیری از تجربه متخصصین و علم روز تغذیه طراحی شده است.
 • توسط متخصصین با تجربه تغذیه و نه کارشناسان تغذیه طراحی شده است.
 • در صورت تمایل جایگزینی وعده‌های غذایی با وعده‌های دلخواه با همان میزان کالری امکان‌پذیر است.

مزیت های برنامه رژیم غذایی رایگان فیتولندمهم‌ترین نکات برای رسیدن به نتیجه دلخواه

برای رسیدن به تناسب اندام رعایت نکات زیر لازم و ضروری می‌باشد:‌

۱- بهترین حالت ممکن رعایت دقیق رژیم غذایی پیشنهادی است. درصورتی‌که امکان صرف وعده غذایی پیشنهاد شده را ندارید، از فایل معادل‌های وعده غذایی استفاده نمایید. این فایل به همراه رژیم غذایی برای شما ارسال می‌شود.

۲- هیچ‌کدام از ۵ وعده غذایی را حذف نکنید. کاهش تعداد وعده‌های غذایی سبب کند شدن متابولیسم بدن خواهد شد.

۳- برای کسب نتیجه بهتر، هر یک از وعده‌های غذایی را در ساعات پیشنهادی آن مصرف کنید.

۴- ممکن است در یک روز به دلایل متفاوتی رژیم خود را رعایت نکنید. در این صورت دلسرد و ناامید نشوید.  طی هفته امکان جبران این عقب‌گرد وجود دارد. البته این نکته به معنای عدم رعایت رژیم در همه زمان‌ها نیست.

۵- میزان مواد غذایی در هر وعده را رعایت کنید. در طراحی این برنامه، کالری و حجم مواد غذایی تنظیم و محاسبه شده است. در نتیجه نباید حجم یک وعده غذایی را از سایر وعده‌ها بیشتر کنید. در غیر این صورت، سوخت و ساز بدن شما کاهش می‌یابد.

۶- از فواید ذهن آگاهی بر اثربخشی و ماندگاری تأثیرات رژیم غذایی غافل نشوید.

۷- فرآیند لاغری یا افزایش وزن زمان‌بر بوده و به صبر و پشتکار نیاز دارد. پس قدم به قدم با اطمینان خاطر پیش رفته و اهداف خود را معقولانه تنظیم کنید.

در صورت تمایل می‌توانید از برنامه‌های تمرینی و تناسب اندام فیتولند در کنار رژیم غذایی خود استفاده کنید. بدین منظور از لینک زیر استفاده نمایید.

جهت دریافت برنامه بدنسازی کلیک نمایید: برنامه تناسب اندام بانوان

راهنمای سفارش برنامه رژیم غذایی سریع

پس از انتخاب میزان کالری مورد نیاز و انتخاب نوع برنامه رژیم غذایی به انتهای همین صفحه مراجعه نمایید. در قسمت تعیین‌شده، مشخصات خود را وارد کنید. سپس رژیم غذایی با کالری مورد نیاز خود را انتخاب و دریافت نمایید.

نحوه دریافت برنامه رژیم غذایی 

پس از طی مراحل مذکور، از طریق آدرس ایمیل، امکان دسترسی به صفحه مورد نظر را خواهید داشت. همچنین یک لینک به نشانی ایمیل شما ارسال می‌گردد. از طریق همین لینک، امکان دریافت و دانلود آسان برنامه رژیم با فرمت پی‌دی‌اف وجود دارد. توجه داشته باشید ایمیل درج شده در لیست مشخصات، فعال و در دسترس شما باشد.

چه مواردی را با سفارش برنامه، دریافت می‌کنم؟

شما پس از سفارش و درخواست برنامه، موارد زیر را دریافت می‌کنید:

 • جدول برنامه غذایی جداگانه برای ۵ وعده صبحانه،‌ میان وعده اول،‌ ناهار،‌ میان وعده دوم و شام.
 • در هر وعده غذایی، لیستی خوراکی‌های مجاز،‌ میوه‌ها و نوشیدنی‌ها با میزان مورد نیاز آن‌ها به طور دقیق بیان شده است.
 • به همراه رژیم یک فایل معادل‌های غذایی نیز برای شما ارسال می‌شود. فایل معادل‌های غذایی، کمک می‌کند تا مواد غذایی دلخواه خود را جایگزین موارد ذکر شده در برنامه کنید.
 • توضیحات عمومی را نیز جهت راهنمایی بهتر دریافت می‌کنید.

به نمونه‌ای از جدول رژیم غذایی برای میان وعده که در ادامه آورده شده است، توجه نمایید:

میان وعده عصر در برنامه رژیم غذایی رایگان فیتولندسخن پایانی

برنامه رژیم غذایی سریع به شما کمک می‌کند در کنار برنامه ورزشی، رژیم متناسب خود را داشته باشید. بهترین حالت دریافت برنامه رژیم غذایی اختصاصی فیتولند است. زیرا این رژیم بر مبنای شرایط جسمی و عادات غذایی شما طراحی می‌شود. در نتیجه نتیجه‌گیری سریع‌تر و بهتری خواهد داشت.

اما اگر به هر دلیلی شرایط دریافت این برنامه غذایی را ندارید، نگران نباشید. رژیم غذایی سریع فیتولند با توجه به کالری مورد نیاز روزانه طراحی شده و پنج وعده روزانه، میوه، غذا، خوراکی و… را به طور دقیق پیشنهاد می‌دهد.

PN:0445


برنامه رژیم غذایی آماده

1 مشخصات
2 انتخاب برنامه و پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *