اسانس‌های گیاهی و درمان طبیعی اختلال نعوظ

درمان طبیعی اختلال نعوظ

درمان طبیعی اختلال نعوظ با مصرف اسانس‌های گیاهی به دلیل افزایش گردش خون ناحیه تناسلی، افزایش میل‌جنسی و ایجاد آرامش توصیه می‌شود. اگر به دنبال روش‌های طبیعی درمان اختلال نعوظ هستید، فیتولند گزینه اسانس‌های گیاهی را به شما پیشنهاد می‌کند. در این مقاله به بررسی تاثیر اسانس‌های گیاهی بر درمان طبیعی اختلال نعوظ می‌پردازیم.

نحوه استفاده از اسانس‌های گیاهی برای درمان طبیعی اختلال نعوظ

مهمترین نکات در استفاده از اسانس‌های گیاهی در درمان اختلال نعوظ به شرح زیر می‌باشد:

  • استفاده از کمپرس آب سرد یا گرم با ترکیب اسانس‌های گیاهی و استفاده از آن در قسمت شکم و پایین شکم.
  • استفاده از اسپری اسانس‌های گیاهی مورد نظر در اتاق خواب.
  • استفاده از چند قطره اسانس گیاهی بر روی رختخوالب و بالش.
  • اضافه کردن چند قطره اسانس رقیق شده به وان حمام.
  • مخلوط کردن چند قطره اسانس گیاهی به روغن زیتون یا نارگیل و استفاده از آن برای ماساژ قسمتهای پشت و شکم.

8 اسانس‌ گیاهی مورد استفاده برای درمان طبیعی اختلال نعوظ

1. جوز و میخک برای درمان اختلال نعوظ

جوز و میخک محرک‌های عصبی هستند و تاثیر مثبتی بر رفتار جنسی دارند. مطالعات نشان داده است که جوز باعث افزایش گردش خون‌ می‌شود که‌ می‌تواند به درمان طبیعی اختلال نعوظ کمک کند.

2. گلسرخ برای درمان اختلال نعوظ

درمان اختلال نعوظ با گلسرخ

تحقیقات حیوانی و انسانی صورت گرفته نشان داده است که اسانس گلسرخ باعث کاهش افسردگی و کمک به آرامش‌ می‌شود. همچنین باعث شادی و اعتماد به نفس‌ می‌شود که‌ می‌تواند به بهبود ناتوانی جنسی کمک کند. اسانس گلسرخ باعث افزایش میل جنسی و افزایش تولید اسپرم و تستوسترون نیز‌ می‌شود.

3. اسطوخودوس برای درمان اختلال نعوظ

اسطوخدوس اغلب اولین اسانسی است که مردم برای مشکلات مختلف سلامتی به آن رجوع‌ می‌کنند. یک مطالعه در سال 2014 نشان داد که ترکیب بوی اسطوخودوس و کدو تنبل بیشترین تاثیر را بر انتقال جریان خون به دستگاه تناسلی داوطلبان دارد که باعث درمان طبیعی اختلال نعوظ در مردان می شود.

4. رزماری و اسطوخدوس برای درمان اختلال نعوظ

اسانس‌های رزماری و اسطوخودوس احتمالا  باعث کاهش ناتوانی جنسی و استرس اکسیداتیو می شوند. این اسانس ها همچنین تاثیر مثبت بر سطح تستوسترون و کیفیت اسپرم خواهند داشت. به نظر‌ می‌رسد این موضوع مربوط به خواص آنتی اکسیدانی اسانس‌ها ‌باشد.

5. دارچین برای درمان اختلال نعوظ

درمان اختلال نعوظ

بررسی مطالعات انجام شده بر روی حیوانات نشان داد که اسانس دارچین وزن اندام بیضه در حیوانات را افزایش‌ می‌دهد. چرا که این اسانس باعث افزایش سطح هورمون‌ها‌ می‌شود. اسانس دارچین همچنین میزان اسپرم و تستوسترون را افزایش‌ می‌دهد و زمان حرکت و زنده ماندن اسپرم نیز افزایش‌ می‌یابد.

6. ریحان برای درمان اختلال نعوظ

ریحان به عنوان یک داروی گیاهی برای درمان بیماری‌های مختلف استفاده‌ می‌شود. اسانس ریحان می تواند باعث افزایش قابل ملاحظه تحرک، زنده ماندن و تعداد اسپرم شده و همچنین استرس اکسیداتیو را نیز کاهش‌ می‌دهد.

این خاصیت  به دلیل توانایی آنتی اکسیدانی ریحان است. ریحان همچنین دارای خاصیت ضد اضطراب نیز‌ می‌باشد.

7. زنجبیل برای درمان اختلال نعوظ

درمان طبیعی اختلال نعوظ

تحقیقات نشان داده است که عصاره زنجبیل اثری قوی بر فعالیت هورمونی دارد. زنجبیل یک آنتی اکسیدان قوی است که‌ می‌تواند در برابر استرس اکسیداتیو از بدن محافظت کند و همچنین‌ احتمالا می‌تواند باعث افزایش عملکرد و غلظت اسپرم نیز بشود و به این ترتیب نقش مهمی در درمان طبیعی اختلال نعوظ خواهد داشت.

نتیجه گیری

برای درمان طبیعی اختلال نعوظ، حفظ یک شیوه زندگی سالم با بهبود ناتوانی جنسی ارتباط دارد. بهتر است  برنامه‌ای برای زندگی خود داشته باشید که به شما امکان بدهد غذای خوب بخورید و حداقل چند بار در هفته، ورزش کنید.

برای درمان طبیعی اختلال نعوظ، خود مراقبتی را با داشتن استراحت خوب و انجام کارهای مورد علاقه خود تمرین کنید. وقت خود را برای سرگرمی‌ها و علایق خود و نیز یک زندگی عاشقانه بگذارید. افزودن اسانس‌های گیاهی به شیوه زندگی سالم نیز به درمان طبیعی اختلال نعوظ در افراد کمک کند.

فیتولند مطالعه مقالات درمان طبیعی اختلال نعوظ ، استفاده از جینسینگ قرمز کره ای برای رفع اختلال نعوظ، روی بهترین مکمل برای مردان، بررسی رابطه ال لایزین(L-lysine) و اختلال نعوظ، درمان‌های آیورودا و اختلال نعوظ ، آیا ویتامین‌ها نقش موثری در درمان اختلال نعوظ دارند و استفاده از جینسینگ قرمز کره ای برای رفع اختلال نعوظ را به شما عزیزان توصیه می‌کند.

PN:0167

منبع:

https://www.healthline.com

محصولات مرتبط

یک دیدگاه برای " اسانس‌های گیاهی و درمان طبیعی اختلال نعوظ " ثبت شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code